OSOBNÝ ROZVOJ

STAŇTE SA LEPŠOU VERZIOU SAMÝCH SEBA, STAŇTE SA ZDRAVŠÍMI, POCHOPTE DUCHOVNÉ POZADIE A KONCEPTUALITU PREBIEHAJÚCICH PROCESOV

Vitajte v našej špeciálnej sekcii venovanej knihám o zdraví a osobnom rozvoji. V dnešnom rýchlo meniacom sa svete je starostlivosť o telo a myseľ kľúčom k vyváženému a naplnenému životu. Naša zbierka zahŕňa široké spektrum diel, ktoré vám pomôžu na ceste k lepšiemu zdraviu, fyzickej kondícii a duševnej pohode.

Nájdete u nás tituly, ktoré vám poskytnú praktické rady a overené techniky, ako zlepšiť svoj životný štýl, zvládať stres, posilniť imunitu a dosiahnuť optimálnu harmóniu. Knihy z oblasti osobného rozvoja vám ukážu cestu, ako objaviť svoj skrytý potenciál, rozvíjať svoje schopnosti, stanoviť si ciele a dosiahnuť úspech v každej oblasti života (Sedem stratégií pre naplnený život).

Či už hľadáte inšpiráciu, motiváciu, alebo konkrétne tipy na zlepšenie svojho zdravia, aj v našom antikvariáte nájdete to, čo potrebujete. Objavte knihy, ktoré vám pomôžu stať sa najlepšou verziou samého seba a žiť život plný energie, spokojnosti a úspechu. Vitajte na ceste k lepšiemu ja!Knihy, ktoré zanedlho vyjdu, avšak potrebujeme na ich vydanie finančnú podporu


Grigorij P. Klimov v troch dieloch spracoval tému degenerológie a ako sám hovorí, poslednú tretiu časť je vhodné si prečítať až po absolvovaní prvých dvoch stupňov degenerológie, resp. vyššej sociológie a to Protokolov sovietskych mudrcov a Červenej kabaly. V poslednej časti sa venuje analýze antisemitizmu, ako sa možno oslobodiť od vzorcov degenerácie a očistiť tak spoločnosť a ďalšie generácie. Svoje tvrdenia podložil znova ako v Červenej Kabale množstvom dodatkov. 

Knihy nestratili ani po desiatkach rokov na svojej aktuálnosti a sú studnicou múdrosti pre tých, ktorí si uvedomujú skazenosť a formy psychologickej vojny, ktorá prichádza z určitých štruktúr. Sú dokonca mimoriadne aktuálne práve dnes a je dôležitá aj pre štúdium psychológov, sociológov, ale aj politikov pre spytovanie si svedomia v rámci svojich mocenských ambícií.