AKO ZVYŠOVAŤ SVOJU FREKVENCIU?

V dnešnej dobe je veľmi dôležité chrániť sa pred negatívnymi vplyvmi, ktoré sa snažia devastovať DNA ľudí na tejto planéte. Čas mágie je už dávno preč a planéta Zem už viac nechce mágiu a magické techniky, ktoré temná strana používa pre svoj vzostup. Zvyšovať frekvenciu a stať sa skutočnými ľuďmi s veľkým Ľ. je potrebné čistým svetelným spôsobom. Tento spôsob je však veľmi ťažký a náročný na vytrvalosť, vôľu a pochopenie, prečo je to dôležité.

Nasledujúce "techniky" v každodennom živote pomohli nám zvyšovať našu frekvenciu. Môžete tomu veriť alebo nie, je to na každom jednom z vás. 

My to praktizujeme každý deň posledných 10 rokov.

Len energie v takom množstve a kvalite, na čo sa svojou vnútornou čistotou a harmóniou vyladí ľudská bytosť, môžu do nej skutočne prúdiť !

Koľko dáš, toľko dostaneš ! 


1.

CVIČENIE

PRAVIDELNÉ KAŽDODENNÉ DLHODOBÉ CVIČENIE PÄŤ TIBEŤANOV

Cvičenie Päť Tibeťanov je dôležité pre harmonizovanie čakier ako duchovno-energetických orgánov človeka. PRÁCA S EMÓCIAMI A VÔĽOU - ÉTERICKÉ A ASTRÁLNE TELO.


2.

SPÔSOB VÝŽIVY 

SMERUJÚCI SKÔR K VEGETARIÁNSKEJ STRAVE + PODPORA VÝŽIVY POMOCOU ENERGETICKY ČISTÝCH DOPLNKOV VÝŽIVY,

SNAŽIŤ SA PESTOVAŤ VLASTNÉ POTRAVINY A BYŤ ČÍM MENEJ ZÁVISLÝ NA POTRAVINÁCH ZO SUPER/HYPER MARKETOV - UZEMNENIE FYZICKÉHO TELA V ZDRAVÍ.

VODA

FILTROVAŤ VODU V KAŽDOM PRÍPADE, PRETOŽE VÄČŠINA VODY OKREM PRÍRODNÝCH OBLASTÍ JE ZNEČISTENÁ, MINERÁLKY MAJÚ PRÍLIŠ VEĽA ANORGANICKÝCH MINERÁLOV, KTORÉ TELO ZANÁŠAJÚ A JE POTREBNÉ ICH PIŤ LEN PRÍLEŽITOSTNE.


3.

ZMYSEL ŽIVOTA 

SLUŽBA DRUHÝM  - ČINNOSŤ (PRÁCA), KTORÁ JE V SÚLADE S OSOBNÝM POSLANÍM - HARMONICKÉ VYVÁŽENIE VO VZŤAHU K OKOLIU. PRÁCA S EMÓCIAMI, VÔĽOU, INTELEKTOM A VEDOMÍM. Zmysel života, poslaie, ktoré obohacuje konceptuálny celok ...

Môžete si vypočuť aj knihy v audioforme

AUDIOKNIHY


4.

PRÍRODA

KAŽDODENNÝ POHYB A POBYT V PRÍRODE NA MINIMÁLNE 30 MINÚT.

VYLAĎOVANIE ÉTERICKÉHO, ASTRÁLNEHO TELA, všetkých zložiek bytosti.


5.

DUCHOVNÁ KOMUNIKÁCIA 

PÍSANÍM POZITÍVNYCH PREHLÁSENÍ, POSTUPNÁ DUCHOVNÁ TELEPATICKÁ KOMUNIKÁCIA S VLASTNÝM VNÚTROM (Vnútorné Duchovné Ja), postupne aj s ďalšími úúrovňami ... PRÍRODOU, PLANÉTOU ZEM, atď.

POSTUPNÉ SKLADANIE MOZAIKY O SVOJOM POSLANÍ NA ZEMI.

POZRI AJ TU: 


6.

ZLOZVYKY

ZBAVOVANIE SA STARÝCH ZLOZVYKOV, KTORÉ POŠKODZUJÚ DUCHOVNO-ENERGETICKÉ ŠTRUKTÚRY ĽUDSKEJ BYTOSTI - CIGARETY, ALKOHOL, DROGY, MNOHO SLADKOSTÍ, MEDITÁCIE* (osobitné vysvetlenie v ďalšom článku - viď aj Rozhovor s Nikolajom Levašovom Pripravujeme,) NOSENIE RÔZNYCH NÁRAMKOV, TALIZMANOV, AMULETOV, 


7.

DISCIPLÍNA V KAŽDODENNÝCH MALIČKOSTIACH A VZŤAHOCH

ZAUJÍMAVÝ NÁVOD TU:

DÔLEŽITÁ JE PRAVIDELNOSŤ A POSTUPNÉ ROZPOZNÁVANIE VZŤAHOV, KTORÉ SÚ PARAZITUJÚCE A MANIPULUJÚCE VZHĽADOM K VAŠEJ BYTOSTI A NAOPAK NEPARAZITOVAŤ A NEMANIPULOVAŤ NA OSTATNÝCH. SEBAPOZNÁVANIE A ROZPOZNÁVANIE DOBRA A ZLA, VNÍMANIE IMPULZOV.

VĎAČNOSŤ


ĎALŠIE DÔLEŽITÉ ZÁSADY:

  1. Nezohrievať jedlo v mikrovlnnej rúre, aj keď je to jednoduchšie a pohodlnejšie.
  2. Vyhýbať sa výrobkom z geneticky modifikovaných potravín - lacná sója, lacné sójové a slnečnicové oleje, slnečnicové semienka, niektoré druhy potravinárskej kukurice...
  3. Vyhýbať sa neprirodzene spracovaným potravinám - káva bez kofeínu, pivo bez alkoholu, jogurty a mlieko s nulovým obsahom tuku, E-čka, ktoré predlžujú trvanlivosť, zlepšujú chuť...
  4. Vyhýbať sa pravidelnej konzumácii kyselinotvorných potravín a nápojov, ktoré uberajú vápnik z tela - mlieko, ocot káva, čierne a čiastočne aj niektoré zelené čaje
  5. Nepiť tvrdý alkohol - je to bunkový jed, občas je vhodný pohár relatívne čistého piva (jedným z energeticky najčistejších je Pilsner Urquelle
  6. Snažiť sa denne zariaďovať do svojho jedálnička dostatok prírodných tepelne neupravených surových potravín vo forme ovocia, zeleniny, orechov, semien, naklíčených zŕn a šalátov z nich (cca 250 g zeleniny a 250 g ovocia - je potrebné dať pozor aj na glykemický index).
  7. Dávať prednosť jedlám pripravených jednoduchými postupmi priamo z rastlinných a ovocných plodín pred priemyselne spracovanými polotovarmi (tu je potrebné zlepšiť činnosť svojich čakier, aby bol človek schopný rozpoznávať ľavotočivé - nepriaznivé a pravotočivé - priaznivé energie v potravinách.
  8. Vyhýbať sa zubným pastám a potravinám obsahujúcich fluoridy.
  9. Jesť pravidelne 5 - 6 x denne RADŠEJ v menšom množstve, neprejedať sa. Toto nemusí platiť úplne u každého, niekto sa naje 2 alebo 3 x denne, treba si to odsledovať, kedy sa človek cíti dobre a to 1. či má dostatok energie počas dňa, 2. či má dostatok energie po cvičení, 3. aký kvalitný je spánok? Dávať si pozor na svoju hmotnosť.
  10. Vyhýbať sa liekom vo všetkých podobách (pokiaľ je to možné), z vlastnej skúsenosti sa nám to darí.

PRIPRAVUJEME: NEW AGE SEKTY, KTORYM SA VYHYBAŤ!


V PRÍPADE ZÁUJMU O VIAC INFO ALEBO O ČO KONKRÉTNE BY STE MALI ZÁUJEM NAPÍŠTE, INFORMÁCIE POSTUPNE DOPĹŇAME VRÁMCI SVOJICH ČASOVÝCH MOŽNOSTÍ:

Možnosť prispieť na našu činnosť

Pravdivé informácie sú zlato a tieto informácie získavame z rôznych zdrojov v materiálnom svete aj duchovných komunikácií a pochopiteľne systémovou analýzou a prienikmi informácii v celistvosti. Táto naša dobrovoľná aktivita stojí nemálo času a čas je energia. Pracujeme takmer 20 rokov dobrovoľne z nadšenia, sebaúcty, v úprimnej túžbe po Pravde a zvyšovaní úrovne Vedomia v praktickom živote na Zemi s konkrétnymi pozitívnymi výsledkami v životoch ľudí.

Pokiaľ zvážite, môžete DAROM prispieť na našu prácu : 

Slovenská sporiteľňa IBAN : SK73 0900 0000 0051 8136 7567

číslo účtu: 5181367567/0900    SWIFT : GIBASKBX

DO SPRÁVY DO PRIJÍMATEĽA JE POTREBNÉ NAPÍSAŤ DAR.

Prispievať môžete aj kúpou kníh z nášho E-obchodu.

Ďakujeme :-)

Prečítajte si ako prví, čo je nové