MAL ELON MUSK PRAVDU OHĽADOM PÔVODU STAVIEB PYRAMÍD V GÍZE?

26.04.2022

Čo myslíte, mal Elon Musk pravdu, keď polemizoval vo svojej komunikácii koncom augusta 2020 na svojom Twitteri o tom, že pyramídy v Gíze boli dielami, pochádzajúcimi od autorov, ktorí boli pôvodom mimozemské bytosti?

Áno, predstavte si, že mal !  

Existuje mnoho dôkazov a zachovaných starodávnych písiem, listín a diel autorov, ktorí sa jednoznačne zhodujú na tom, že autormi technológii a postupov pri výstavbe pyramíd v Gíze (Egypt) boli mimozemské entity. Je to pravda. Môže si myslieť kto chce čo chce, je to nepodstatné, pretože je to tak. Každý má právo na svoj názor. Pochopiteľne, že o týchto autoroch a písomných listinách bežní ľudia v drvivej väčšine nemajú možnosť vedieť. 

V prípade takýchto otázok je však potrebná komplexná systémová analýza ... celistvá múdrosť a poznanie, s vynikajúcou a presnou intuíciou a dlhoročnou praxou overenou duchovnou komunikáciou s pravdivými zdrojmi poznania, kde vám skutočne samotný intelekt nepostačuje. 

Práve preto sa mnohí mainstreamoví vedci idú zblázniť, keď niekto prinesie takéto myšlienky a informácie. Podobné niečo sa stalo aj E. Muskovi. Niet pochýb o tom, že aj mimozemské entity, ktoré nedokážeme "vidieť a počuť" našimi 5 fyzickými zmyslami z dimenzie 3D (v ktorej sme existujúcimi Ľudskými bytosťami), boli stvorené vyššími bytosťami (Tvorcami, Stvoriteľmi).

Pre zaujímavosť dávame do pozornosti knihu, ktorú sme vydali v slovenskom preklade v roku 2021 ... Mimozemská inteligencia a cesta na Mars, od autorov Mary Bennettovej a Davida S. Percyho, kde pri podrobnom preštudovaní tejto knihy nájdete mnoho detailov, ktoré poukazujú na zásadné skutočnosti aj v spojení s faktami a priznanými empirickými dátami modernej vedy (aj tými zatajovanými), vytvárajú logickú mozaiku súvislostí.


Pripravujeme preklady textov ďalšej knihy, ktorá podrobne pojednáva v systémovej analýze veľmi podrobne aj konkrétne o dielach pyramíd v Egyptskej Gíze. Kniha by mohla uzrieť svetlo sveta koncom tohto roka. 


Zaujímavé informácie zverejnila na svojej stránke www.infovojna.bz, dňa 26. apríla 2022 v článku TU, z ktorých vyberáme :

...

Koncom augusta roku 2020 vyvolal Musk rozruch, keď na Twitteri napísal, že egyptské pyramídy boli vytvorené mimozemšťanmi.

Americký miliardár vzápätí s humorným podtónom zazdieľal ďalší tweet s otáznikom, či faraón Ramzes II nebol jedným z nich.

Ramses II was ????

- Elon Musk (@elonmusk) July 31, 2020

Neskôr zdieľal stránku Wikipédie, ktorá píše o Veľkej pyramíde v Gíze.

The Great Pyramid was the tallest structure made by humans for 3800 years. Three thousand, eight hundred years. https://t.co/6DU46eMbni

- Elon Musk (@elonmusk) July 31, 2020

Po kritike zo strany Egypta, korporátnych médií a mainstreamových vedcov zverejnil ešte jeden tweet s odkazom na článok BBC, ktorý "prináša zmysluplné vysvetlenie ako boli pyramídy postavené."

V článku sa okrem iného píše, že "po porovnaní vzoriek DNA odobratých z kostí robotníkov so vzorkami odobratými súčasným Egypťanom doktorka Moamina Kamalová z Lekárskej fakulty Káhirskej univerzity naznačila, že Chufevova pyramída bola celonárodným projektom, na ktorom sa podieľali robotníci z celého Egypta. Neobjavila žiadne stopy po mimozemskej rase; ľudskej ani medzigalaktickej, ako to naznačujú iné predstavy o budovaní pyramíd."

V kontexte jeho poznámky "zmysluplné vysvetlenie ako boli pyramídy postavené" to bolo očividne myslené ako irónia, narážajúc na doteraz nevysvetliteľné technológie, ktorými pyramídy boli postavené tak dômyselným spôsobom, že ani súčasná technologická civilizácia na našej planéte nie je schopná takéto obrovské stavby postaviť. Napriek tomu sa oficiálna veda a archeológia držia spiatočníckeho a nezmyselného pohľadu, že pyramídy postavili egyptskí otroci a zatvárajú si oči pred možnosťami a vedeckým bádaním, že by planétu buď navštívili v minulosti iné civilizácie vo vesmíre, alebo že by v minulosti mohla existovať na Zemi iná vyspelá civilizácia schopná lietať do vesmíru.

This BBC article provides a sensible summary for how it was done https://t.co/le3r20BWID

- Elon Musk (@elonmusk) August 1, 2020

Zdroj: fontech.startitup.sk / sector.sk / InfoVojna

...

Samotný bádateľ Manethó Heliopolský opakovane uvádza vo svojich písomných dielach, že ... "Kamenné bloky boli dopravované na miesto stavby pyramíd pomocou špeciálneho prístroja, ovládajúceho schopnosť odcloniť (ovládať) zemskú gravitáciu (príťažlivosť). 

Jedným z hlavných dôvodov výstavby pyramíd v Gíze, bola snaha o uchovanie dávneho vedenia pred blížiacou sa katastrofou Planéty Zem (Biblickou potopou ... záchrana Noemovou Archou)". 

Obmedzenosť ľudského rozumu a intelektu vytvára predpoklady pre zneužitie vzdelania ako zbrane proti ľudskej civilizácii a Životu, podľahnutie nepravdivosti a zamedzuje vo vzostupe Vedomia k vyšším hladinám Pravdy.


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, apríl 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, apríl 2022

https://www.ariadneknihy.sk/