Keď sa PRÁVO a PLATNÁ legislatíva ZNEUŽÍVA PROTI SPRAVODLIVOSTI a ĽUDSKOSTI ...

14.09.2022

Hovorí sa, že temná strana sveta nemá dno, resp. temný vzostup bytosti (pre niekoho inak nazývaný "duchovný pád bytosti"), može byť veľmi nebezpečný. Presne tak, veľká pravda. Najmä, keď sa takéto bezduché bytosti stávajú bábkami vo verejných funkciách a pseudoelitárnych celkoch. Vidíme to v dnešnom pomýlenom svete, ktorý v drvivej väčšine smeruje proti Ľudskosti, spravodlivosti, súcitu, životu. Výnimiek je žiaľ menej ako protagonistov ZLA vo svete. Vidíme to aj na Slovensku v podstate minimálne 30 rokov, ale posledné 2 - 3 roky je to totálna katastrofa. Vidíme to aj v EÚ na základe jej aktivít, ktorá v podstate zostala ideovo verná tým najhlbším koreňom svojho založenia ...

Tákáto zmeska špiny, tohto mimoriadneho hnoja, aký je umenie vytvoriť, vedie skutočne prim v našej galaxii. Ani vyššie úrovne nášho Vesmíru túto špinu neprehliadli. Nezvykneme venovať energiu kreatúram (v EÚ a na Slovensku a inde), ktoré špinia energeticky našu Planétu Zem, avšak vzhľadom k tomu, že sa to dotýka aj nás, našich detí a rodín a vôbec priateľov, okolia a ľudských bytostí, nemôžeme byť ticho ...


V našich predchádzajúcich článkoch sme uviedli, že je detinské očakávať čestný prístup pani Čaputovej, v súvislosti s vyhlásením referenda aj napriek tomu, že sú splnené všetky zákonné predpoklady pre aplikáciu tejto precedúry na základe petície občanov SR. Videli sme vopred, že bude robiť obštrukcie, pretože v energetickej úrovni jemnohmotnej viete skôr prečítať to, čo bude človek následne robiť priamo v praktickom živote. Nie je to problém, najmä vtedy, keď tento človek škodí celku. 

Tak sa aj stalo. Pani Čaputová zapľula opakovane v podstate 1 miliónu občanov Slovenska do očí. Ona má problém s prvou otázkou v navrhovanom referende? Čo to je za zvrátenosť? Čo to je za blbosť? Odkedy vedela madam o charaktere a presnom znení otázok, ktoré bude obsahovať formulácia referenda? Je nám z toho zle, zle z tej skazenosti, ktorá sa chce prekrývať dokonca zneužitím Ústavy SR. Ústavný súd SR svojim rozhodnutím (a to aj napriek tomu, že niektorých sudcov ústavného súdu SR vymenovala pani Čaputová) nech by bolo akékoľvek, nedokáže prekryť svedomie tejto mladej plnoštíhlej dámy. Nie, nedá sa to prekryť. Energetické toxické nánosy, ktoré pani Čaputová na sebe a vo svojom vnútri vytvorí, si aj bude niesť a zodpovedať sa trošku vyšším a čistejším silám, v tom je vyššia spravodlivosť. A predstavte si, že ani dožívajúci Ďuri báči jej v tom nepomôže. Práve naopak a to platí pre všetkých, ktorí sa snažia rôznymi magickými rituálmi podporovať jej bytosť. To je náhoda, všááák?! 

Jej úbohé zatemnené divadelné predstavenia nevinnosti a potreby predstierania procedúr pseudospravodlivosti, účelového dodržiavania (alebo zneužívania?) Ústavy SR, sú nielen tragikomické, ale v podstate poukazujú na totálnu bezcharakternosť a mravnú indiferentnosť tejto osoby. Je to učebnicový výklad stavu, kedy je právo a legislatívny status zneužívaný proti spravodlivosti a učebnicový príklad zneužitia práva na udržanie skazenej totalitnej moci. Predviedla nám to pani Čaputová skutočne niekoľko krát počas výkonu funkcie prezidenta SR. Priatelia, ale veď toto sme tu už mali v minulosti, akurát to má iné šaty ...


To, čo predviedla pani Čaputová svojim stanoviskom v súvislosti s vyhlásením referenda včera, to nie je ani tak škandálom, ktorý sa dal očakávať, ako temným vrcholom (alebo jedným s medzistupňov jej pádu), čo sa týka zneužitia práva proti spravodlivosti, ľudskosti, ľudskej dôstojnosti. Skutočne aj mnohí mladí a adolescenti majú z nej chuť na vracanie. Pýtajú sa "ako je toto možné, ako sa mohlo niekto takýto dostať na túto funkciu? Áno, nie je to tak, že ju všetci milujú, aká je ona úžasná, ako si to o sebe myslí :-) :-) 

Tak, tak pani Čaputová, Vy tvrdíte, že pokiaľ sa jedná o prvú otázku petície občanov SR za vyhlásenie referenda, viacerí ústavní právnici (Vaši poradcovia) tvrdia, že je z hľadiska ústavnosti sporná? Áno, to vážne? No tak potom sú totálne sprostí tí Vaši "ústavní právnici", ktorí to tvrdia. Asi nie je náhoda, že ste sa vzájomne rezonanciou pritiahli, a že Vám títo "odborníci v anonymite"radia. 

Naši známi a mnohí ústavní právnici a dokonca aj experti vedeckej obce aj zo zahraničia tvrdia, že "kecáte, ide o rafinovanú obštrukciu, naťahujete čas a úmyselne ste sa snažili oddialiť tento proces, aby nebol synergický s komunálnymi voľbami v októbri 2022". Prečo asi? Na to je ťažké odpovedať ... :-)

Samotné polemizovanie o otázkach a ich formulácii, dokonca posudzovanie lingvistického charakteru formulácie (ako je vidieť v prípade jasnej prvej otázky), ktoré si slobodne vybrali občania SR v petícii Vám a ani žiadnemu súdu neprislúcha ... a nechcete náhodou, aby Ústavný súd SR nadiktoval občanom SR, či môžu chcieť, aby táto vládna cháska skončila? Nechcete náhodou, aby "dovoľoval" Ústavný súd SR ľuďom, aby prejavili konkrétnu nespokojnosť s vládou, ktorú platia z daní? Ste vôbec normálni? Čoho všetkého ste schopní, aby sa udržala totalitná vládna cháska na Slovensku?

Práve bez práce a diela mnohých z tých občanov, ktorí vyjadrili svoj názor v petícii za vyhlásenie referenda, by ste tu dnes neboli a nemali by ste ani čo zničiť !!! 

Jednoducho sa neviete vyrovnať s faktom, že drvivá väčšina občanov SR, obyčajní ľudia, by vás všetkých, teda vládnu chásku a aj Vás, madam, z funkcie "najradšej vyhnali zasratou metlou" (prepáčte ten citát trošku ľudovej reči, ktorí nám dnes povedali naši blízki dedinčania) ...

Vždy ste boli pani Čaputová vo funkcii do počtu, ale dvakrát vyložene mariť podstatu a princíp zmyslu referenda proti vôli ľudu !  Hanbite sa,  Fuj ... určite vojdete do histórie ...

Už v čase, keď potvrdila pani Čaputová mysliteľa Matoviča vo funkcii ministra financii slovenskej chásky v roku 2021, sme jasne vnímali ako škodí slovenským občanom a štátu v súvislosti s týmto rozhodnutím preukazujúcim mravnú vyprázdnenosť a mentálnu poddimenzovanosť. Ako môže intelekt bez mravnosti a čistoty vo vnútri bytosti (srdca) zneužívať vzdelanie najmä v oblasti právnej, v tom je Slovensko výkvetom galaxie (česť výnimkám). To nie je možné nijakým spôsobom obhájiť v mravnej spoločnosti. Na tom sa zhodlo mnoho filozofov, sociológov, vedcov, atď... Videli sme, čím je vedená ako bytosť v duchovnom pozadí, avšak nie vždy je vhodné vopred poukazovať na to, čo sa stane, pretože tým dochádza k zasahovaniu do slobodnej vôle rozhodovania. V tom je ten háčik ...

Veľmi trefne a pravdivo sa vyjadrila včera vo svojom videu na sociálnej sieti k tejto téme právnička Judita Laššáková. Presne tak, podpisujeme. JUDr. Štefan Harabin taktiež nezostal dlžný nič úprimnosti a pravdivosti.

...

Niet pochýb o tom, že pani Čaputová jasne poškodila občanov Slovenskej republiky a to už v momentálnom štádiu aj minulosti. A to sa týka nás všetkých. Jej činnosť je jednoznačne škodiaca záujmom občanov Slovenskej republiky, smeruje proti ľudskej dôstojnosti a proti spravodlivosti. Ona nie je až taká dôležitá, ako by si niekto myslel. Ani ako bábka nie je nič extra. 

Ide o nás obyčajných občanov, ktorí strácajú možnosti demokratických nástrojov, ako odobrať moc totalitnej vláde, ktorá nekoná v záujme občanov Slovenska, ale proti nim, proti Mierovým hodnotám a proti ľudskej dôstojnosti !!!

Šialenosť je dnes v spoločnosti "IN", dôležitosť duchovných princípov pre rozpoznávanie dobra a zla a ich absencia sa naplno prejavujú na celej Planéte Zem. Inej možnosti niet, len sa ZLU postaviť. 

O tom, že mravnosť, čistota vnútra Ľudskej bytosti, pojem Pravdy, CTI, sú nad zneužívaním práva a platných legislatívnych rámcov totalitných vlád, ktoré idú proti spravodlivosti, je možné si vypočuť aj v ďalších pokračovaniach podcastov.

Nám je nejaká pani Čaputová ukradnutá, avšak tu ide o to, že z pozície funkcie Prezidenta SR škodí a to nám nie je jedno ...


Dôležité je vidieť Novú víziu, tvorenie lepších zajtrajškov, "TU a TERAZ". To nám žiadna vláda negarantuje (nespoliehajte sa na žiadnu vládu, že to urobí za vás), je to v nás, o nás, o obyčajných ľuďoch, tvorením lepšej verzie každého z nás ... Urobme všetko preto, aby sme skutočne podporovali MIER a nie všelijakých vojnových štváčov (s modrými knižkami) a šialencov z EÚ, Slovenska, ktorí plní nenávisti robia všetko preto, aby dosiahli svoje temné ovládacie ciele.


    © Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, september 2022

    © Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, september 2022

https://www.ariadneknihy.sk/