ČO JE SKUTOČNÝM ODKAZOM TEMNEJ STRANY SILY CEZ anglických feudálov? ... alebo odkaz korunovácie o nepotrebnosti ľudského života ...

08.05.2023

Možno to tak nevyzerá, ale účasť Čaputovej na korunovačnom, mimochodom veľmi temnom rituále, realizovanom zvrátenými feudálmi v Anglicku, je oveľa nebezpečnejšia, než by sa na prvý pohľad zdalo. Jedna vec je to, čo vidno očami, počuť ušami a vôbec vnímať fyzickými zmyslami. Teda, že išlo o formu trápneho okázalého vyzdvihovania a glorifikovania mravnej skazenosti a monštruózneho kultu ovládania a kolonializácie planéty Zem v priamom prenose. Ani smrtka v pozadí celej udalosti na samom závere nie je taká zásadná, ako by ste si mysleli. To je jedna vec. 

Druhá vec je však duchovné pozadie tejto udalosti, k čomu je potrebná kvalitná duchovná a energetická prax, najmä dlhodobá a precízna, aby to bolo možné pravdivo navnímať, a zachytiť zdroje, o čo išlo. Tu kryštáľové gule nepomôžu, jedine vysoké energetické naladenie bytosti, aby sa dostala "nad" túto udalosť, do potrebného nadhľadu, o čo išlo ...

Nenapísali by sme o tom pár riadkov, avšak týka sa to každej ľudskej bytosti žijúcej na Zemi, minimálne na podvedomej úrovni. Ide o veľmi temný odkaz, ktorý zodpovedá kvalite energii s vysokou úrovňou temnoty (ZLA), frekvenčne podstatne presahujúcej hranice tejto našej Slnečnej sústavy.

Ako naznačujú skúmané duchovné informácie, trajektórie temných energetických formácií smerujú z oblasti súhvezdia Orion, hviezd Rigel, Betelgeuse a taktiež sčasti aj z oblasti Aldebaran. V týchto miestach sa nachádzajú určité časopriestorové portály, cez ktoré prúdia do našej Slnečnej sústavy mimoriadne parazitujúce a vysávacie štruktúry energií už viac než posledných 7000 rokov s energetickým napojením ešte frekvenčne vyššie. Tomu sa ale nebudeme venovať v tomto článku.

Tieto temné energie na Zemi uzemňuje napríklad: klan Rothschild a ďalších 13 rodín, špičky rímsko - katolíckej cirkvi vo Vatikáne, ale aj po celom svete, mafie, korene bankovníctva, či Deep State. Poznať ich môžete ako rôzne štruktúry satanizmu, resp. pôsobenia tzv. čierneho bratstva. 

Ovládnuté bytosti temnými štruktúrami značne vysokej frekvencie, je možné pri duchovnej analýze pozorovať a vidieť ako ovládnuté obrovskou parazitujúcou štruktúrou vzadu na chrbte (temný klon), prichytenou na krku a hrudníku. Bežný človek nemá šancu takéto ovládnutie zistiť (pretože väčšinou vibruje veľmi nízko), žiadne červené náramky na ruke ani iné magické pomôcky vás neochránia, jedine vnútorná čistota a energetické naladenie na priaznivý vzostup - mier, spoluprácu, svetlo, dobro, pravdu ... sústavná práca na sebe, tvorenie lepšej verzie seba každodennými maličkosťami.

Ako by sa dal stručne charakterizovať "duchovný temný" odkaz pre bežných ľudí z korunovačného "banketu" v Londýne?: "Bežní ľudia na Zemi ste zbytoční a nepotrební, je potrebné vás eliminovať."

Aký odkaz priaznivého vývoja je pre Slovákov? 

"Buďte veľmi ostražití, pretože váš štát a jeho riadiace štátnické štruktúry (najmä Čaputová), sú totálne ovládnuté cez ambasádu USA, temnými štruktúrami v duchovnom pozadí, pričom úradnícka vláda, ktorá nastúpi o pár dní nie je o nič menej nebezpečná, ako to, čo ste tu mali doteraz ! Plní len medzičlánok na naťahovanie času do konca septembra 2023. Čaputová podporovaná temnými systémami, nasadí do funkcii ešte viac "skazený odpad" a nebezpečné štruktúry, než tomu bolo pri dementoch, ktorí vládli v demisii. Nad Slovenskom je roztiahnutá temná deka, ktorá ho má doslova "udusiť"."


Na ceremónii v Londýne boli žiaľ mimoriadne temné energie uzemnené. Celý priebeh kontrolovali temné sily. Každý, kto sa ho zúčastil získal nevedome ďalší úpis temnej strany. Väčšinu Britov korunovácia kráľa Karola III. nezaujíma, neznášajú ho. Napríklad prieskum YouGov je to až 64 % obyvateľov Veľkej Británie, ktorí ho nemusia. Ešte väčšia apatia je medzi mladými ľuďmi vo veku od 18 do 24 rokov, kde sa podobne vyjadrilo až 75 % ľudí. Korunováciu odignorovali aj mnohé hudobné hviezdy – zahrať pre nového kráľa odmietli napríklad Adele, Robbie Williams, Elton John, Kylie Minogue, Spice Girls či Harry Styles. V tieni záujmu médií sa v centre Londýna na Trafalgarskom námestí konala demonštrácia odporcov monarchie, veľmi silnej dynamiky proti monarchistickým prežitkom. Mimochodom aktivity Karola III., ktorý bol korunovaný, napríklad na globálnej úrovni jednoznačne a preukázateľne potvrdzujú zvrátené chúťky týchto monštier.

Stovky jej účastníkov volali po republike (no to je ďalšia otázka - parlamentná demokracia? - Jedným z cieľov sionacistov je likvidácia všetkých monarchií a kráľovstiev a zavedenie "liberálnej" parlamentnej demokracie a Veľká Británia je jednou z posledných bášt, aj keď iba akože naoko, ale ešte stále existuje priamo v Londýne - v blízkosti "The City" - centra Rotschildovcov - centra "predstaviteľov" brúsiacich si zuby na nastolenie NWO, takisto centrum Tavistock Institute pre sociálne inžinierstvo od 1. sv. vojny), pretože považujú monarchiu za nedemokratickú, netransparentnú a pompéznymi akciami ako je táto plytvajúcu verejnými prostriedkami. 

Ale teraz vážne. Nijaký humanisticky zmýšľajúci človek by nemal zabúdať, že Britské impérium bolo najvražednejšie monštrum v dejinách ľudstva. Áno, čítate správne, ide o najtemnejšie vražedné monštruózne zriadenie v dejinách ľudstva. Pokiaľ sledujete energie v duchovnom pozadí, vôbec vás neprekvapuje fakt, že existuje eugenika, nacizmus a pod, ktoré majú rôzne odtiene. Mimochodom, videli ste film Gándhí s Bennom Kingsleym v hlavnej úlohe? Nech sa páči. (Tu však vzniká ďalšia otázka: Čo znamená hinduizmus pre Nový svetový poriadok. Prečo je tak silno propagovaná joga, tantra, hadia sila, tetovanie? Viac sa môžete dozvedieť v 2. diele D. A. Riveru: Posledné varovanie - Dejina NWO.)


Žiaľ, že stále máme na Slovensku aj nepríčetných ľudí, ktorí odpadávajú zo šatočiek plnoštíhlej Zuzany a aj z jej vzdychania, prehnitých plytkých a vyprázdnených rečí o slušnosti. Podobne ako prehnité médiá, ktoré boli opäť ocenené "potkanovými" nadáciami. Títo ľudia sú na veľmi nízkej frekvencii vedomia, kde nízka astralita, falošný sentiment, roztrasené gamby a skazenosť sú "IN". Ich sloboda a predstavy o nej, sú len utopistickým výplodom anarchie, opierajúcej sa o nihilizmus a absenciu sebakontroly. Títo ľudia nedokážu z hlavy polemizovať na odborné témy ani 2 hodiny, bez toho, aby potrebovali papier na čítanie. Taká je ich úroveň, hlupáčikovia, lamentovať budú vtedy, keď bude neskoro ... 

Vďaka Čaputovej, áno práve v príčinnej súvislosti s jej výkonom funkcie prezidenta štátu, sme v podstate jedna z najchudobnejších krajín EÚ, ale pritom máme najväčšie výdavky na zbrojenie, fuj, špina... konieckoncov vojna je najlepší biznis... pre vyvolených ... Slabomyseľní, pochopiteľne, ako v súčasnosti už aj senilný a formou stareckej demencie štrajchnutý káčer, ktorý už taktiež zutekal zo spolku diletantov v demisii, o hegerovi nehovoriac.


Odkaz priaznivého vývoja pre Slovákov :

Prichádza čas, kedy osobná ľudská statočnosť a sebaprekonanie, hrdinstvo, cnosti ako čestnosť, pravdivosť budú tými najvyššími hodnotami svetla, ktoré dokáže ustáť a vyhrať boj s temnotou. Ide do tuhého. Bude to veľmi náročné, obetí bude veľa. V duchovnom pozadí obzvlášť na rôznych frekvenciách prebiehajú operácie. Len to môže človek prejavovať v realite a materiálnom svete, na čo sa naladí v duchovnom pozadí (čistota energii, ktoré prijíma do svojho vnútra). Pokiaľ je naladenosť nízka, vždy je konanie na nízkej úrovni a nikdy nemožno prekročiť svoj tieň, ani vystúpiť k vyšším úrovniam Vedomia. Je na to potrebná obrovská vôľa a sebadisciplína ... Chránte najmä svoje deti pred mravnou skazenosťou, vystupujúcou z temnej západnej (už neexistujúcej) kultúry a civilizácie, ktorá sa ukotvuje v legislatívnych rámcoch aj na Slovensku, pod dohľadom energii satanizmu a temnoty. Nad fašizmom ste ešte nezvíťazili, tento boj trvá stále, i keď mal aj skrytú formu, tento boj prebieha v našich srdciach, preto potrebujeme stále zvyšovať svoju vnútornú čistotu a vyváženosť u stále väčšieho počtu ľudských bytostí. Len vnútorná čistota ľudskej bytosti a jej sústavný vzostup je garanciou mieru. Práve Slovensko má vysielať signály o princiálnej potrebe čistoty a mieru vo vývoji do svojho okolia.

Napríklad uctenie si pamiatky padlých vojakov Červenej armády, ktorí položili svoje životy v Druhej svetovej vojne. Veru tak, účasť na týchto podujatiach bola taká, že ako poznamenal náš 11-ročný syn: "Na testovaní stáli dlhšie rady". Zaslúžili by si viac pozornosti. Taká je aj energia dobra či zla. Čomu dávame svoju energiu: senzáciám v bulváre, debilným telenovelám, reality show alebo dobrej knihe, prírode, pripomenutiu si pamiatky padlých hrdinov, bez ktorých obetavosti by sme tu my neboli. Kto zbrojil počas tých dlhých rokov "studenej vojny", vojny, ktorá znamenala jedine to, že 2. svetová vojna sa vlastne nikdy neskončila, len prešla do tichého módu skrytého fašizmu a svoje korene má niekde hlboko skryté a to napríklad aj v kráľovských rodoch, rodoch nadradených bežnej populácii. 

Čo sú toto za monštruózne neľudské kreatúry? Ako raz poznamenal princ Filip, manžel kráľovnej Alžbety II. : "V prípade, že sa reinkarnujem, bol by som rád, keby som bol smrtiaci vírus, ktorý by pomohol vyriešiť problém preľudnenia," povedal manžel kráľovnej v roku 1988 pre Deutsche Press Agentur. Alebo skvelé vyjadrenie p. Warburga: "Nový svetový poriadok nastolíme, či už dobrovoľne alebo násilím".

Agenda 2030, ktorá bola podpísaná takmer všetkými štátmi sveta, hovorí sama za seba. Jej 17 cieľov "rozvoja" je neomylným znakom, či vôbec môže existovať na Slovensku vláda či prezident, ktorý sa obráti týmto cieľom chrbtom, postaví sa im, pretože tie ciele vyzerajú tak láskavo a lákavo pre "lepší" svet. (Viac o tejto téme nájdete v nami pripravovanej knihe - 2. diele D. A. Riveru: Posledné varovanie - Dejiny Nového svetového poriadku. Okrem iného sa tam dočítate aj o Anrichristovi, Jeruzalemskom chráme či Priore d'Sion, Sionských protokoloch, Talmude a ako to bolo v Rusku počas a po studenej vojne.)

Jedným z najväčších paradoxov dnešnej doby je, že práve vojnoví zločinci sa na Slovensku rozdrapujú, dokonca v prehnitých mainstreamových médiách, že je "potrebné bojovať proti fašizmu". To je neuveriteľná skazenosť, opovážlivosť a bezočivosť, akú si môžu dovoliť len vďaka veľmi nízkej etickej a mravnej úrovni energeticko - infoirmačných polí (morfických polí). Nuž, ešte veľa bordelu je potrebné vyšistiť ... © Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, máj 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, máj 2023

https://www.ariadneknihy.sk/