... ANI NEVIEME, ČO VŠETKO NEVIEME ...

14.06.2022

... áno, práve toto konštatovanie nás posúva stále dopredu. Nevieme si ani predstaviť, aké úrovne Vedomia na základe zvyšovania frekvencie vnútornej vyváženosti a čistoty, je možné vnímať a uzemňovať. Aké myšlienky je možné priviesť do reality a vytvárať tak novú priaznivú realitu. 

Z tohto pohľadu sa javí minimálne ako smiešne, ak nie nedôstojné, pokiaľ sa nejaký tajtrlík tvári, že zmena politikov v parlamente niečo vyrieši. Nie, nevyrieši nič. Práve tí, ktorí sa radi počúvajú v rôznych médiách a dokolečka dokola tárajú to isté celý rok, by sa mali uvedomiť, že v prvom rade musia pracovať na sebe a to bez rozdielu veku. Aj zúfalé stádo, či dav, ktoré čaká na spásu od niektorých politikov po voľbách, či od médii, je úplne mimo. 


Jedine začínať od seba, veľmi hlbokou analýzou a každodennou premenou svojej ľudskej bytosti, zlepšovaním sa a prácou na maličkostiach vo svojom živote je to možné. Nádej a Odvaha je v našom vnútri, nie, nečaká vonku za dverami. Preto je potrebné zvyšovať svoje naladenie na vyššie úrovne vyváženosti, čistoty a Vedomia. 

Komunálne voľby? Myslíte si, že bez zmeny kvality ľudí, vnútornej kvality ľudí, sa niečo zmení prostredníctvom komunálnych volieb? To vážne? Nie je to náhodou aj o zmene princípov koncepcie riadenia, teda konceptuálneho myslenia v každej úrovni bytia a života? Zobuďte sa a odpovedajte si sami. Dôležité je priznať si, že ani preafektované teatrálne výstupy táranín nikam nevedú, je to len ďalšia zo slepých uličiek. Aktivita môže byť aj zbraň, ktorá škodí, ďalší extrém ... 

Nezabúdajme prosím, že práve právnické povolania boli tie, ktoré na základe princípu osobných ambícii, nenažratosti a hrabivosti, nechali ukotviť do praktického života legislatívne rámce a zákony, vytvorené totalitnými vládami na ovládanie más, bez mihnutia oka s nulovou etickou úrovňou (česť výnimkám).

Treba sa vyvarovať vzdelávania, ktoré vedie ku skaze, pretože "učiť sa" je možné aj negatívne a zlé veci. Spájať je možné aj zlé veci. Prvoradý je etický a mravný rozmer na vzostupe, tvorenie nových cností vo vyváženosti k vedecko - technickému pokroku u každého jednotlivca úprimnosť a pravdivosť.


Mnoho čitateľov a priaznivcov zaujala kniha Výnimočná Planéta, ktorej preklad do slovenčiny z anglického originálu sme realizovali v roku 2021. Knihu je možné si kúpiť u nás alebo v obchode na www.infovojna.bz. Preklad knihy bol náročný, nakoľko ide o archaickú angličtinu a prekladov je možné veľmi jemne, čo sa týka výkladu rozviesť na ďalšie dve knihy. Výskum dlhodobo zachytený poctivo v tejto knihe spred viac ako 30 rokov (od roku 1974), prináša mimoriadne informácie s vysokou úrovňou pravdivosti.

O tejto knihe boli spomenuté informácie aj v relácii Informačná vojna, XXXIV časti, zo dňa 9. júna 2022, na internetovom rádiu InfoVojna (viď archív). Nakoľko je záujem mnohých čitateľov a obraciate sa na nás s prosbami o bližšie načrtnutie obsahu knihy, prinášame dnešný článok ...  


Do pozornosti v rámci vytriezvenia a určitého spamätania sa, dávame aj telegramovú skupinu ARIADNE_knihy_podcasty, kde si môžete okrem iného vypočuť aj knihy Gustava Le Bon ... Psychológia Davov, ktorú sme pre vás pripravili. 

Pozrite sa koľko potetovaných ľudí chodí po uliciach, kompletne potetovaných, alebo čo vám padá na hlavy z oblohy?! Toto tiež spája nie? Alebo to ovláda davy? Samá náhoda ...

...


Nech sa páči, úryvok z knihy Výnimočná Planéta, možno to niektorých vnútorne trošku oslobodí, resp. posunie k hlbším úvahám ...


Ak skúmame spojenie medzi Hoovidmi a Izmaelmi a pokiaľ ide o záležitosti na Blízkom východe, tak táto kapitola má zásadný význam pre pochopenie planéty a ako môžeme Vesmíru prospieť.

Pri čítaní by bolo dobré pripomenúť si Tomovo pozorovanie "Predtým ako skritizujete Hoovidov, uvedomte si, že môžete mať gény Hoovidov v sebe samom."


IRENE: Povedzte nám, prosím, o synoch nebies, ktorí si brali dcéry Zeme.

Tom: Viete, že v Knihe Slov (Biblii) použitej na planéte Zem, je len esencia pravdy a veľká časť je podvodom, aby boli ľudia udržiavaní v otroctve? Viete tiež, že Hoovidi a ďalšie civilizácie prišli túto planétu Zem kolonizovať. A na prípravu Planéty Zem.

Na tejto planéte Zem boli tiež bytosti, ktoré existovali a vynorili sa z podstaty Zeme. Potom, tí z Hoovidov a ďalších civilizácií - ktorých na Zemi nazývajú 'bohovia' alebo 'synovia bohov', sa zlúčili s dcérami ľudstva. Preto sa celé ľudstvo pozerá do nebies ako na zdroj ich začiatku. Lebo bolo privedené z nebies a tiež tam boli niektoré civilizácie alebo sub-civilizácie, pre ktoré boli schopní oplodniť ľudské ženy a vytvoriť program. A v dobách Aksu prišiel 'Hawk', a potom boli Hoovidi vybraní pre implantáciu individuality a odhodlania a možno aj charakteru húževnatosti. A postupom času sme videli, že tieto prvky zosilneli, až do bodu narušenia prospešných vlastností húževnatosti, odhodlania a individuality.

Potom prišiel Nazaretský, ktorý je hlavou Hoova, aby zmiernil individualizmus. Bolo to veľmi nevyhnutné, ale neodstraňujeme individualizmus alebo slobodnú vôľu. Potrebovali sme však rozšíriť súcit, pretože v potrebe prežitia nebol súcit vyvinutý. Súcit je teraz súčasťou vývoja.


IRENE: Ale táto otázka súcitu siaha až pred Abraháma, vraciame sa späť do Záhrady, do Aksu?

Tom: To je pravda, boli to Hoovidi. Vidíte, že tam bol problém: dobre vedeli, kto boli, odkiaľ pochádzajú a vedeli o pokušení oponovať, išlo o poslušnosť. Hoovidi neposlúchali a odvtedy neposlúchali, napriek všetkým rituálom a nepretržitou žiadosťou o intervenciu u Všemohúceho a so zameraním všetkých modlitieb na Všemohúceho.

Vyššie bytosti v rámci Hoovidov chápu, že to nemá význam, že musia za Hebrejcov prevziať zodpovednosť. Ale tie vyššie bytosti, tie z Kabaly, neprijímajú tých, ktorí uviazli v rituáloch. Rituál slúži účelu, ale nevylučuje všetky ostatné veci. Vyskytla sa chyba. Oni veria, že musia študovať slovo s vylúčením všetkých ostatných vecí, pretože cítia, že je to ich spojenie, a niektorí to možno nemusia pochopiť alebo súcitia s ostatnými. Postavili sa na vrchol a nerozumejú tomu, že sa tým, čo robia, sami stávajú terčom na zabitie, chápete?


IRENE: Áno.

Tom: Väčšina civilizovaného sveta obsahuje tieto prvky, pretože sa rozšírili a množili sa na celej planéte Zem. V rámci Izraelského národa sú zosilnené, ale musíte si uvedomiť, že k tomu došlo prostredníctvom života človeka, pretože v strede sú najčistejší a najjemnejší. Teraz sme vás asi zmiatli?


IRENE: Nie, vôbec nie. Jedna z mojich otázok bola: prečo sa toľko zameriava na Židovský národ na celom svete a na to, čo sa naozaj deje pod povrchom?

Tom: Sú záchrancami tejto planéty, musia si splniť to, čo si vybrali. Hoovidi sem prišli trikrát, aby prelomili bariéry príbuzenského kríženia, aby pomohli pozdvihnúť Zem. Koncentrácia Hoovidov je v Izraelskom národe, pretože ide o reprezentatívny mikrokozmos celej planéty Zem. A preto je Izrael dôležitý, pretože Zem je jedinečná a žiadna iná podobná planéta vo Vesmíre neexistuje. Po všetky tie roky tam skákali Tí Iní.


IRENE: Takže, akonáhle Hoovidi uvoľnia svoje skutočné ja, ďalších dvadsaťri civilizácií bude môcť vykonávať naplno svoju prácu na planéte Zem?

Tom: To je pravda. Pretože sú viazaní a bráni im tom prvok tvrdohlavosti v Hoovidoch. Vieme o podstate Hoovidov, schopnostiach, genetickom kóde, DNA Hoovidov, životnej sile ... keď sa uvoľnia, Vesmír sa oslobodí. Veľmi veľká objednávka! Áno.

JOHN: Takže Hoovidi prišli trikrát. Hovoríš o tom prvýkrát ako Adam a Eva, druhýkrát Abrahám a tretíkrát Ježiš?

Tom: Môžeš to tak povedať, ale v skutočnosti teda prišli ako Eva implantovaná Adamom bola pred Abrahámom a vývojom bol národ Abrahám ... vidíš?


IRENE: Kedy začala súťaž so Stvoriteľom a prečo? A bola skúšaná aj poslušnosť?

Tom: Bola to skúška poslušnosti a začalo sa to tým, že predtým opustili Ur bez toho, aby počúvali a pozerali. Pozrite, Abrahám začal testovať, pretože vedel, že má v sebe podstatu všetkého stvorenia. Vedel tiež, že sú v ňom všetky vedomosti a mal tiež toto silné spojenie so stvorením, a preto, keď bol požiadaný o obetu svojho syna, vrodene vedel, že by to mohol robiť, pretože pri prijímaní a konaní by to nebolo potrebné. Toto bola prvá lekcia. Ľudstvo zabudlo: máme neustále zdôrazňovať dôležitosť prijatia - potom už nepotrebuješ prijať. Potomkovia Abraháma však stratili vnútorné poznanie: držali si iba vedomosti o tom, kým boli. V prípade potreby prežitia neprijali úplnú poslušnosť. Stále uzatvárali obchody. Kde jedna skupina by bola v úžase pred stvorením, pozerali by sa Hoovidi na stvorenie ako na niečo, čo sa dá využiť.


IRENE: Takto prežili.

Tom: To je pravda. A pri prežívaní stratili určité prvky úžasu a poslušnosti, áno.

ANDREW: Tom, mohol by si vysvetliť, prečo si si vybral Jehova ako vodcu pre Izraelitov mnoho rokov predtým, aký bol plán a ako to súvisí náboženstvami, historickou vierou, podľa ktorých žijú?

Tom: Áno. Sú národom ľudí so silou. Pochádzali z oblasti planéty sily.

ANDREW: Myslíš tým, že sú semenom, ktoré pochádza z inej planéty ako Zem?

Tom: Áno. Pochádzali z Hoova. Mali silný charakter a tiež preto, že planéta, z ktorej prišli, bola planéta podobná bojovníkovi. A keď ich sem vysadili, požiadali iba to, že chcú mať mier.

ANDREW: A historicky, ako sa plánovalo, že budú pôsobiť ako katalyzátory a vodcovia národov Zeme, ako sa zdá, vykonali to ...

Tom: Požiadali sme ich, aby pracovali podľa plánu. Jediný problém bol v čase človeka zvaného Nazaretský. Vo svojich mysliach, vo svojej kultúre to vedeli a v semenách ich duše ... keby si pochopil ich pôvod, potom by si pochopil faktory pochybnosti a spochybňovania. Čiastočný dôvod ich existencie na tejto planéte bolo prekonať tento faktor.

ANDREW: To chápem. Boli úspešní alebo nie?

Tom: Neboli úspešní v čase muža, ktorého nazývaš Ježiš.

ANDREW: Bol Ježiš skutočne vzorom ich očakávania Mesiáša?

Tom: 

Áno. Ale kvôli svojej povahe ho väčšinou nespoznali a po celé generácie v nich žije vedomie, že urobili chybu. Ale kvôli pýche to neuznajú. Rozumiete?

Ako sme už uviedli, kniha Výnimočná Planéta je skutočne výnimočná a náročná. Nie je to len o tom, že je naša Zem je planétou slobodnej vôle, či voľby. Je to o podstatne hlbších princípoch myslenia a sebapoznania.

Preto budeme zrejme robiť o jej obsahu aj výklady ...


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, jún 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, jún 2022

https://www.ariadneknihy.sk/