ZOBERIEME SI PRÍKLAD OD MAĎAROV ? ... alebo budeme naďalej ako vazali degenerovať  s temnotou EÚ ?

03.01.2023

Viktor Orbán to na Nový rok rozbehol, ako sa patrí. Maďarsko plánuje vyzvať krajiny EÚ, aby v roku 2023 prehodnotili otázku protiruských sankcií. A sú si veľmi dobre vedomí toho, prečo tak učinia. Maďari v tom majú jasno, že Európska únia je toxická a svojou temnotou poškodzuje občanov EÚ. O tom niet pochýb. Nie je to len otázka protiruských sankcii. Ide tu o celkový význam toho, čo jednotlivé štruktúry a idioti EÚ stvárajú, koľko mimoriadne nebezpečných operácii realizovali za obdobie, povedzme, posledných dvoch rokov. Nebezpečných procesov, ktoré môžu kompletne zničiť život ako taký v Európe. To by nás Slovákov, žijúcich v "srdci Európy", asi malo trošku zaujímať.

Bez najmenších pochybností je možné konštatovať, že projekt Európskej únie je toxický a nebezpečný aj pre Slovákov. Stále poniektorí nevieme prekuknúť teatrálne štruktúry v riadiacich zložkách EÚ. Hráme sa na slepú babu, ktorá mudruje, pretože má len jedno oko, a aj to je zo skla. Jednoducho povedané, nič dobré odtiaľ neprichádza, sú to katastrofálne energie, je to "ako grc" v duchovnom pozadí sveta, viditeľný v materiálnom svete. Predstavte si, že vás niekto len tak na ulici opľuje, a vy sa mu ešte poďakujete?! Asi takto sa dá momentálne vystihnúť energetická kvalita, ktorá prichádza už dlhé obdobie z Bruselu. Pomaly budeme platiť "vstupné" za prechádzku v lese?! 

Holandská fešanda s veľkým klobúkom, ktorá viedla nedávno Monitorovaciu komisiu pre demokraciu, právny štát a základné práva z Bruselu v Bratislave, Sophie in 't Veldová, sa predviedla v plnej úbohosti, čo nepotrebuje komentár. Svojou kvalitou potvrdila, že Čaputová nie je jediná ako objav, v akých mútnych vodách vyberá "Ďuri báči", svoje kádre ako platených bezduchých poskokov ... 

Slovensko a jeho občania svoj potenciál, ktorý vychádza z duchovného pozadia sveta ako tvorcovský princíp, nechávajú na pospas a likvidáciu práve tým, že nechajú rozdrapovať EÚ na svoj úkor. Toto je už zavesené nad nami dlhšie obdobie, ale stále sme poniektorí ako pribrzdení, slepí. Naša vrúcnosť, priateľskosť, srdečnosť, spojenie tvorivosti so súcitom, ľudskosťou a múdrosťou srdca, ktorá v nás latentne drieme, sa pôsobením temnoty EÚ totálne blokuje. Nedokážeme si uvedomiť sebaúctu, vďačnosť k svojim kvalitám, pretože sme iba vazali prázdnych kreatúr zo západu. Do kedy?

Pokiaľ by niekto polemizoval o tom, že "projekt Európskej únie" bol pôvodne dobrý, ale momentálne ho vedú kreatúry, tak nech sa páči, tento názor je však krátkozraký a plytký. Pokiaľ sa pozrieme na korene princípov vzniku Európskej únie pravdivo (pred rokom 1950 a následne), resp. poctivo ich skúmame, nepoteší nás to. Pretože zase narazíme na nacistické štruktúry, CIA, NSA, operáciu "Paperclip", nadnárodný kriminálny syndikát a tzv. Deep State. Proste zistíme, že v EÚ robíme zo seba volov za peniaze. Plytváme s časom, ktorý nám bol daný. Je to úbohé. Sami sebe škodíme a ešte si za to aj pochlebujeme. Česť výnimkám. 

To, čo vybudovali generácie dnešných dôchodcov na Slovensku, dokázala čvarga, do ktorej sa začlenili aj vojnoví zločinci na Slovensku akurát "legálne" rozkradnúť. Dnes sa tlieska za "modernú kultúru", keď sa po Bratislave s holým zadkom premáva uslintaný pobehaj na elektrickej kolobežke s fialovými vláskami, prípadne, keď Sulík donesie na Slovensko "Geissenovských klaunov". Katastrofa. Poniektorí titulovaní "vysokoškolskí pedagógovia", si tlieskajú za debilizáciu vzdelávacieho systému produkovaného Ministerstvom školstva SR a sú hrdí na svoje tituly preukazujúce v konečnom dôsledku na kaleidoskopický idiotizmus. Skutočne múdra akademická obec, odborníci a múdri ľudia, pokiaľ nejdú po ruke politickým pseudoelitám, sú zosmiešňovaní a prenasledovaní. A tak ďalej, a tak ďalej ...

Jednoznačne nám niečo dôležité naznačuje národná integrita Maďarov, mali by sme si to v hĺbke srdca uvedomiť a brať si príklad. Nielen v súvislosti s našou národnou integritou, ale aj mierovými iniciatívami v Európe. Prebrať sa konečne. Práve Slovensko má duchovnú úlohu "Posla Mieru" v srdci Európy. Opakujeme to dokolečka - dokola a nie sme sami ... 

Hlúposť neprekryjete "hraním sa na demokraciu", to je len kamufláž, ktorá nás dobehne. Vyhýbanie sa zásadným otázkam je hazardovanie s časom, ktorý nám bol daný na rast, evolúciu, priaznivý vývoj. 

Sme slepí, vôbec nám nedochádzajú duchovné princípy, ktoré je potrebné ukotviť do hmoty, chladný intelekt a sprostý kalkul nás v drvivej väčšine "gumuje" ako ľudské bytosti.

Stále nedokážeme poniektorí rozpoznávať pravdu, lož, dobro, zlo, vyskakujúce ego a duchovnú slobodu a poslanie integrity vlastnej bytosti ... nevadí.

Je len na nás, čo si vyberieme na základe slobodnej (neslobodnej) vôle ... menej je niekedy viac, zápas môže prehrať aj ten, kto je lepší a hrá kvalitnejšie, férovejšie. Pojem CTI sa nedá obchodovať, skôr či neskôr narazí každý na úroveň Vedomia, kde vám peniaze nepomôžu ... akurát to bude pre niektorých jedincov oveľa ťažšie a tvrdšie aj na fyzickej úrovni, o duchovnej a energetickej nehovoriac ...


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, január 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, január 2023

https://www.ariadneknihy.sk/