ŽENA V AKCII ... PRÁVNIČKA LAŠŠÁKOVÁ TREFNE A S PREHĽADOM "PREVETRALA" DCA ... 

15.02.2022

Právnička Judita Laššáková o ďalších kľúčových otázkach okolo okupačnej zmluvy s USA aj o zverejňovaní zoznamu vlastizradcov ...


Judita Laššáková vo svojom videoblogu poukazuje na ústavný článok, v ktorom je uvedené, že na vyslovenie súhlasu so zmluvou medzi vládou SR a vládou USA (DCA) je potrebná 3/5 väčšina všetkých poslancov.


Zdroj: veci-verejne.sk / InfoVojna

V súvilosti s "deravou", skazenou a nezmyselnou DCA sa tejto téme venovala aj relácia na internetovom rádiu INFOVOJNA dňa 14. februára 2022, kde bola hosťom práve Judita Laššáková. Moderátori Norbert Lichtner a Adrian Repčok sa rozprávali na túto tému v čase od 91:20 min., vypočuť si to môžete z archívu

Pri pozornom počúvaní tejto relácie je možné si okrem iných závažných komentovaných skutočností uvedomiť na akých "hlinených" nohách stojí predmetná DCA aj z ďalších pohľadov, najmä pokiaľ si uvedomíme výrokovú logiku v nadväznosti na výklad pojmov nevynímajúc teóriu právnej vedy. 

Je potrebné sa poďakovať Judite Laššákovej a ďalším jej spolupracovníkom za aktivitu v súvislosti s "čistením" anomálii okolo DCA. Vždy hovoríme, že nadhľad a jeho zvyšovanie môže približovať k spravodlivosti ako cnosti spolupracujúcej pre Pravdivosť a evolúciu priaznivého vývoja. Takto sa dá excelentne otvoriť aj to, čo iní nevidia.

© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

https://www.ariadneknihy.sk/