VLASTIZRADA V PRIAMOM PRENOSE ... KARMICKÁ NÁLOŽ SA UZEMNILA NA SLOVENSKU ...

09.02.2022

Poslanci Hegero-Matovičovho zločineckého režimu zradili svoju vlasť. V Národnej rade hlasovali za okupáciu Slovenska armádou USA. Slováci pred parlamentom protestujú ...


Z prítomných 140 poslancov za stratu suverenity nad vlastným územím hlasovalo 79, proti bolo 60 a jeden sa zdržal.
 

Národná rada (NR) SR v stredu odsúhlasila dohodu o obrannej spolupráci Slovenska s USA. Z prítomných 140 poslancov za hlasovalo 79, proti bolo 60 a jeden sa zdržal. Potrebná je ešte ratifikácia dohody prezidentkou SR.

Na vyslovenie súhlasu s dohodou bolo potrebných aspoň 76 hlasov, teda nadpolovičná väčšina zo všetkých 150 poslancov.


Zoznam poslancov NR SR, ktorý hlasovali za Dohodu o spolupráci v oblasti obrany medzi vládou Slovenskej republiky a vládou Spojených štátov amerických:

Zoznam vlastizradcov Slovenska si môžete prečítať aj TU.

Video z hlasovania

Poslanec ĽSNS Rastislav Schlosár číta zoznam vlastizradcov, ktorý odhlasovali okupačnú dohodu s USA, ľudia protestujú:


Premiér Eduard Heger (OĽANO) ocenil schválenie dohody o obrannej spolupráci Slovenska s USA poslancami Národnej rady (NR) SR. Podľa neho išlo o odvahu. Predseda vlády to uviedol na sociálnej sieti. "Ďakujem poslancom za ich odvahu postaviť sa za bezpečnosť Slovenska," povedal premiér.

Klub Sme rodina podľa jeho šéfa Petra Pčolinského dostal pri rozhodovaní "zelenú kartu" a tiež poslanci hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) mali podľa predsedu klubu Michala Šipoša hlasovať podľa svojho vedomia a svedomia. Traja zákonodarci z klubu OĽaNO mali k dohode podľa Šipoša nezodpovedané otázky. Klub SaS avizoval, že zmluvu podporí.

Rozprava k obrannej dohode bola v utorok 8. februára napokon krátka, hoci sa do nej písomne prihlásilo 31 poslancov. Viackrát sa stretlo poslanecké grémium z dôvodu rušenia poriadku v rokovacej sále. V diskusii vystúpil len minister obrany Jaroslav Naď, na ktorého počas vystúpenia pískali poslanci opozície a nebolo ho riadne počuť.

Podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer) prečítal prejav generálneho prokurátora Maroša Žilinku. Tomu vládni poslanci neumožnili k dohode vystúpiť.

Generálny prokurátor začína prejav paralelou so sovietskou okupáciou. Hovorí, že právna úprava zmluvy o pobyte vojsk Varšavskej zmluvy na území Československa z roku 1968 bola "nepochybne výhodnejšia" ako súčasná obranná dohoda s USA.

"A to je paradox, nad ktorým sa treba vážne zamyslieť. Žiadna okupačná zmluva nemôže byť pre štát výhodnejšia ako zmluva, ktorá má vo svojom názve a v preambule uvedené, že ide o obrannú zmluvu," píše.

Táto zmluva bola podľa neho výhodnejšia než tá súčasná napríklad v trestaní sovietskych vojakov, ktorí v prípade páchania zločinov podliehali československému právnemu systému a orgánom, ale tiež preto, že zaväzovala sovietske vojská nemiešať sa do vnútorných vecí Československej socialistickej republiky.

Za výhodnejšiu oproti obrannej dohode so Spojenými štátmi označil aj zmluvu Slovenska s NATO z roku 2004.

Na margo interpretačnej doložky prezidentky Zuzany Čaputovej sa generálny prokurátor vyjadril, že ​jej nedodržanie alebo porušenie nespôsobí neplatnosť dohody a nebude ani dôvodom na jej výpoveď počas počiatočného 10-ročného obdobia jej platnosti.

"Spojené štáty americké ako zmluvná strana tejto dohody nie sú povinné rešpektovať jednostranné vyhlásenie Slovenskej republiky a jej predstaviteľov, vôbec sa ním nemusia zaoberať, ak ich k tomu nezaväzuje text samotnej dohody," dodal a pýtya sa, prečo obsah týchto interpretačných vyhlásení nie je zakotvený priamo v dohode.


Na základe toho označil doložku za irelevantnú a právne nezáväznú. Celý text Žilinkovho plánovaného prejavu TU.

Na druhý pokus predniesol svoju reč šéf opozičnej strany Smer Robert Fico. Prvý raz ho poslanci strany Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) tiež rušili pískaním.

Počas vystúpenia Petra Osuského (SaS) poslanec Stanislav Mizík (ĽSNS) pustil z reproduktorov v rokovacej sále sirénu a muselo sa zísť poslanecké grémium. Po jeho skončení šéf parlamentu Kollár navrhol po opakovanom porušovaní rokovacieho poriadku opozíciou ukončiť rozpravu. Vládni poslanci jeho návrh schválili.

Reakcia poslancov strany Smer-SD

Reakcia nezaradených poslancov - Hnutie Republika

Tlačová konferencia strany Hlas-SD

Slovenská republika a Spojené štáty podpísali dohodu o obrannej spolupráci (DCA) minulý týždeň v americkom Washingtone. Signatárom za Slovensko bol minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO), za USA šéf diplomacie Antony Blinken. Pri podpise bol aj slovenský minister zahraničných vecí Ivan Korčok (nominant SaS).

Dohoda má umožniť americkým ozbrojeným silám využívať vojenské letiská Malacky-Kuchyňa a Sliač, prípadne iné dohodnuté zariadenia a priestory. Slovensko ich má poskytovať bez nájomného. Dohoda by mala platiť desať rokov. Potom zostáva platná alebo ju možno vypovedať s ročnou výpovednou lehotou.

Predstavitelia vlády deklarovali, že zmluva neohrozuje suverenitu a zvrchovanosť SR. Opozícia ju kritizuje a hovorí o vytváraní amerických vojenských základní na Slovensku, približovaní amerických vojsk k ruskej hranici a okliešťovaní kompetencií našich štátnych orgánov.

Prezidentka Zuzana Čaputová dohodu podporuje. V snahe zmierniť obavy časti verejnosti doložila k splnomocneniu na podpis interpretačné vyhlásenie. Obsahuje výklad častí zmluvy vyvolávajúcich najviac otáznikov. Vlastnú interpretačnú doložku priložila aj americká strana, podľa prezidentky je obsahovo v súlade so slovenskou.

Živé vysielanie z rokovacej sály NR SR

Protest pred budovou NR SR


Čaputová zmluvu podpíše

Prezidentka SR Zuzana Čaputová rešpektuje vôľu poslancov a dohodu o obrannej spolupráci s USA je pripravená ratifikovať po tom, ako jej bude doručená. Uviedol to hovorca prezidentky Martin Strižinec v reakcii na odsúhlasenie dohody v parlamente. Ratifikácia prezidentkou je potrebná na to, aby zmluva platila.

Zdroj: pravda.sk / YouTube / InfoVojna

...


Dobre si zapamätajte presne mená týchto 79 poslancov. Budú v učebniciach dejepisu, podobne ako napríklad Vojtech Tuka, Šaňo Mach a iní ...

V každom prípade jedna záležitosť je istá, ako že dnes je streda 9. februára 2022. Všetci títo "krásavci a fešandy", ktorí hlasovali v počte 79 "čísel" za schválenie DCA si naložili pre seba, aj pre svoje deti a budúce generácie mimoriadne karmické zaťaženie a nálože. 


Teda pre slaboduchých je to možné zjednodušene vysvetliť tak, že ich energetické vyrovnanie, resp. vyrovnávanie z extrémneho vychýlenia vytvoreného obsedantnou potrebou ovládať iné ľudské bytosti cez nepravdivú propagandu, do optima (očista z konania zla), bude oveľa viac náročné vo všetkých zložkách ich bytostí (fyzické telo a nehmotné zložky bytosti) ako u tých bytostí, ktoré sa pod toto hlasovanie nepodpísali (nehlasovali "ZA"). 

Vykonali totiž sabotáž zvrchovanosti a suverenity štátu Slovenská republika proti vôli väčšiny občanov SR, zdôrazňujeme, že aj proti vôli tých, ktorí volili súčasnú koalíciu. 

Určité očistné formácie Planéty Zem a vyšších celkov si toto "veľmi dobre zapamätajú" a skutočne len slaboduchý dement, asociál, sociopat bez empatie, a pod. toto môže ignorovať.

Je úplne zbytočné hrať sa na obete vtedy, keď sa vám to začne vracať späť. Vtedy, sú už väčšinou aj sociopati zrazu empatickí.


Nemenili by sme to s nimi ani za svet. Keby videli už teraz vopred, čo sa im bude diať energeticky ako bytostiam v rôznych časových horizontoch linearity, už teraz by plakali a ospravedlňovali sa svojim deťom a budúcim pokoleniam, za svoje konanie. Áno, hovorí sa, že Karma je zdarma ... To "neviditeľné", čo presahuje fyzický život, pred tým NEUJDETE.

Nie, pred sebou neujdete. Tu nejde len o nálepku "vlastizrada", tu ide o pochopenie vyššieho princípu spravodlivosti, mravnej a etickej úrovne vyšších hodnôt a cností u Ľudských bytostí. 

Treba v tom vidieť aj trošku evolučnej lekcie pre tie defektné formácie inkarnačných procesov zhmotnených na Zemi a pochopiteľne aj na Slovensku, ktoré ako bytosti žijú vo zvieracej úrovni psychiky, pre nosný stimul tlačenia plného nákupného košíka. 

Je vhodné ešte raz si pozorne prečítať aj článok JUDr. Marice Pirošíkovej, ktorá vopred upozornila na skrytú hrozbu, ktorá potenciálne môže v praxi vzniknúť (okrem iného) ... 


Ešte dlho potrvá, pokiaľ väčšina Ľudských bytostí pochopí nadosobný význam a poslanie Slovákov. Nevadí, mnohí to už vedia. Áno, je to tvorenie hodnôt ako ODVAHA, pojem CTI, SPRAVODLIVOSTI, vnútorná sila pevnosti, ÚPRIMNOSŤ, VRÚCNOSŤ, MRAVNÁ INTUÍCIA, SRDEČNOSŤ, vyžarovať NÁDEJ. To sú hodnoty a energie, ktoré sa nedajú ukradnúť.

Je to oveľa viac než len peniaze a do vtedy sa nám budú opakovať lekcie a výzvy, pokiaľ to nepochopíme a neuchopíme.


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

https://www.ariadneknihy.sk/