V Bratislave sa včera na pochode zišlo veľké množstvo ľudí ... okrem iného skandovali "SLÁVA RASII"

04.03.2023

Áno, včera, v piatok 3. marca 2023, vyvrcholil "Pochod za MIER" na Slovensku v hlavnom meste Slovenska. Občania vo veľkom počte odovzdali jasný odkaz súčasnej "cháske v demisii", ako aj p. Čaputovej, keď pred americkou ambasádou skandovali okrem iného aj slová "Sláva Rasii", či "Nikdy proti Rusku" a pod.. Ako nám oznámili priamo naši priatelia, ktorí sa zúčastnili pochodu, bolo tam veľké množstvo ľudí (určite viac ako 5 000 ľudí), ktorých hriala spoločná myšlienka "SLOVENSKO CHCE MIER". Ľudia nechcú vojnu, nechcú byť súčasťou nacistickej propagandy na Ukrajine. 

I keď mnoho idiotov a ľudských narušených, mravne zvrátených embryí, vám bude rozprávať o demokratických vplyvoch na Ukrajine a rôznych nekonečných bludoch EÚ, NATO, USA, Britov a podobne, niet pochýb, že neonacistický režim na Ukrajine, ktorý sa vzmáha už min. 30 rokov, je nositeľom ZLA a vrcholnej temnoty, ktorá má otlačky v rôznych úrovniach Vedomia histórie ľudskej civilizácie. Preto nikdy nebudeme podporovať neonacistický režim oligarchiou kŕmený, ktorý ničí životy obyčajných ľudí na Ukrajine už dlhú dobu.

Ďakujeme, všetkým ľuďom a dôchodcom obzvlášť, že prejavili svoju silu a sympatický postoj lásky, pokoja, priateľstva, zmierenia, a odmietnutia vojny, či nenávisti mierovou cestou už po niekoľký krát. Práve takto je možné rôznym grázlom, ktorí si dovolia nazývať občanov Slovenska pre ich postoj a odmietanie vojny "dezolátmi", vyjadriť nenásilnou cestou, že sila VNÚTORNÉHO MIERU je nekonečná.


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, marec 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, marec 2023

https://www.ariadneknihy.sk/