SME SLOBODNÉ ĽUDSKÉ BYTOSTI ?

17.04.2022

Sme slobodné Ľudské bytosti? Máme schopnosť slobodne myslieť? Alebo si to len myslíme, že dokážeme slobodne myslieť? Prečo je potrebné myslieť nielen kriticky, ale najmä tvorivo a celistvo? Prečo je potrebné zvyšovať úroveň Vedomia, alebo vnútornej slobody, čistoty, resp. naladenia svojej bytosti? Len tak, alebo je na to viac dôvodov? Je možné ovládať myslenie Ľudských bytostí?

Máme tu výnimočné obdobie, sviatky Prírody, jari. Akokoľvek náročne to v živote prebieha, my vnímame toto obdobie skvele. Pretože stále je viditeľné, čo všetko je potrebné stále zlepšovať na sebe. Každý náročný problém je výzva, ktorá nesie vždy posolstvo pre zmenu k lepšiemu. Každý deň začína ako Nový. Podobne tak, mnoho ľudských bytostí, ktorým pomáhame sa snaží v súčasnosti odolávať depresii, negativite, ktorá prichádza každým dňom najmä z diania na Slovensku a vo svete.  

Je super v tichu posedieť s rodinkou a priateľmi v dobrej nálade len tak vonku v Prírode, počúvať a obdivovať Les a jeho zvuky, to je proste paráda. A v tom tichu sa môže objaviť nejaká inšpirácia ...


Mnoho ľudských bytostí sa nás pýta, prečo je potrebné stále pracovať na celej svojej bytosti? Má celkový stav bytosti vplyv na jej myslenie? Jednoznačne áno. Preto je potrebné sa snažiť sústavne sa ladiť na vyššiu kvalitu komplexne. Nadhľad aj v súvislosti s vnímaním súvislostí, čo sa deje je zásadný. Áno, aj výživa primárne má zásadný vplyv na kvalitu myslenia.

Asi nie je potrebné sa tváriť, že manipulácií v dnešnom svete je omnoho viac ako toho, čo nesie čistý úmysel. Vedomých aj nevedomých manipulácií. Je to všade okolo nás, mainstreamové médiá hrajú prim. O to viac je potrebné pracovať na sebe. Rozpoznávať Pravdu a lož ... na to je potrebné poctivo zaberať na potenciále celej bytosti.

Pre príklad dôležitosti prečo je potrebné zvyšovať svoje priaznivé energetické vyladenie (frekvenciu), môžeme spomenúť použitie psychologických zbraní na davy občanov, v podstate na celom svete. Už v minulosti to bolo na Planéte Zem bežnou praxou ... 


Poznáte projekt MONTAUK? Jeho názov vznikol podľa miesta Montauk Point, ktoré sa nachádza asi 200 km východne od New York City, na výbežku Long Islandu. Jedná sa o vojenskú základňu - Montauk Force Base 0773, kde bol umiestnený gigantický radar. Tento radar prostredníctvom špeciálnych generátorov, oscilátorov, cievkových systémov, vysokofrekvenčných zosilňovačov, PC a antén (...konštrukcia "delta T" ... pôvodný autor vynálezu Nikola Tesla), bol používaný k totálnej masovej kontrole občanov doma ale aj za hranicami USA. (Poznámka: Nikola Tesla varoval vopred pred zneužitím jeho vynálezov na skazu ľudstva !!! ... asi nie náhodou bol neskôr odstránený).

Všetko bolo pochopiteľne prísne tajné. Podozrenia vznikli napríklad vtedy, keď si ľudia všimli okolo Montauku, že vtáci strácali orientáciu a padali na zem. Zvieratá boli podráždené, nekľudné, a ľudia trpeli bolesťami hlavy, zvracaním. Nakoniec vyšlo najavo, že americká vláda tu už od roku 1970 vysiela po území celého štátu vlny pre manipuláciu s myslením obyvateľov. Na svetlo vyšli taktiež fakty, že celá táto propaganda bola riadená bez súhlasu Kongresu. Katastrofálna arogancia k zaisteniu účinnosti radaru smerovala spočiatku k drobným pokusom s osobami, neskôr išlo o masové ožarovanie u vojakov ale aj u desiatok miliónov neinformovaných a nevinných civilistov v Long Islande, New Jersey, New Yorku a Connecticute. 

A myslíte si, že sa tomu zabránilo? Platí zásada (nielen u Deep State), že pokiaľ vláda vyšetruje sama seba, vždy ide celé vyšetrovanie do stratena. Ako inak. Už sme sa mali v histórii možnosť poučiť z toho, čo dokážu temné systémy stojace za bábkovými vládami (s oporou v exopolitike) na Planéte Zem robiť pre konštrukcie globálnych totalitných režimov.

Pre doplnenie, v rokoch 1975 - 76 bola v USA vypracovaná štúdia s krycím označením NBIT, financovaná CIA, išlo opäť o využitie diaľkového ovládania mysle občanov. Táto štúdia bola v roku 1979 predložená prezidentovi USA Jimmy Carterovi, ktorý neskôr schválil výskumný program tejto technológie.

Niet pochýb o tom, že technológiami ovládania mozgu a psychiky ľudských bytostí realizuje vo veľkom aj tajná americká NSA. Už sa k tomu aj priznávajú "na hulváta". Napríklad v roku 1992 bola proti NSA vedená obžaloba (č.92 - 0449), z ktorej jednoznačne vyplývajú dôkazy o týchto praktikách brutálnych rozmerov. Okrem iného sa tu písalo, že NSA zabezpečuje sledovanie a manipuláciu s myslením občanov, zmeny v ich chovaní a ovládanie ich pocitov. V sekcii 2 sa uvádza aj to, že personál USA sa môže napojiť na kohokoľvek v zemi a sledovať jeho myslenie 24 hodín denne. 

NSA realizuje tzv. elektromagnetickú stimuláciu mozgu pre neurálne monitorovanie na diaľku na (RNM) a taktiež elektronické napojenie na mozog (EBL). Vláda dokáže v ktoromkoľvek človeku vyvolať halucináciu čohokoľvek. Demonštrácia vnútiť človeku myšlienky do mozgu aj s úvahou a predstavou, že sú jeho vlastné. Totálne programovanie mozgu, kódovania v hypnóze, pochopiteľne na diaľku. Prirodzené ľudské signály sú "prehlušené" umelými rovnakej frekvencie a ľudské telo potom reaguje práve na ne. Signálové spravodajstvo NSA má zvláštnu schopnosť diaľkovo a bez možnosti zistenia sledovať informácie v ľudskom mozgu digitálnym dekódovaním elektromagnetických (EMF) emisií o frekvencii 30 - 50 Hz a výkone 5 miliwattov, ktoré sú mozgom produkované. Treba si uvedomiť, že aj ľudské myslenie je v podstate určitý fyzikálny dej a ako taký je fyzicky nielen zistiteľný a kontrolovateľný, ale ja fyzikálne ovládateľný. Všetko je o druhu, kvalite a výške energie, vibrácie, tendencie a frekvencie ľudskej bytosti ... na aké kvality (Svetlo) sa dokáže naladiť.

Je jednoznačné, že tieto informácie existovali oficiálne už v roku 1993 - 1996. To je len zrnko z diapazónu. V každom prípade, dnes je veda a jej zneužitie trochu inde. Prehľad, kam to vo vede nebezpečne smeruje naznačuje napríklad kniha profesora teoretickej fyziky Michio Kaku ... Fyzika budoucnosti. Technológie ovládania a ich rafinovanosť majú taktiež silnejší účinok, mnoho odtieňov, vrstiev. Dnes môžu byť týmito technológiami riadené aj celé národy. Výnimkou jasne nie je V. Británia. Pochopiteľne ani totalitná Čína, alebo Irak, Izrael, ktorí technológie ovládania mysle získali ešte v rámci pomoci bývalého Sovietskeho zväzu, ale aj dnešné Rusko. Preto česť výnimkám jednotlivcov, či skupín, ktoré nie sú súčasť davu, svojim Vedomím a čistotou energií, kvalitou svojich bytostí. 


Súčasnosť? Sledujte detail, podstatu, princípy do hĺbky, nie nálepky a propagandu klaunov, ktorým došli peniaze. Len skutočná kvalita jednotlivcov a ich dostatočný stúpajúci nadhľad nad situáciou na Planéte Zem môže priniesť pravdivosť a objektívny úsudok, spravodlivosť. Mier vzniká v našich srdciach, nie dristaním o falošnom mierotvorcovstve. 

Takže, máme na výber. Vnútorná sloboda? Bez nej ani náhodou nebude sloboda vo svete. Chceme pracovať na sebe, alebo budeme len štatistami? Stále budeme len tárať o tom, aké sme obete? 

Alebo úplne vážne, budeme vďační za všetko v živote, aj za lekcie. Dokážeme vlastný potenciál a vnútornú, mnohokrát latentnú kvalitu, zo seba vo vyváženej podobe nechať prejaviť v tvorivosti? Isteže je to drina, každodenná práca na sebe, bežné maličkosti ... 

Náš genetický program (DNA), ľudských bytostí Vedomých má v sebe mnoho úžasných možností, môžeme ho dokonca aj vylepšovať ("opravovať"). Je to len na nás, či máme sebaúctu, sebapoznanie a záujem o Evolučný vzostup. 

V tejto súvislosti celistvou prácou na sebe môžeme zvyšovať kvalitu myslenia. Najnovšie výskumy neuroplasticity mozgu to preukazujú. Tieto schopnosti sa však nedajú získať za úplatok. A v tom je spravodlivosť. Cieľ je cesta, prekážky nebudú ľahšie, my Ľudia máme byť lepší a silnejší :-)


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, apríl 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, apríl 2022

https://www.ariadneknihy.sk/