ŠIALENCI najprv PROVOKOVALI MEDVEĎA a teraz ešte aj DRAKA ?

04.08.2022

Neuveriteľná šialenosť a neschopnosť uvedomiť si svoju pozíciu a zaradenie. Iba totálny šialenec, ktorý v podstate melie z posledného, môže provokovať dve, bez najmenších pochybností najsilnejšie formácie Ľudskej civilizácie, aj z hľadiska duchovných princípov najpevnejšie na Planéte Zem (vrátane exopolitickej opory). 

Áno, dobre vidíte. Či sa to niekomu páči alebo nie, môžete si myslieť čo chcete, ale ignorovať Medveďa a Draka nie je možné. Nie je to jednoducho možné na tejto Planéte Zem. A ani škaredý Ďuri báči s tým nič nezmôže, ani farmár Bill, ani Veľké kľučky z Londýna a už vôbec nie úbohá Bidenova administratíva, či chalani z Deep State. Nemáte šancu, aj keby ste sa rozkrájali ...


Toto je tvrdá realita. Nemá význam rozoberať ekonomickú silu Ruska, či Číny. To je na sériu kníh. Podobne tak ani duchovnú silu populácie v Rusku, či obrovskú vôľu a autonómno vrstvené schopnosti týchto ekonomík, o schopnosti ich regenerácie a život podporujúcich systémov nehovoriac. Už sme písali v minulosti, že Ruská veda predbieha v linearite časopriestoru prítomnosť o cca 50 až 100 rokov. U vesmírnych programov je to podobne. Prosím poznáme mnoho ľudí, čo v Rusku a v Číne žijú, vrátane Slovákov, takže nie je o čom "točiť". 

Že totalita v Číne? Prosím nezabúdajme, že každá totalita vzniká v nás ľuďoch, v našom vnútri. Má mnoho odtieňov. Netreba si však zamieňať výklad pojmu totalita s pojmom pevná vôľa a schopnosť zlepšovať sa a pracovať pre svoj národ, priniesť niečo priaznivé pre celok. Toto je veľmi dôležité. Podobne ako aj extrémne liberálne štruktúry v Rusku? Všade sa nájdu, na celom svete, niekde viac, niekde menej a postupne sa extrémizmus každého smeru na Zemi čistí.

Existujú totiž sily a energie, na ktoré sú aj tí, ktorí si myslia, že vlastnia Planétu Zem prikrátki. Prečo? Pretože o nich nevedia :-)

Študujeme dlhé roky podrobne prastaré spisy o histórii ľudstva, z ktorých mnohé pochádzajú práve z kláštorov v Tibete, Tibetskej Pottale, Lhassy, kláštoru Bönn-po a mnohých ďalších, ktoré nesú obrovské Pravdy. Podobne tak aj ruské prastaré letopisy. V každej časti sveta sa nájdu múdre poznatky (Južná Amerika, Austrália a pod.). Niektorým sa o tom ani nesníva, čo tieto spisy nesú ...

My máme na Slovensku Prezidentku, ktorá síce nevie prísť na oslavu 30. výročia vyhlásenia Deklarácie zvrchovanosti Slovenského národa, ale práve ona bude rozprávať verejnosti, čo to je "inakosť", a kto je mierotvorca na Zemi, čo je to demokracia :-):-). Je to smiešne, viac, než dokáže uniesť. Ale ďakujeme za to, aspoň prispeva k "vyučovaniu" na vlastnom príklade, čoho sa je potrebné aj u detí dôsledne vyvarovať.  

Len na okraj, Prezidentkou vymenovaná vláda, či vlády SR za posledné 2 roky, nemajú peniaze pre tých sociálne najslabších (dôchodcovia, deti, kvalita obedov v školách a škôlkach, atď, atď ............), ale majú peniaze na podporu vojny na Ukrajine, platenie miliónov na projekty kde sa pozerá "sysľom do zadku", miliónovú podporu mainstreamových médií na vakcinačnú kampaň a pod... Kto by vám uveril? :-):-) Určite ste dôveryhodní, vy elity :-) ...


Ako napísal aj Dr. Michael Salla, PhD., v jednej zo svojich nových kníh, spojenie vesmírnych síl Ruska a Číny je obrovskou silou, ktorá dokáže chrániť a presiahnuť ďaleko našu Slnečnú sústavu naproti hanebným chúťkam Deep State. 

Planéta Zem má svoje ochrany, ktoré pochopiteľne dokážu zabrániť nukleárnej vojne, ktorá by vyhladila život na Zemi. I napriek tomu, je jednoznačné, že práve tieto provokácie proti Medveďovi a teraz aj proti Drakovi, majú za cieľ narušiť časopriestorové kontinuum v našej dimenzii a spôsobiť tak globálnu katastrofu. 

Zatiaľ je to kontraproduktívne, nakoľko sa podaril presný opak, zosilniť spoluprácu Ruska a Číny aj spolu s ďalšími veľmocami a to aj v rámci ekonomických nových modelov. 

Je potrebné urobiť všetko pre MIER. Kde to začína? 

MIER vzniká hlboko vo vlastnom Srdci Ľudskej bytosti. Je to veľmi jemná a čistá energia. Jej čistota (harmónie) sa dá stále zvyšovať, zušľachťovať. Práve preto bytosť Krista niesla posolstvo súcitu a ľudskosti. To je to zásadné a mnohými nepochopené. 

Neverte grázlom, vojnovým štváčom, ktorí nechali bombardovať v minulosti Juhosláviu, neverte agresorom ! Sami sa k tomu hlásia, ich DNA je programovaná pre parazitovanie na okolí a násilie proti Životu !

Pretože ZLO a temnota mala v histórii vývoja na Zemi vždy navrch, dokonca je možné uviesť, že aj v našom Vesmíre väčšinou vyhrávala. Temná strana nikdy nebude chcieť spolupracovať, ona chce všetko ovládnuť. Preto je jediná možnosť sa tomu postaviť. Kultivovaným priateľským dialógom namiesto rinčania zbraní, môžeme vždy začať od seba, v kruhu svojich blízkych, vlastnej rodiny, Priateľov ...


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, august 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, august 2022􏰗􏲇􏲍􏱩􏰲􏰳􏰋 􏰲 􏰍􏰑􏰐

https://www.ariadneknihy.sk/