SARS-Cov-2 a „vakcína“ ako biologická zbraň – výpoveď svedka

15.02.2022

SARS-Cov-2 a "vakcína" ako biologická zbraň - výpoveď svedka


Zaujímavé informácie priniesol JUDr. Peter Weis na svojom blogu, nech sa páči:

Napísal: Peter Weis, 14. februára, 2022, Čas čítania: 1 min.


Vedkyňa Li-Meng Yan poskytla pre Medzinárodný súd v Haagu svoje svedectvo o pôvode vírusu SARS-Cov-2 ako výsledku tzv. "gain of function" a svedectvo o tom, ako ho Čína úmyselne vypustila a ako tieto informácie mala k dispozícii Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) od samého začiatku a ako WHO spolupracovala na kamufláži týchto informácií v spolupráci s Komunistickou stranou Číny.

Li-Meng Yan všetko podstatné zhrnula do písomného svedectva pre účely stíhania zodpovedných osôb, rozhodla sa však uviesť aj širšie súvislosti vo videu, ktoré si môžete pozrieť TU (preklad do slovenčiny zatiaľ nemáme k dispozícii).

Zistíte, že pandémia je obrovský plánovaný biznis, čínsky plán smeruje k zničeniu národných ekonomík, potlačeniu ľudských práv a slobôd na celom svete, zničenie národných zdravotníckych systémov a zavedenie čínskej ekonomickej nadvlády formou technokracie a mnoho ďalších rušivých informácií. 

Kovidpasy mali neskôr slúžiť ako nástroj na zavedenie sociálneho kreditného systému na čínsky spôsob. Dozviete sa napríklad, čo dobrého majú Číňania ešte v talóne po tom, ako omikron skončí.

... toľko článok JUDr. Petra Weisa

...

Snáď k tomu už len dodávame, že niet pochýb o tom, že určitá úzka skupinka bytostí žijúcich na Zemi sú milovníkmi "total control" a nadradenosti. Nálepka je nepodstatná. Nie sú tu rok ani 100 rokov. Je to vždy o vnútornej slobode Ľudských bytostí ekvivalentnej schopnosti zvyšovať úroveň Vedomia v živote. 

Vždy je to o čistote a kvalite energie, na ktorú je Ľudská bytosť naladená a ktorú je schopná uzemniť v našej realite. Schopnosť vyváženosti a tvorenia evolučných harmonických dejov v súlade s vyššími živými celkami. 

MIER A SPRAVODLIVOSŤ SA TVORIA V NAŠOM VNÚTRI AKO CNOSTI, ktoré nie sú prázdne frázy ale ich nositeľom sú energie, ktoré mali by mať schopnosť zvyšovania svojej frekvencie, inak stagnujeme. Pokiaľ vnútorná sloboda a Zdroj energie upadne do nihilizmu, "umravní" nás vždy len totalitný systém zvonku ... dokolečka, dokola ...

Nebojte sa smrti, bojte sa toho, že nikdy nezačnete žiť.

Opýtajte sa Nádeje, ona Vám odpovie: Nikdy nie je čas na prehru ! 

Ako písal Dostojevskij: "...len krása spasí svet, šťastie nespočíva v šťastí, ale v jeho dosahovaní".


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

https://www.ariadneknihy.sk/