PREČO JE VÝNIMOČNÁ PLANÉTA VÝNIMOČNÁ?

09.11.2022


Vedeli ste, že Gene Roddenberry skúmal podkladový materiál pre svoju sériu Star Trek s uznávanou medzinárodnou skupinou pomocou média?


Túto skupinu tvorili vedci, lekári, učitelia, veľvyslanci, športovci a filmári z viacerých krajín. Médium, Phyllis V. Schlemmer, bola medzinárodne známa liečiteľka s nezvyčajnými schopnosťami jasnovidnosti s vysokou presnosťou. Bola to kolegyňa Dr. Andrija Puharich, ktorá spoznala Deväť univerzálnych bytostí, ktoré cez ňu prešli, keď bola Phyllis v tranze.


Deviatka je skupina múdrych univerzálnych bytostí. Keď sa Roddenberry spýtal, odkiaľ pochádza The Nine, ich odpoveď znela: "zóna, ktorú v Deep Space nazývate chladnou". Znie to povedome? "Deep Space Nine" sa stal veľmi populárnym televíznym pokračovaním "Star Trek".


Viac ako tridsať rokov Phyllis, The Nine a táto nadnárodná skupina spolupracovali na skúmaní (okrem iných hlbokých otázok) pôvodu človeka. Výsledkom je pozoruhodná kniha: The Only Planet of Choice - Essential Briefings from Deep Space, jedinečný dokument prepisov rozhovorov s The Nine. My ste túto knihu preložili s názvom VÝNIMOČNÁ PLANÉTA. 

Čo je na Výnimočnej planéte také výnimočné? Tí, ktorí to čítali - z celého sveta - vyjadrili svoj verdikt. A je to veľké nadšenie. Mnohí ju opísali ako najdôležitejšiu knihu našich čias. Väčšina z nich cítila nutkanie šíriť o tom informácie ostatným. Okrem toho je objasňujúcou knihou ku knihe Dve Tretiny - Dejiny našej Galaxie.

Výsledok, spracovaný do fascinujúcej a veľmi čitateľnej knihy, nenechá čitateľa na pochybách, že ľudský druh skutočne existuje v celom vesmíre. Potvrdzuje tiež podozrenia, že za posledných 50 rokov došlo k systematickým tajným dohodám medzi hlavnými svetovými vládami, aby zabránili zverejneniu dôkazov o kontaktoch s mimozemskými návštevníkmi.

Existujú aj iné knihy, ktoré skúmali dôkazy o oficiálnom utajovaní pozorovaní UFO a výskume kozmických plavidiel. Ale Výnimočná planéta je prvá, ktorá presvedčivo odhalila dôvody týchto kozmických návštev.

Deviatka má úplne fascinujúce množstvo informácií, ktoré môže odovzdať Planéte Zem - o mimozemských civilizáciách, starovekej histórii ľudstva, povahe Boha, Ježiša a oveľa, oveľa viac. Ale ich hlavným, vytriezvujúcim posolstvom je, že Planéta Zem má vo vesmíre osobitnú úlohu - byť jedinou planétou individuálnej slobodnej vôle a voľby. Doteraz sa zdalo, že sa chce zničiť - svedčí to o súčasnom stave chaosu, ktorý vládne na celom svete. Ale sú tu aj nádejné náznaky zmeny. Ak sú pozemské bytosti pripravené urobiť nevyhnutný evolučný skok, aby mohli začať napravovať škody, ktoré si sami spôsobili, sú tu spolubytosti vo vesmíre pripravené a dychtivé pomôcť nám urobiť tento krok.


Pár slov o účastníkoch výskumu

V roku 1995, popredný priekopník v štúdiu ľudského vedomia, americký lekár/vedec, Dr. Andrija Puharich, zomrel vo svojom dome v Severnej Karolíne v USA. Bol to muž zahalený rúškom tajomstva a kontroverzie. Doktor Puharich skúmal a testoval psychedeliká dávno pred Timothym Learym. Jeho prvá kniha Posvätná huba (pub. 1959) bola pre mnohých katalyzátorom vstupu do tejto oblasti výskumu a v roku 1962 ju nasledovala kniha Beyond Telepathy.

31. decembra 1952, prostredníctvom indického učiteľa, ktorý bol na návšteve v USA, Dr. Puharich prvýkrát nadviazal kontakt s The Nine (Radou Deviatich alebo "Deviatka"), skupinou vysokých bytostí, ktoré sa dlho a priamo podieľali na vývoji ľudstva. Potom, čo toto nadané médium, Dr. Vinod, zomrel, bol Puharich zarmútený a sklamaný, že jeho spojenie s "Deviatkou" skončilo. Pokračoval však vo výskume médií v nádeji, že jedného dňa opäť nadviaže kontakt.

Začiatkom 70-tych rokov sa Dr. Puharich stretol a spolupracoval s Izraelcom Uri Gellerom, známym po celom svete svojimi ukážkami ohýbania lyžíc. Čoskoro rozpoznal možný vplyv Deviatky na Uriho prácu a poznatky a Dr. Puharich vydal knihu o Gellerovi v roku 1974. Čoskoro potom došlo k ďalšiemu kontaktu s Deviatkou.

Začiatkom roku 1974 ho Phyllis V. Schlemmer, prominentná floridská jasnovidka, požiadala o jeho pomoc s utrápeným klientom, a práve keď bola v tranze, priviedla cez bytosti, ktoré Andrija okamžite spoznal ako "Deviatku". Tento kontakt prerástol do dvadsaťročného výskumného projektu, ktorý vyústil do vydania jednej z najvýznamnejších a najobjavnejších kníh našej doby, The Only Planet of Choice.

The Only Planet of Choice sa teší mimoriadnej obľube na knižnom trhu po celom svete. Je výsledkom pravidelných dialógov vedených špeciálne vytvorenou vyšetrovateľskou skupinou.

Otázky a odpovede sa konali v Amerike, Európe a na Strednom východe pod vedením väčšej medzinárodnej skupiny vytvorenej na podporu tohto dôležitého projektu. Medzi účastníkmi boli Gene Roddenberry (slávny Star Trek), Miki Walleczek (jeden z najznámejších lídrov svojpomocných skupín v Európe), britský bývalý zlatý olympijský medailista v prekážkach David Hemery a zabávač John Denver. Zhromaždili sa tisíce prepisov týchto stretnutí a čoskoro sa ukázalo, že informácie, ktoré sa cez ne dostali, poskytli kľúčové poznatky o súčasných ťažkostiach ľudstva a vhodné riešenia.

Výnimočná planéta je prvou autoritatívnou knihou o učení Deviatky a rýchlo sa etablovala ako jeden z najlepších príkladov komunikácie s vyššou bytosťou, aký bol kedy prijatý. Kniha si získala celosvetové uznanie za informovanú históriu Zeme.

Medzi zaujímavé témy patria:

 • Vplyv hustej gravitácie na naše myšlienky a presvedčenia
 • Účinky jadrovej technológie a naše nezvyčajné a neproduktívne použitie vojen
 • UFO plavidlá a pohonné systémy a podmienky, za ktorých by sa uskutočnilo priateľské pristátie mimozemšťanov v plnom rozsahu
 • Populačná explózia, jej príčiny a nápravy
 • O Atlantíde
 • Pohľady do pozadia konfliktov na Blízkom východe, vznik Európskeho spoločenstva, postavenie USA a nový svetový poriadok
 • Delfíny, veľryby a iné zvieratá
 • Nové oblasti vedeckého výskumu: AIDS, DNA, zdroje energie, technológie
 • Súčasná situácia vo svete, pokiaľ ide o politiku, náboženstvo, vojnu, znečistenie, spoločnosť a našu civilizáciu;
 • Rôzne bytosti Vesmíru - kozmické bytosti a to, čo nazývame mimozemšťania - ako s nami súvisia a čo vo vzťahu k nim môžeme robiť; to zahŕňa informácie o dialógoch, ktoré už desaťročia prebiehajú medzi určitými vládami a mimozemskými bytosťami a ktoré sa nedávno dostali do verejnej sféry;
 • Staroveká história Zeme, vrátane informatívneho riešenia debaty medzi evolucionistami a kreacionistami;
 • Naše životy ako jednotlivcov a záležitosti duše, narodenia, života a smrti;
 • Priamy vzťah, ktorý existuje medzi našimi myšlienkami a tým, čo sa deje v našich životoch.

Najlepšie však je, keď si čitateľ vytvorí názor na tieto informácie sám.

Knihu nájdete tu: Schlemmer P: VÝNIMOČNÁ PLANÉTA  © Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022

  © Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022https://www.ariadneknihy.sk/