POSLOVIA PRAVDY NA ZÁPADE ... WILLIAM MILLS TOMPKINS

12.07.2022

Počuli ste o bytosti William Mills Tompkins? Zrejme jeden z poslov pravdy zo západnej časti sveta. Priniesol mnoho mimoriadnych informácii, ktoré niesli trpkú príchuť Pravdy. Jeho Odvaha bola Cnosťou, pre ktorú žil.

Je autorom kníh, ktoré máme k dispozícii a podrobne sme ich preštudovali. Ide o diela Selected By Extraterrestrials - My Life in The Top Secret World of UFO's ... Think - tank & Nordic Secretaries a 2. diel knihy s rovnakým názvom.

Na základe podrobnej systémovej analýzy niet pochýb o tom, že tieto knihy potvrdzujú pravdivé udalosti, ktoré sa nachádzajú aj v iných knižných dielach. Snažíme sa o prieniky informácii. I keď máme k dispozícii zdroje cca 70 tisíc vydaných kníh a rôznych starých hitorických spisov a textov, stále je potrebné sa prepracovávať k vyšším a čistejším hladinám Pravdy a nezaspať na vavrínoch. Spomenieme, že práve vyššie uvedené knihy potvrdzujú informácie, ktoré sú k dispozícii v diele Rozhovor s mimozemšťanom, ktoré sme vydali v slovenčine v roku 2021. Zakúpiť si ju môžete u nás, alebo v obchode na www.infovojna.bz.


Dnes si niečo napíšeme o prísne tajnom projekte RAND, ktorý zohral svoju temnú úlohu v nie až tak dávnej minulosti ... Ako sa vyjadril samotný William Mills Tompkins ešte v čase keď žil, že je jeho úlohou a poslaním, aby ľuďom odovzdal všetky utajované informácie, ktoré mali byť zneužité proti ľudskej civilizácii.

Takže niečo zo života p. Tompkinsa .. na úvod nemôžeme nespomenúť krásne poďakovanie svojej manželke a rodine za podporu pri vydaní jeho diela :

"K mojej krásnej manželke Márii : Nikdy som za Teba neprestal ďakovať Bohu. S každým pohľadom, každým dotykom a každým bozkom, ktorý zdieľame, si tým zázrakom, ktorý urobil môj život šťastnejším, než som si kedy predstavoval. Si moja žiarivá hviezda. Všetka moja láska navždy." ...


Projekt RAND v podstate vznikol v roku 1945. Prvým povereným zástupcom bol generálmajor Curtis Le May. 2 marca 1946 sa zrodil tzv. Douglas Think Tank. Dve zásadné úlohy programu RAND boli - skúmať potenciálny dizajn umelo vytvorených satelitov a prísne tajný vedecko -výskumný program. Išlo o množstvo problémov v rôznych oblastiach a technologické hrozby, ktoré predstavujú konkrétne mimozemské entity, s technologickými úrovňami podstatne pokročilejšími v čase ako naše vlastné pozemské technológie. 

V roku 1948 mal projekt už viac ako 200 ďalších zamestnancov. O pár mesiacov náčelník novovytvoreného letectva Spojených štátov napísal Donaldovi Douglasovi list, v ktorom schválil vývoj RAND na neziskovku RAND Corporation, nezávislú od p. Douglasa. Think tank bol rozdelený na dve časti. Ako uviedol William Mills Tompkins, dňa 24. júna 1947 stále testoval techniky pohonu elektrostatickým poľom vo vedeckom laboratóriu v Northrop Aircraft v Hawthorne stále som sa snažil naučiť lietať vozidlá bez krídiel. 

Práve v ten deň sa stretol súkromný pilot Kenneth Arnold s tesnou formáciou deviatich lietadiel v tvare disku. Pretínali jeho letovú dráhu vysokou rýchlosťou nad Cascade Mountains v oblasti štátu Washington. 

Pokračovali ďalšie informácie podobného charakteru, ktoré pochádzali z vojenských zdrojov. V záujme obrany štátu sa snažila armáda zistiť povahu týchto objektov. Námorné lietadlá však nemali šancu pri prenasledovaní týchto diskov, pričom reakcie verejnosti boli takmer hysterické. Veľmi zaujímavá je informácia Majestic 12, Eisenhower Briefing - Document (EBD), zaslaného anonymne e-mailom výskumníkovi Jaimemu Shanderovi v decembri 1984 : "O týchto objektoch sa dozvedelo málo, kým miestny rančer neoznámil, že jeden tanier havaroval vo vzdialenej oblasti New Mexico 5. júla 1947.".

Miesto sedemdesiatpäť míľ severozápadne od Rosewellského armádneho leteckého poľa, sa stalo základňou pre prísne tajnú operáciu, ktorá mala zabezpečiť obnovu trosiek. "V priebehu tejto operácie letecký prieskum zistil, že štyri malé humanoidné bytosti sa zrejme vymrštili z lode v určitom okamihu pred výbuchom a spadli na zem približne dve míle východne od miesta vraku" uviedol autor EBD. Všetci štyria boli údajne mŕtvi. Bolo rozhodnuté, že vozidlo bolo prieskumné plavidlo krátkeho dosahu, čo znamená, že pochádzala z väčšej materskej lode. 

V troskách sa našlo mnoho príkladov toho, čo vyzeralo ako forma písma, snahy o dešifrovanie však zostali neúspešné ako poznamenala EBD. Autori dokumentov Majestic 12, zdôrazňovali extrémne snahy určiť druh pohonu a povahu, či spôsob prenosu zdroja energie, ktoré boli taktiež neúspešné. Hoci boli tieto bytosti humanoidné, ako poznamenal Majestic 12, zjavné biologické procesy zodpovedné za ich evolúciu, boli úplne odlišné od našich vlastných, takže bol prijatý termín "mimozemské biologické entity", alebo "EBE". Konkrétne osoby z Majestic 12, potvrdili, že sa jednalo o entity z inej Slnečnej sústavy.     

Ako ďalej pokračoval William Mills Tompkins, Operácia MAJESTIC 12, bola vytvorená 24. septembra 1947, na odporúčania ministra obrany Jamesa S. Forrestala, ktorý bol predtým minister námorníctva, Dr. Vannevara Busha a admirála Roscoea H. Hillenkottera, ktorý viedol túto skupinu. Je to prísne tajná operácia MAJESTIC - Eyes - Only Research & Development - Intelligence, ktorá je priamo a výlučne zodpovedná prezidentovi Spojených štátov.  

Môj pôvod, ako popísal o sebe William Mills Tompkins, pochádzam z námornej spravodajskej služby. Môžem kľudne uviesť, že niektoré konkrétne mimozemské entity boli "so zlým programom" a ich cieľ je podnecovanie nenávisti. Dokonca ešte z obdobia oveľa skôr pred príchodom Krista sa snažili škodiť Planéte Zem, ovládnuť ľudskú civilizáciu. Tompkins považoval za svoju úlohu predložiť ľuďom presvedčivé dôkazy o mimozemských kultúrach, ktoré ovplyvnili vývoj nášho letectva. Misie Apollo Moon boli len akýmsi základom pre medzihviezdne misie Deep State Exploratory, ktoré boli plánované vládou USA. Nemyslite si, že všetky zariadenia a vybavenie rozmiestnené po celom území Spojených štátov v oblasti letectva vytvorila NASA. Bola to Stará divízia think - tanku systémov Douglas v Santa Monice v Kalifornii, o štyri roky skôr než existovala NASA. Pripravovali sa poctivo vízie letov na Mesiac a ďalšie planéty našej Slnečnej sústavy.   

Ako o sebe píše William Mills Tompkins, bol som jedným z koncepčných mysliteľov a šéf inžinierskej sekcie. Započal niekoľko desiatok misií a vesmírnych lodí na prieskumné operácie k planétam, ktoré obiehajú okolo našich najbližších hviezd. Navrhol som stanicu, ktorá sa má postaviť na Marse, masívne vozidlá NOVA a rovníkové odpaľovacie zariadenia. Navrhol som niekoľko vojenských základní pre 2 000 ľudí na náš Mesiac a námornú stanicu pre 600 ľudí, pre všetky obývateľné planéty a ich mesiace. Ďalšie moje práce? Nech sa páči: navrhol som kontrolné a štartovacie testovacie systémy pre Apollo Moon Saturn V, SIV-B, znovu som ich zmontoval s mesačným systémom a príkazových zariadením. V neposlednom rade to bolo celé centrum Launch Control Center na Cape Canaveral na Floride. 

V roku 1952 z Douglas Think Tank vyšli neuveriteľné vesmírne štúdie. Tieto odhalili, že nielen niektorí vládni predstavitelia Spojených štátov vedeli o mimozemských záležitostiach na ľudských záležitostiach ale, že o všetkých záležistiach vedel aj starý Sovietsky zväz.

...

Pokiaľ máme záujem pokorne si osvojiť aspoň elementárne informácie z exopolitických štruktúr vedzme, že tu máme mimoriadne vyspelé entity, existujúce v jemnejších úrovniach hutnosti hmoty (5., 7. a 9. dimenzii) z oblasti galaxie Andromedy, ktoré chránia našu Planétu Zem a jej zdrojovú energiu pre mnoho dôležitých dôvodov, ktoré presahujú rámec významu našej Slnečnej sústavy. 

Nevynímajúc veľmi významné bytosti Arkturiánov zo súhvezdia Pastiera (Bootis), svojim charakterom tvorcov štruktúr Vesmíru, ktoré chránia mier aj v našej oblasti Slnečnej sústavy a ponechávajú stále možnosť slobodnej voľby na Planéte Zem, nevyhnutne potrebnej pre evolučný vývoj našich Ľudských bytostí (nášho typu bytosti). 

Najmä tieto entity môžeme považovať za pozitívne, či bytosti Svetelné. O tomto sa vie v politike už viac ako 50 rokov (duchovne sa skúmajú tieto záležitosti ešte dlhšie), avšak nie je náhodou, že tieto informácie boli utajované. Toto je pritom menej ako zrnko informácii.

V prvom rade musíme ako Ľudské bytosti zvyšovať prirodzene svoju vnútornú vyladenosť, vyváženosť a čistotu, nie čakať na to, že nám niekto "zhodí rebríky" ... 


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, júl 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, júl 2022􏰗􏲇􏲍􏱩􏰲􏰳􏰋 􏰲 􏰍􏰑􏰐􏱶􏰌􏱽􏰳􏰲􏰳􏰋􏰓 􏱩􏰗􏰐􏰑􏱽 􏲆􏱬􏰍􏰌􏱬􏰴􏱕􏰌􏰋        


 

 
https://www.ariadneknihy.sk/