Poslanec NR SR Tomáš TARABA sa vyjadril k AKTUÁLNEJ SITUÁCII ...

28.02.2022

V dnešnej relácii internetového rádia INFOVOJNA Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom, bol hosťom poslanec NR SR pán Tomáš Taraba (vypočuť si ju môžete z archívu TU od 73 min.).

Dynamický rozhovor s moderátormi Norbertom Lichtnerom a Adrianom Repčokom prebiehal aj s potrebnou troškou humoru a satiry, odzneli jasné vyjadrenia pána Tarabu, ktorý okrem iného hovoril aj o tom, že 90 percent rozhodnutí, ktoré sú prijímané v parlamente NR SR, je bez možnosti, aby sa k tomu bolo možné akokoľvek vyjadriť.

Poukázal na zneužívanie moci na mnohých úrovniach u konkrétnych osôb (rozumej poslancov), ktoré "navštevujú" parlament SR za mesačnú oficiálnu odmenu "pár tisíc eur mesačne" a evidentne nevedia prečo.

Pochopiteľne, že okrem iného sa v rozhovore venovali účastníci aj "na rýchlo prijímaným zákonom", ako aj poslednému "paškvilu", ktorý bol pred pár dňami prijímaný s cieľom "vypínať alternatívne médiá". 

Isteže poniektorí tu majú veľký strach, pokiaľ si uvedomíme, čo sa deje na Slovensku za posledné 2 roky, je to zrejmé.

Nie je náhodou, že dnes 28. februára 2022 bolo najviac poslucháčov živého vysielania v histórii internetového rádia INFOVOJNA :-) 

Zaujímavé vyjadrenie priniesol aj SK-NIC v súvislosti s tým, že sa vyjadril: "SK-NIC nemôže a nebude samostatne blokovať dezinformačné weby, nie je to v jeho právomoci". Nebudú teda napodobňovať svoj vzor náprotivku v Českej republike.


Niet pochýb o tom, že to, čo je momentálne v parlamente na Slovensku vládne, je to najslabšie, najnedôstojnejšie, čo sme tu kedy mali. Výsledky vlády SR zrkadliace sa v živote bežných ľudí sú katastrofálne. Ešte aj deti o tom hovoria. Výnimiek je máličko. Je preto na mieste už v súčasnosti sa začať zaoberať aj prípadnou skrytou formáciou manipulácie volieb, ktoré budú najbližšie nasledovať. 

Napríklad, aký bude použitý software a ďalšie potrebné programy v kybernetickom priestore pre pravdivé spočítavanie volebných výsledkov a pod.? Obzrite sa trošku okolo seba a predvídajte vopred :-)

Slovensko nech je poslom MIERU v srdci Európy ! 

... veríme, že po skončení tohto "zúfalstva a tragédií" začne vznikať na Slovensku už konečne aj plnohodnotná integrálna koncepcia priaznivého vývoja s výhľadom na najbližších 30 až 50 rokov ...


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

https://www.ariadneknihy.sk/