Parazitujúce návštevy temných bytostí z Bruselu na Slovensku, sú rovnako zbytočné, ako ich aktéri ...

18.12.2022

Možno, že to vyzerá ako nepodstatná vec, ale pokiaľ sa na to pozrieme z duchovného pohľadu a analýzy, vôbec to také nepodstatné nie je. 16. 12. 2022 zavítala k nám do Bratislavy úžasne dôležitá delegácia ako Monitorovacia skupina pre demokraciu a zo zástupcov z Európskeho parlamentu, pod vedením bytosti s vysokou úrovňou temnej energie s menom Sophie in't Veldová. I keď táto bytosť neoplýva vysokou úrovňou inteligencie ani múdrosti, o to viac manipulatívnej energie ako žena v sebe nesie. To presne korešponduje s tým, prečo si ju zrejme Ďuri báči vybral. On si totiž vždy vyberá pomerne dosť obmedzené a hlúpe slečny a dámy, duchovne mimo vývoj, pre svoje úbohé a nízke plány, takže aj táto liberálka z Holandska zrejme nie je výnimkou. Ako sám Soroš povedal opakovane v minulosti, ... "on rád financuje chaos, anarchiu, pády vlád a farebné revolúcie a vôbec ho nezaujímajú sociálne dopady na spoločnosť.". Prvotriedna špina stelesnená s naplnenou definíciou sociopatie.

Cieľom tejto návštevy, podporovanej v duchovnom pozadí temným systémom, napojeným okrem iného aj na štruktúry Deep State, bolo šikanovanie generálneho prokurátora SR Maroša Žilinku. Totálne prázdne a zbytočné frázy, ktoré vygrcla táto fešanda ako vedúca delegácie v súvislosti s vyjadrením, že skupina bude "pozorne sledovať všetok relevantný vývoj na Slovensku, vrátane prebiehajúcich reforiem v oblasti súdnictva, využívania právomocí generálneho prokurátora, či zrušenia obvinení voči vysoko postaveným osobám".

Veľmi trefne generálny prokurátor Maroš Žilinka uviedol, že : "Vo verejnom záujme je vecné a objektívne poukazovanie na porušovanie zákonnosti a tých, ktorí sa tohto porušenia dopustili, nie pranierovanie tých, ktorí prijali opatrenia na odstránenie takéhoto porušenia.".

....

Trošku sme sa pozreli do duchovného pozadia a cieľa celej tejto návštevy. Či sa to niekomu páči, alebo nie, preložené do slovenčiny, ide čiste o sprostú provokáciu zo strany temných systémov, ktorým ide o vytváranie umelého napätia a nenávisti v spoločnosti na Slovensku. Práve agenda, ktorú veľmi rád zneužíva aj G. Soros na rozklady zriadení cez vnútorných nepriateľov štátov (LGBTI+, multikulturalizmus, chaos, nenávisť voči národným kultúram pod ...), je aj v tomto prípade jasne zneužívaná. Ide o jednoznačné energetické parazitovanie na Slovenskej republike. 

Energetický zdroj tohto temného útoku nie je definovaný ako priamo pochádzajúci z Bruselu, ale "dirigentská palička" a spúšťač pochádza spoza "veľkej mláky". 

Hlúposť a korunovaná obmedzenosť, ktorou sa odprezentovala táto zahraničná návšteva, vlastne môže generálnemu prokurátorovi lichotiť. Niet pochýb, že aj práve táto návšteva je učebnicovým príkladom, ako sa plytvá s finančnými prostriedkami na zbytočné a prázdne veci aj na úrovni aktivít Európskeho parlamentu.

Podľa varovaní z duchovného pozadia sveta, je potrebné predpokladať aj ďalšie útoky na Slovenskú republiku a ďalšie štvanice, najmä v januári roku 2023, v súvislosti s pokusmi zabrániť úspešnému referendu o predčasných voľbách. Soros v kombinácii s ďalšími temnými kreatúrami ovláda z Európskeho parlamentu viac bytostí, než sa oficiálne prezentuje.

Je potrebné urobiť na Slovensku všetko pre mierumilovné vzťahy, vnútorný mier ľudských bytostí, maximálnu úctu k ľudskej dôstojnosti. 

Česť NIE JE na predaj, nech sa deje čokoľvek !!!


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, december 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, december 2022

https://www.ariadneknihy.sk/