PADLA VLÁDA? ... nenechajte sa zmiasť a veľmi sa netešte, temná strana nespí ...

15.12.2022

Hurá !  Padla vláda diletantov, feťákov, darebákov, nacistických poskokov, amerických prisluhovačov a grázlov, ktorí vytvorili zo Slovenska za takmer 3 roky spúšť, s množstvom žničených ľudských životov ! 

Áno, je to pravda, že s hanbou sú špiny preč. Ale pozor, veľmi nejasajte priatelia. Ani zďaleka sa neblýska na lepšie časy. Z pohľadu aktuálnej duchovnej situácie, Slovensko vyzerá ako spúšť, spálená zem, bez života. Len kde - tu záblesk svetla, radosť zo života, Nová nádej. Vládne totálna skepsa, paralýza. Ľudia duchovne vyprahnutí, vyčerpaní, rezignovaní, neveria ničomu. A ani sa im nie je možné čudovať. 

Lenže, je potrebné si uvedomiť a vstúpiť do svedomia, prečo sa stále nechajú ľudia oklamať? Nie je chyba aj v ľuďoch? Prečo stále skočíte na choré sľuby? Prečo nedokážete rozpoznávať pravdu a lož? Prečo vopred nedokážete vyhodnotiť správne situáciu z potrebného nadhľadu? Veď práve na to je potrebná duchovná zložka bytosti ! Nie je na mieste hrať sa na obeť, to nepomôže. Asi nie je celkom správne, vždy voliť z pomsty, to je veľmi nízka úroveň vedomia u človeka. Uvedomte si láskavo, že pokiaľ frekvencia Vedomia nie je naladená na priaznivú energiu (spolupráca, dobro, ...) a nebude stúpať, stále bude dej zackyklený, nič nové a lepšie, než to, čo tu bolo doteraz, sa neudeje.

Videli ste včera tie poniektoré debilné ksichty v parlamente SR po hlasovaní o páde vlády? Videli ste tie výrazy tváre? Kreténi. Čistí kreténi, bezduché schránky, obsadené temnými štruktúrami v duchovnom pozadí. Jasne sa to dalo vnímať, ako sa boja poniektorí, ako stískajú zadkami. Áno, máte sa čoho báť a vy to veľmi dobre viete ...

Vláda padla, vláda padla, kto to všetko napraví, čo títo grázli nastvárali? Toto sú otázky, na ktoré nevidieť zatiaľ ani náznak odpovede. Keď sa pozriete do duchovného pozadia, situácia je veľmi zlá. Viete, hovorí sa, že nádej zomiera posledná. Lenže momentálne tie kúsočky nádeje sú mizivé, až z toho mrazí.

Čo asi bude svtárať madame Čaputová? "Úradnícka" vláda? A z koho prosím? Z kreténov? Zobuďme sa konečne, tu nie je potenciál. Na Slovensku nemáme na politickej scéne žiadnu skupinu, schopnú tvoriť priaznivú budúcnosť. Nula bodov. Budíček ! Potrebujeme zmenu prístupu k sebe, k bežným ľuďom, tam je potenciál, ktorý nikto nevidí. Na politickej scéne je len malinká možnosť využiť to najlepšie z toho, čo tu ešte zostalo, aby sa zastavilo najhoršie a to je podpora vojny a začalo sa konečne pracovať pre Slovensko, v jeho prospech. V prospech občanov.

V januári 2023 máme možnosť, aby sme boli nápomocní pre úspešné predčasné voľby. Taktiež s hlbokou zodpovednosťou a úctou pristupovať k novým tvorivým udalostiam života. Sily Svetla v duchovnom pozadí pomáhajú ako vedia, lenže ľudia sú v drvivej väčšine slepí a jednoducho "nepočujú" hlas svetla.

My sme sa vždy postavili proti tejto spodine, ktorá tu vládla od februára (marca) 2020. A vždy sa postavíme na stranu bežných ľudí, ich dôstojnosť a za ľudské dôstojné podmienky pre život. Pomáhame mnohým ľuďom a veľmi dobre vieme, čo sme s nimi prežili za posledné 3 roky. Vždy budeme podporovať aj domáce vzdelávanie, radšej, ako nechať zničiť deti v debilizácii vzdelávacieho systému, čo je na Slovensku stále zvrátenejšie.

Momentálne je tu však skrytá hrozba, ktorá číha spoza Čaputovej. Stoja za ňou temné vplyvy v duchovnom pozadí. O niektorých ona aj vie (dobrovoľne prijatý úpis), ale o niektorých nevie vôbec nič, že ju ovládajú (ako väčšina elít). Sú to ovládacie systémy s dosť vysokou úrovňou frekvencie temnej energie (zla), proamerickej a nacistickej formácie. Takže skutočne sa nie je veľmi z čoho tešiť ...

Nezabudnime, že minulý týždeň Najvyšší súd Ukrajiny rozhodol definitívne, že: "znaky divízie "Waffen SS Galícia" NIE SÚ nacistickými symbolmi". Chápete? Strašné niečo!!! Legalizácia nacizmu a fašistických štruktúr v prítomnosti. Ide totiž o jednotky SS, ktoré likvidovali aj procesy oslobodzovania našej vlasti ... snažili sa zničiť Slovenské národné povstanie.

Po tomto rozhodnutí je bez najmenších pochybností možné konštatovať, že Ukrajina má vysokú úroveň devastačnej tendencie proti demokratickým proncípom a že ide o teroristický štát, presiaknutý vysokotemnými vplyvmi smerujúcimi cez oligarchiu aj proti domácemu mierumilovnému obyvateľstvu.

Toto podporujú aj poniektorí grázli na Slovensku. 

Nezabudnite si všetci položiť otázku: "Ako by sa správali tí politici, ktorí sú teraz v "opozícii", počas totalitných opatrení covid-19, keby vládli? Ktorí z tých, čo dnes vyskakujú, že treba novú vládu, by nepodporovali šikanózne opatrenia smerujúce proti ľudskej dôstojnosti? Ktorí sú to? Chceme ich vidieť. Všetci nosili "handry" na ústach ... Lebo my sme sa tomu jednoznačne postavili, a to je jedno, či to boli úradníci, alebo ktokoľvek sa postavil do cesty, my sme obstáli.

Niet pochýb o tom, že z tých politikov, ktorí sú v parlamente sa nedá veriť nikomu. Možno nájdete 5 až 10 osôb zo 150, s ktorými je možné pravdivo spolupracovať. Preto píšeme, že nie je z čoho sa tešiť po včerajšej procedúre. Je to krok, podobne, ako keď ste v nádobe plnej fekálov, ponorený až po nos, ledva dýchate a teraz (po včerajšku), máte úroveň hladiny fekálov nie tesne pod nosom, ale na hornej pere.

Preto stále a dookola budeme hovoriť, že jediná možnosť je cesta premeny vnútornej čistoty a kvality vyváženosti ľudskej bytosti k svojej priaznivejšej, lepšej verzii, ktorá podporuje život, spoluprácu, mier svojim celkovým naladením. Každého jednotlivca a sústavne. Čím ich bude viac, tým lepšie.

Informačno - energetické pole potrebné pre prijímanie svetelných energii pre priaznivý vývoj zatiaľ na Slovensku nie je vytvorené, je veľmi málo jedincov, ktorí to dokážu prijímať a tvoriť.

Zatiaľ víťazí lož a temná strana sveta má navrch. Svetlo väčšina ľudí nechce prijímať, pretože "Svetlo" neumožňuje klamať, a taktiež sa naň jednoducho "neladia" svojim životom, svojou každodennou činnosťou, maličkosťami. Duchovný pád na Slovensku je stále zatiaľ nezvratný. Malé skupinky, ktoré vznikajú a inklinujú k svetlu, budú musieť obstáť pred náročnými skúškami a veľa aj obetovať z komfortu ...

Vždy je čas na zmenu, vždy sa dá začať pracovať na lepšej verzii, ten potenciál latentný drieme v ľuďoch ...


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, december 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, december 2022

https://www.ariadneknihy.sk/