NEPRÍČETNOSŤ? ... Hegerove proti proti-látky udreli premiérovi do hlavy a smerujú do nekonečna... 

06.02.2022

Slovensko už vraj dávno kompenzovalo zvýšené ceny potravín & energií a okolité krajiny nás svojim opatreniami pri znižovaní DPH len dobiehajú ...

Sme konsternovaní a šokovaní ! 

Čo tento exemplár vypustil zase z úst ? Provokuje?


Predseda slovenskej vlády Eduard Heger (OĽaNO) demonštroval v sobotu v priamom prenose svoju demagógiu, nekompetentnosť a totálnu stratu styku s realitou štátu, ktorého je premiérom.

Okolité štáty pri opatreniach kompenzujúcich občanom vyššie ceny energií a potravín len dobiehajú to, čo Slovensko už v tomto smere urobilo. V rozhlasovej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy to uviedol predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO), pričom poukázal na to, že jeho vláda investovala v predchádzajúcich mesiacoch na tieto účely stovky miliónov eur.

"Oni to v predchádzajúcom období neurobili, my áno a urobili sme to kvalitne," zdôraznil premiér pri porovnaní intervencií Slovenska a iných štátov.

Pri opatreniach kompenzujúcich zdražovanie spomenul napríklad investície do regulácie cien energií v predchádzajúcich dvoch rokoch, zaradil k nim aj trinásty dôchodok či príspevok za očkovanie pre seniorov.

"Aj tieto prostriedky môžu použiť na to, aby zvládli zvýšenie cien," upozornil. Rovnako pripomenul aj 350-eurovú jednorazovú odmenu pre pracovníkov v štátnej a verejnej správe. Poukázal i na indície naznačujúce rast platov.

Avizoval zároveň, že na najbližšie rokovanie vlády pripravuje kabinet opatrenie, ktoré má zvýšené ceny energií kompenzovať subjektom štátnej a verejnej správy. Detaily prezradiť nechcel. "Predstavíme ich na vláde," uistil.

V súvislosti s pandémiou povedal, že na vrchole vlny omikronu očakávajú v nemocniciach 5 000 až 7 000 hospitalizovaných s covidom. Najhorší scenár počíta s 10 000 pacientmi. Premiér však ubezpečil, že kapacity na to máme.

Avizoval tiež, že k uvoľňovaniu protipandemických opatrení by mohlo dôjsť po odznení vlny omikronu, ktorej kulmináciu očakáva na prelome februára a marca.

Tvrdí, že po omikrone bude premorenie Slovenska dosť vysoké. Nemá zatiaľ informácie, že by bol na obzore nejaký nový nebezpečný variant koronavírusu.

V súvislosti s nadchádzajúcim marcovým spoločným cvičením amerických a slovenských vojakov - Saber Strike - povedal, že nemôže zvýšiť napätie okolo Ukrajiny, pretože ho plánovali dlhodobo, teda dlho predtým než sa situácia na rusko-ukrajinských hraniciach začala zhoršovať.

Šéf kabinetu tiež pripomenul, že s Ukrajinou aktívne rokujú o jej prípadných potrebách. Slovensko už prisľúbilo, že navýši kapacitu reverzného toku plynu smerom na Ukrajinu.

Heger si myslí, že parlament schváli dohodu o obrannej spolupráci medzi Slovenskom a Spojenými štátmi. "Toto je úplná samozrejmosť a povinná jazda. Dúfam, že aj pani prezidentka dohodu podpíše," uviedol Heger s tým, že nevidí žiadny dôvod na váhanie. Opäť zdôraznil, že opozícia v súvislosti s dohodou verejnosť klame, zavádza a šíri dezinformácie a že nedôjde k žiadnemu nekontrolovateľnému rozmiestňovaniu amerických vojakov na území Slovenska.

"Spojenci sa musia správať zodpovedne v každom čase," doplnil premiér a uviedol, že verejnosť sa sama presvedčí o zavádzaní opozície po tom, čo zmluvu definitívne schvália a ratifikujú.

Celú reláciu si môžete vypočuť TU.

Fico: Musel som si päťkrát vypočuť, čo Heger vyhlásil

Na šokujúce slová ministerského predsedu Eduarda Hegera (OĽaNO) reagoval vo svojom videoblogu bývalý trojnásobný premiér Robert Fico : VIDEO TU


Zdroj: info.sk / spravy.rtvs.sk / InfoVojna / YouTube

...

... keby sme boli na Hegerovom mieste, tak sa zbalíme aj s celou rodinou a zmizneme minimálne zo Slovenska, tak, že by ani smrad po nás nezostal. Čo si tento diletant vlastne dovoľuje? Provokuje ľudí? O čo mu ide? Evidentná provokácia, pľuvance do očí! Zelená je modrá? Neuveriteľné!

Okrem toho, že tento "hokejista" vyložene "trieska", on si skutočne myslí, že "sekta" mu v kostole pomôže spasiť jeho obmedzenosť a skazenosť? Určite? Smola ...

Mnoho dôchodcov nám opakovane zdôrazňuje, keď s nimi hovoríme o zdravom životnom štýle, že "Heger je sociálny netvor, obluda", proste pýtajú sa "čo sa to tu narodilo na Slovensku, viaceré neľudské exempláre?" Zapredanci, ktorí nemajú morálne zábrany, len preto môže byť premiér SR a vláda SR v súčasnosti taká, aká je ... 

Jedna z najnižších úrovní intelektu s nulovou ľudskosťou a celkovou kvalitou v našej galaxii, nie je vylúčené, že hrajúca šmejdovský prim v tomto Vesmíre ... 

Veľmi ťažko sa počúvajú osudy dôchodcov, ktorí vás vo vláde SR a vaše deti preklínajú ... 

Je úbohosť najvyššej prehnitosti, keď sa domnieva bývalý profesionálny predajca vodky, že kostol je pre neho "aliby", lebo on sa cíti ako "Bohom vyvolený premiér Slovenska" a všetky hriechy mu budú odpustené práve v kostole?!

Ste úplne mimo, neskutočná bezodná hlúposť, obmedzenosť, matematicky vyjadrené ako limita postupnosti funkcie smerujúca do zabudnutia z titulu nekonečnej plytkosti a prázdnoty.

Keby vedel "americký študent"ako škodí nielen Slovensku, ale aj svojej rodine (teda to je presne to, čo nevie, či nechce vedieť), veľmi rýchlo by sa spamätal. To si vážne myslíte, že kostol a falošná modla vás spasia z vašich chronických klamstiev a mravnej špiny? Určite nespasia a dočasné "odkladanie energetického vyrovnania" je len vašou pokrivenou ilúziou ... nič na to nemení fakt, že škodíte ľuďom na Slovensku na rôznych úrovniach a za nemalé štátne peniaze.

© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022
https://www.ariadneknihy.sk/