NEKONEČNÉ MIEŠANIE EXKREMENTOV V MÉDIÁCH ... ZACYKLENOSŤ PRETRVÁVA ...

13.04.2023

Sme si vedomí toho, že médiá sú tu na to, teda to bola ich pôvodná úloha, že majú pravdivo informovať, inak sú zbytočné. To je však už dávno iba ilúzia. Nie je to tak iba na mainstreame, ale mnohokrát aj na alternatíve. Výnimky už takmer prestávajú existovať. Všetci sú zamotaní do vlastných egregorov, pavučín a pascí zodpovedajúcich frekvenčne úrovni ich vedomia. Prakticky len minimum ľudí na planéte Zem prináša priaznivé impulzy do materiálneho sveta, ostatní sú zacyklení.

Energia je venovaná "miešaniu hovna" namiesto práce na sebe. Samé popisovanie exkrementov (ľudovo povedané hovna), ako vyzerá a ako smrdí. Nič nové, čo by potvrdzovalo vzostup vedomia a ľudských bytostí. Už to nie je ani zábavné, skôr úbohé.

Podstata uniká a stále je vzdialenejšia. Kretenizmus rozkvitá. Sústavným prehrabávaním sa v tomto hnoji, bez toho, aby sa prinášali nové impulzy pre priaznivý vývoj, ľudskú spoločnosť degradujú na všetkých úrovniach. Drvivej väčšine ľudí stále nedochádza, že demokracia neznamená hovoriť a robiť si, čo chcem. Nemôže totiž absentovať zlatá rovnováha dvoch strán jednej mince, že sloboda a zodpovednosť musia byť v rovnováhe a každý by si mal zodpovedať za svoje slová, za to, čo si vypustí z úst. V opačnom prípade sa rapídne znižuje frekvencia energoinformačných polí planéty Zem, mentálne toxíny všade poletujú a už to poriadne otravuje. Niekto to nevníma, lebo vibruje energeticky nízko. Lenže sú tu aj ľudia, ktorí to vnímajú ako toxíny, ktoré ich vyložene otravujú, je to energetický odpad, čo poniektorí jedinci produkujú. Každý extrém liberalizmu vždy končí ukotvením totalitárneho zriadenia v spoločnosti ("umelé umravňovanie stáda") a to je ukážkový príklad zacyklenosti ľudskej civilizácie. 

Bez tvorivého vzostupu myslenia v rovnováhe s vyváženosťou srdca, je kritické myslenie iba sizyfovská práca. Nič sa nezmení, len stále v princípe rovnaké chyby a vychýlenia, inak prezlečené. Ide o strácanie času v našej časopriestorovej dimenzii.

Práve preto fašistické formácie nielen na našej planéte majú ideálne podmienky pre svoj rozvoj, v rôznych formách na Zemi. Nedostatok schopnosti rozpoznávať energiu a nesené informácie dobra a zla a lipnutie na nálepkách spôsobuje zacyklenosť.


Záver a stručný pohľad do budúcnosti :

Mier vzniká vo vnútri Ľudskej bytosti, je to jej vnútorná čistota esencie, svetelnej energie, na ktorej rezonuje, na ktorú je ľudská bytosť naladená. Svetelné duchovné energie (tie skutočné, nie mágia), prinášajú vždy prirodzene vyváženosť, harmóniu, spoluprácu, krásu, pravdu, umožňujú sa prejaviť láske ako tvorivej sile. Starať sa musíme o vlastnú vnútornú čistotu 24 hodín denne (nie meditáciami v astrálnom svete), každodennými maličkosťami, je to umenie života a stvorenia. Skutočne starostlivosť ako o kvet, či rastlinku, inak zvädne. Inak len hovoríme prázdne reči. Súcit so zlom je neprípustný, Svetlo nikdy nemá súcit so zlom, svetlo nikdy neútočí, ale bráni sa.

Rusko nikdy neprehrá žiadny konflikt na Ukrajine a nikdy nebude vazalom parazitujúcej hegemónie Západu, tak to je a bude, či sa to niekomu páči, alebo nie. Rusko vždy bude čistiť fašistické formácie na planéte Zem a aj v našej Slnečnej sústave a Čína mu v tom bude pomáhať.

Príroda na Zemi a priaznivá evolúcia vývoja nikdy nepodporuje a ani nebude podporovať iné pohlavia vo vyváženosti ako je muž a žena. Všetky ostatné odklony sú anomálie, poruchy, ktoré je možné preukázať v duchovnej, duševnej aj hmotnej oblasti, ako narušenie DNA (genetického nosiča), ide o degeneráciu s mnohými možnými príčinami.

Rozbitie rodiny (muž a žena, ako otec a mama), je len súčasťou eugeniky a fašizmu na planéte Zem. Je to jeden z odtieňov fašizmu ako experimentu sociálneho inžinierstva. Ľudská bytosť, ktorá je v duchovnom páde, degeneruje a aj jej esencia je narušená temnými vplyvmi. Čo to znamená? Aj to, že teda aj jej "pocity" a "choré emócie" sú temné, ovládajúce, prinášajúce chaos, anarchiu, skrivený výklad slobody a v materiálnom svete vytvárajú choré a temné filozofie. Mravný rozmer a jeho čistotu, či vzostup, si dokáže uvedomiť len bytosť, ktorá je na vzostupe vo Svetle. Ľudské bytosti bez svetelného duchovného rozmeru a pravdivej intuície sú v podstate len fyzické žijúce schránky, duchovné mŕtvoly a duševní mrzáci. 

Mier s vami a planéte Zem !© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, apríl 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, apríl 2023


https://www.ariadneknihy.sk/