NECH SA PÁČI ... MRKNITE ČO JE NOVÉ NA PLANÉTE ZEM?

09.05.2022

Za posledné 2 dni zarezonovali dve zaujímavé informácie, ktoré môžu prispieť k tomu, aby si hlbšie uvedomovali ľudské bytosti (z vyššieho nadhľadu), čo sa deje na Planéte Zem, aké hry sa tu hrajú a prečo je potrebné úprimne túžiť po Pravde, byť pravdivý.


Prvou z informácii je video Dr. Reinera Fuelmicha, advokáta, ktorý sa venuje v súvislosti s agendou COVID-19 a zločinom proti ľudskosti. V ďalšej časti prinášame informácie (vybrané citáty) a VIDEO, v ktorom Dr. Reiner Fuelmich vymenoval podľa jeho presvedčenia a dôkazov sprisahancov Svetového ekonomického fóra.

...  

Máme do činenia s megalomanmi, psychopatmi a sociopatmi, ktorí mali byť zastavení už veľmi dávno, vyhlásil nemecký právnik Dr. Reiner Fuellmich, ktorý medzi tieto osoby zaradil Angelu Merkelovú, Billa Gatesa, Emmanuela Macrona, Justina Trudeaua, Sebastiana Kurza, Ursulu von der Leyen, Jacindu Ardernovú, Jensa Spahna a mnohých ďalších.

Rovnako ako mnohí ľudia na celom svete, dr. Reiner Fuellmich sledoval, ako mnohé vlády neváhali ani v najmenšom hodiť občanov do zákazu vychádzania v súvislosti s pandémiou COVID-19. To bol len začiatok, keď krátko nato nasledoval sociálny odstup, rúškové nariadenia a veľmi kontroverzný liek proti ochoreniu COVID-19 nasledoval krátko potom.

Teraz, ako to bolo viac ako dva roky od začiatku pandémie, namiesto rozhovorov o návrate do normálu, organizácie ako Svetové ekonomické fórum podporili budúcnosť, v ktorej stroje a ľudia sú jedno, technológia diktuje sexuálnu orientáciu a populácia je výrazne menšia. V nádeji, že vrhne trochu svetla na WEF (Svetové ekonomické fórum) a ich agendu, Dr. Fuellmich varoval pred krokmi, ktoré už podnikol zakladateľ fóra Klaus Schwab.

Vo videu, ktoré je uvedené nižšie, Dr. Fuellmich poznamenal: "Ďalšia dôležitá informácia. Prostredníctvom WEF, ktoré inicioval Klaus Schwab v roku 1971, "pán Globálny" trénuje svoje vlastné bábky od roku 1992 cez program Mladých globálnych lídrov (Young Global Leaders). Angela Merkel a Bill Gates boli medzi prvými triedami ktoré promovali, triedy z roku 1992. Dokonca aj veľký počet terajších lídrov, politikov, väčšinou slabých osobností, aj keď s veľmi dobre natrénovanými rečníckymi zručnosťami tiež prešlo týmto programom. Vrátena Macrona vo Francúzsku, Kurza v Rakúsku, Justina Trudeaua v Kanade, Jacindy Ardern na Novom Zélande a tiež nemeckého ministra zdravia Jensa Spahna a hlavy Európskej komisie Ursuly Fon Der Leyen."

Odhalil to, čo verí, že je skutočný dôvod skrývajúci sa za "Plandémiou". Advokát dodal:

"Proti tomuto pozadiu s ktorým sa oboznamuje stále viac ľudí, sa rozbehli veľmi veľké právne spory, alebo sa teraz začínajú v Indii, v Južnej Afrike, v USA, v Kanade a vo Francúzsku medzi inými. Ich cieľom je vyvodiť zodpovednosť voči tým, ktorí sú zodpovední za túto plandémiu podľa oboch, aj občianskeho aj trestného práva.

Berlínsky Corona výbor má už teraz mimoriadne usvedčujúce dôkazy, dokazujúce že táto "Corona plandémia" nemala nikdy nič spoločné so zdravím.

Ale skôr sú činy pána Globálneho zamerané výlučne na tieto ciele:

- zničenie regionálnych ekonomík, aby uvrhlo miestne obyvateľsvo do závyslosti na globálnych zásobovacích reťazcoch pána Globálneho,

- presun bohatstva svetovej populácie zospodu na vrchol, na super bohatých - pánovi Globálnemu,

- zníženie počtu obyvateľstva."

Bez ohľadu na to, aké slovo sa používalo na opis pandémie a dôsledkov konania vlády presahujúce jej kompetencie, Dr. Fuellmich dospel k záveru: " Môžete to nazvať genocídou. Rovnako, ako získanie úplnej kontroly nad zostávajúcim obyvateľstvom pre pána Globálneho a nastolenie Svetovej vlády pod OSN, ktorá je teraz pod kontrolou Svetového ekonomického fóra. Máme do činenia, toto musí byť znovu zdôraznené, s megalomanskými psychopatmi a sociopatmi, ktorí musia byť zastavení a vlastne mali byť zastavení už veľmi dávno. Ale teraz nadišiel čas. Čoraz viac ľudí na celom svete sa prebúdza a uvedomuje si, kto sleduje ktoré ciele s touto pandémiou, aj keď to hlavnoprúdové médiá skrývajú. Státisíce ľudí vychádzajú do ulíc po celom svete..."


VIDEO Reinera Fuelmicha so slovenským prekladom TU


Pôvodný článok a video: redvoicemedia.com / rumble.com
Preklad: rumble.com

Zdroj (článok) : InfoVojna

..........

Nech sa páči, môžete si urobiť vlastný názor ...


Môžeme pokračovať aj ďalej. Šialený "Bill z garáže" sa opäť predviedol vo svojej úžasnej zvrátenosti. Tu je jeden z jeho "etických" prehnitých nápadov.


V českom jazyku článok - nech sa páči :

Gates řekl, že během pandemie COVID se dezinformace o vakcínách na internetu šířily jako požár.

Bill Gates coby většinový vlastník WHO (a zároveň i všech velkých vakcinačních firem) se již jistě velmi těší na moment, kdy se stane pánem světa přes pandemickou smlouvu, která umožní například přikázat povinné očkováním všem občanům členských zemí WHO.

Aby se pak lidé co nejméně dozvídali o rekordním počtu hlášených vedlejších účinků genových preparátů, je třeba je od jakýchkoli podobných informací odříznout. O to více pak budou ochotní opakovaně nastavit rameno a nechat si aplikovat cokoli, co jim tento šílenec, již dlouhé roky hovořící o nutnosti depopulace planety, nabídne.

Bill Gates plánuje najmout 3 000 členů týmu sociálních médií, který bude propagovat vakcíny a potlačovat disent.

Gates učinil tyto poznámky počátkem tohoto týdne na summitu Wall Street Journal.

Gates řekl, že během pandemie COVID se dezinformace o vakcínách na internetu šířily jako požár. Možná tím myslel dezinformace o mnoha mrtvých? Tyto údajné "dezinformace" však v USA potvrzují i oficiální data (viď tabuľka) :

A tento klaun se diví, proč ho nikdo nemá rád nebo mu nevěří?


CNBC uvedla:

Předpokládám, že stejné týmy cenzorů budou nasazeny i v EU, jako tomu bylo a je po celé dva roky. Je nakonec na každém, zda své tělo svěří k pokusům šílence, který se nijak netají tím, že je planeta příliš přelidněna ve slepé víře, že tohoto "filantropa" cosi osvítilo a náhle chce zachránit planetu...

Zdroj: necenzurovanapravda.cz / InfoVojna

..........


 Aby sa nezabudlo ani na ďalšieho fešáka, tak do tretice si môžete prečítať aký je "ujko" Soroš nešťastný z Elona Muska, ktorý oznámil ešte v apríli 2022, že chce odkúpiť Twitter ...


Nejbohatší muž světa Elon Musk se stal terčem levicových organizací poté, co oznámil, že plánuje odkoupit Twitter, aby podpořil svobodu projevu na této platformě.

Generální ředitel společnosti Tesla 3. května vyzval k vyšetřování skupin, které v dopise vyzvaly podniky, aby bojkotovaly Twitter, pokud Musk změní praktiky moderování obsahu této sociální sítě, a to týden poté, co uzavřel dohodu o převzetí platformy.

"Kdo financuje tyto organizace, které chtějí kontrolovat váš přístup k informacím? Pojďme to prošetřit ..." napsal Musk 3. května na Twitteru. "Sluneční světlo je nejlepší dezinfekce."

Muskova reakce přišla poté, co CNN informovala o dopise (pdf) podepsaném více než dvěma desítkami levicových organizací.

"Zajímavé. Zajímalo by mě, zda si ti, kdo tyto organizace financují, plně uvědomují, co tyto organizace dělají," napsal Musk následující den v reakci na článek v Daily Mail.


- Elon Musk (@elonmusk) May 4, 2022

Článek, který Musk sdílel, odhalil, že "George Soros, Clintonovi a Obamovi zaměstnanci a evropské vlády stojí za antimuskovskou kampaní", která vyzvala velké korporace, aby po Muskově akvizici bojkotovaly Twitter.

Organizace zaslaly dopis velkým značkám, včetně Coca-Coly, Applu, Kraftu a Disney, v němž je žádají, aby stáhly své reklamy z Twitteru, pokud Musk nebude dodržovat konkrétní pravidla. Mezi tato pravidla patří zachování zákazu působení veřejných osobností a politiků, kteří byli z platformy odstraněni.

Mezi těmito organizacemi byly například Black Lives Matter Network Foundation, NARAL Pro-Choice America, Women's March, Media Matters for America a GLAAD.

Podle dopisu tyto subjekty varovaly, že "jako přední inzerenti na Twitteru riskujete, že vaše značka bude spojována s platformou posilující nenávist, extremismus, zdravotní dezinformace a konspirační teorie".

Uvedly, že Twitteru hrozí, že se pod Muskovým vedením zvrhne v "žumpu dezinformací".

Článek v Daily Mail tvrdil, že tyto organizace podporují "skupiny jako Open Society Foundation George Sorose, nevládní organizace založené bývalými zaměstnanci Clintonovy a Obamovy administrativy, bohatí dárci demokratů a jejich rodinné nadace, odborové svazy a vlády evropských zemí".

Dopis podepsalo 26 skupin v čele s organizacemi Accountable Tech, Media Matters for America a UltraViolet.

Sponzoři

Mezi signatáři dopisu je i nezisková organizace Access Now, která vznikla v roce 2009 s cílem hájit a rozšiřovat digitální občanská práva lidí na celém světě. Skupina se na svých internetových stránkách staví proti převzetí Twitteru Elonem Muskem.

Více než 60 % finančních prostředků organizace pochází podle jejích webových stránek od vlád a rozvojových agentur.

Mezi největší dárce organizace v loňském roce patřilo německé spolkové ministerstvo zahraničí, švédská vládní agentura Sida, Global Affairs Canada a nizozemské ministerstvo zahraničních věcí.

Významným dárcem skupiny je také nadace Open Society Foundations George Sorose.

Accountable Tech, další signatář dopisu, je washingtonská skupina, kterou spoluzaložila Nicole Gillová, politická aktivistka a zakladatelka Pochodu za daně 2017, který v roce 2017 pořádal demonstrace po celé zemi s cílem vyvinout tlak na bývalého prezidenta Donalda Trumpa, aby zveřejnil svá daňová přiznání.

Gillová založila organizaci Accountable Tech v květnu 2020 společně s Jessem Lehrichem, který je bývalým mluvčím prezidentské kampaně Hillary Clintonové v roce 2016. Lehrich je také synovcem Davida Axelroda, bývalého hlavního poradce prezidenta Baracka Obamy, uvádí se v článku Daily Mail.

"Obři sociálních médií narušují naši konsenzuální realitu a posouvají demokracii na okraj," uvádí organizace na svých webových stránkách. "Accountable Tech se brání."

Media Matters for America, která je pod dopisem rovněž spolupodepsána, je organizace pro sledování médií, kterou v roce 2004 založil David Brock, bývalý pravicový investigativní novinář, který se stal liberálem. Časopis Time v roce 2015 označil Brocka za "jednoho z nejvlivnějších operativců v Demokratické straně".

UltraViolet, další signatář dopisu, je skupina na obranu žen založená v roce 2012. Tato progresivní nezisková organizace sama sebe popisuje jako "mocnou a rychle rostoucí komunitu lidí mobilizovaných k boji proti sexismu a vytváření inkluzivnějšího světa".

Podle článku v Daily Mail skupinu podporuje několik odborových svazů, včetně AFL-CIO a Americké federace učitelů, a také řada rodinných nadací, například nadace NoVo Foundation založená synem miliardáře Warrena Buffetta.

Společnosti Access Now, Accountable Tech, Media Matters for America a UltraViolet na žádost The Epoch Times o komentář bezprostředně nereagovaly.

Kritici se obávají, že Musk umožní, aby na platformě sociálních médií bujely nenávistné projevy a škodlivé dezinformace.

Musk však pochybuje o tom, zda si sponzoři, kteří tyto skupiny financují, zcela uvědomují, co dělají.

Miliardář 27. dubna na Twitteru přiznal, že útoky proti němu "přicházejí ze všech stran", ale většinou "zleva, což není žádné překvapení".

"Měl bych však zdůraznit, že pravice bude téměř jistě také naštvaná," uvedl Musk ve svém tweetu. "Mým cílem je maximalizovat plochu pod křivkou celkové lidské spokojenosti, což odpovídá 80 % jedinců, kteří spadají někam do středu."

Musk se minulý měsíc dostal na titulní stránky novin tím, že podal nabídku na převzetí Twitteru. Dne 25. dubna Twitter přijal miliardářův návrh na 54,20 dolaru za akcii v hotovosti, což firmu ocenilo na přibližně 44 miliard dolarů. Očekává se, že transakce bude uzavřena v letošním roce.


Zdroj: epochtimes.cz / InfoVojna

..........

Nech sa páči, môžete si urobiť vlastný názor ...

...

Niet pochýb o tom, že Ľudská bytosť je hmotno - duchovná bytosť. Duchovná bytosť však ešte neznamená to isté ako "dobrá", či "Svetelná" bytosť. 

Áno, mnohé bytosti na Zemi sú doslova "obsadené", či ovládnuté temnými energiami (ZLO) a rozsiahlymi egregormi (mnohé bez toho, aby o tom mali šajnu ... viď aj Slovensko "elity"). Tieto bytosti majú potrebu ovládať, zneužívať, parazitovať, podriadiť si Život a Planétu Zem ako zdroj energie. Používajú k tomu rôzne nástroje ako napríklad peniaze. 

Temné systémy sú mnoho krát veľmi rozsiahle a silné, skryté v mnohých úrovniach a previazané v energetických nánosoch a vrstvách. 

"Dva domy", ktoré sa z hľadiska exopolitiky "bijú" o Planétu Zem, ako keby ju vlastnili, majú svojich nasadených kumpánov všade, preto je potrebné, aby čo najviac jedincov malo dobrovoľný záujem na skutočne priaznivom vývoji sústavným sebazlepšovaním (zvyšovaním priaznivého energetického naladenia a potenciálu), to je jediná cesta k priaznivej evolúcii ľudskej civilizácie ...


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, máj 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, máj 2022

https://www.ariadneknihy.sk/