NA SLOVENSKU STÁLE NOVÉ UKÁŽKY TOTÁLNEHO MRAVNÉHO ÚPADKU ...

10.05.2022

Včera sme skoro odpadli od hanby, potom, čo sme videli, čo predviedli poniektoré kreatúry a exoti na oslave Dňa víťazstva nad fašizmom. Slováci, prepadli ste totálne na celej čiare a zrejme je možné hovoriť dnes o tom, že na Slovensku žijú bytosti, ktoré si nezaslúžia štát.

Katastrofa, čo sa diala na Slavíne, to je niečo nenormálne, zvrátené, čo nemá miesto u kultivovanej civilizácie na Planéte Zem. Ide o zneuctenie pamiatky tých, ktorí položili svoje životy za to, že tu môžeme teraz byť a žiť, za našu slobodu.


Niet pochýb o tom, vidíme, ako "na tanieri", že aj poniektorí úradníci majú sklony k fatálnej obmedzenosti. Inak nie je možné vysvetliť jednu z najohavnejších udalostí na Planéte Zem a síce, že na Slavíne bola umožnená demonštrácia na pietnom mieste! Toto nemôže vzniknúť v normálnej hlave. Ide o jeden z vrcholov mravného úpadku, ktoré stále prekonávame, bezodná prehnitosť etiky a morálky. Nechceli sme veriť vlastným očiam, keď našim veteránom neumožnili silové zložky štátu prísť k pamätníku, zložiť úctu a položiť kvety. Toto je koniec našej štátnosti, skutočne na Slovensku existujú bytosti, ktoré nemajú úctu k vlastnému štátu a nezaslúžia si jeho existenciu. Skutočne, na Slovensku je vrchol mravnej zadubenosti, plytkosti, etickej spodiny (česť výnimkám).

Súčasne sme mali možnosť opäť vidieť, ako sa klame v mainstreamových médiách. TA3 jasne ukázala včera svoju tendenčnosť. Vyberáme krátku pasáž článku Eduarda Chmelára, ktorý zvrejnil včera na svojom facebooku :

"No absolútny vrchol dnes predviedla TA3, keď vo svojom hlavnom spravodajstve uviedla, že zhromaždenie na podporu Ukrajiny vraj narušili proruské skupinky, pričom toto sprievodné slovo sprevádzal záber na pani Annu Bergerovú a pána Karola Kunu, jedných z najstarších žijúcich hrdinov Slovenského národného povstania, ktorí stále neúnavne chodia na oslavy, ale aj do škôl svedčiť o hrôzach druhej svetovej vojny... Môjtybože, čo ste sa zbláznili?! Ako môže niečo takéto vyjsť niekomu z úst? Akým právom sa opovažujete takto osočovať ľudí, ktorým v odvahe nesiahate ani po päty? Oni vždy boli v takéto dni tí prví a najdôležitejší, s ktorými sa Čaputová alebo pred ňou Kiska usilovali objať alebo aspoň odfotiť pre imidž. Lenže tento rok sa rozhodli, že nebudú robiť politikom krovie a boli klásť vence dnes, tradične, s členmi Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov. A vy im pľujete do tváre, lebo neviete o tom období nič, nie ste schopní rozoznať bojovú vlajku Červenej armády od komunistickej a hnusí sa vám sovietska zástava, symbol víťazstva, ktorý po neopísateľných útrapách vyvesili na sídlo Reichstagu po dobytí Berlína. Toto je mládež, naša budúcnosť? Čo ste to vy za tupí nevzdelaní ignoranti?

Aj po tom, čo som videl na Námestí SNP, kde práve Nikita Slovák, ten najvulgárnejší režisér, akého poznám, plný nenávisti a závisti, volal po slušnosti a tolerancii, kde koaličnú poslankyňu predstavili ako "občiansku aktivistku" a kde si už úplne bez hanby nazvali míting politikov OĽaNO a SaS "občianskym zhromaždením" - po tom všetkom mi je jasné, že týmto zlomyseľným tvorom dobromyseľní ľudia nesmú ustupovať. Lebo sú to práve oni, ktorí pod falošným rúškom vznešených slov, ktorých obsahu ani nerozumejú, ničia posledné zvyšky slobody a demokracie." ...  

...........

Jednoznačne sa stotožňujeme s jeho slovami. Pretože, len v úrovni morálnej stoky je možné pripustiť to, čo predvádzajú konkrétne mainstreamové médiá vo vytváraní skresleného a nepravdivého obrazu o udalostiach, ktoré majú mimoriadny význam. Dehonestujeme elementárne princípy etiky a mravných hodnôt. Nevážime si ľudí, ktorí položili životy za našu slobodu počas 2. svetovej vojny pri oslobodzovaní našej krajiny, ktorých je nepochybne najviac (rusov), nevážime si vlastných hrdinov partizánskych bojov.

Na Slovensku, je to tak, že čím väčšie hovädo, čím väčší väčší grázel, tým má viac podporovateľov (to neznamená, že neexistujú nejaké svetlé výnimky). Čím väčšia morálna stoka, tým väčšia senzácia, žiaľ. Viď zneuctenie suverenity v parlamente, návšteva Geissenovcov. Naši starí rodičia bojovali za našu slobodu v Slovenskom národnom povstaní. Máme presné informácie o udalostiach z minulosti. Áno, detailné. Čo sa dialo pri ťažkých bojoch v SNP v okolí Telgártu, Šumiaca, Pohorelej, Michalovej, Heľpy, tam bola potrebná skutočná odvaha a nie kecy naleštených a roztrasených frajerov z kaviarne. Chrapúni, ktorí zneúcťujú hrdinov SNP, by asi potrebovali na vlastnej koži zažiť hrôzy proti ľudskosti počas SNP, z obcí Kľag, Ostrý grúň, Tokajík a Kalište. 

Nám nebude nejaký špinavý "nácko" rozprávať o udalostiach počas oslobodzovania Slovenska. Máme autentické informácie od viacerých hrdinov, ktorí sa osobne zúčastnili bojov za oslobodenie Slovenska. Na Slovensku si dovolia v mainstreamových médiách urážať hrdinov Slovenského národného povstania (nepriame útoky a podprahové narážky). Korunu fatality a úpadku nasadí pani Čaputová, keď vám povie, že " ... nemôžeme nechať podporovať národné sebectvo ...", v súvislosti s našimi slovenskými občanmi, ktorí majú byť v prvom rade "Európskymi" občanmi. Ach, niet väčšej úbohosti ako je prázdna miska, najmä keď chce žonglovať ako intelektuálny akrobat a nemá s čím. Pokrivenou barličkou je pre ňu nešťastník Heger, ktorý aj dnes pôsobí dojmom, na základe pozorovaní viacerých osôb, ako keby bol verný svojim bývalým podnikateľským aktivitám, vo výučbe ľudí ako sa správne a "zdravo" konzumuje alkohol.

Chce sa nám zvracať, fuj, ako by povedal klasik českých filmov "jdu blejt velebnosti". Ako hovoria mnohí dôchodcovia, "...feťáci a posledné morálne spodiny v dnešnom svete vládnu ako politické elity.".

V tejto súvislosti vzhľadom k štádiu vybičovania tendencii klamov a lží, ktoré generujú najmä mainstreamové médiá sa rozširuje temná strana sily. K tomu už má čo povedať aj Planéta Zem.

Planéta Zem dvíha varovný prst: "Prestante sa zahrávať s ohňom. Planéta Zem, ako obria živá bytosť nukleárnu katastrofu určite prežije a bude regenerovať, ľudská civilizácia nie. Nie je možné, aby Ukrajina vyhrala vojnu, je to sizyfovská snaha, kde chýba triezvy úsudok, ide len o zvyšovanie útrap a ničenie ľudských životov. 

Kedy už konečte pochopíte, že MIER a SPRAVODLIVOSŤ vzniká vo vnútri Ľudských bytostí, v Srdciach Ľudí, ako mimoriadne jemná esencia čistej Svetelnej energie. NIE zbrojením, nie výrobou zbraní! Ste úplne vyprázdnení od ľudskosti? Genóm degeneruje, zrejme si poniektorí nezaslúžia žiť, nevážia si život. 

Pre Planétu Zem je z pohľadu času, tisíc rokov zanedbateľné obdobie. Žije na nej len zlomok Ľudských bytostí, ktorých frekvencia zdrojovej energie je tak vysoká, že nebudú anihilované ani potom, ako dôjde k zničeniu fyzického tela pri nukleárnej katastrofe. 

Uvedomte si prosím, že na Zemi žijú aj bytosti, ktoré nechcú mier, ale chcú ovládnuť život aj na úkor likvidácie drvivého množstva živých bytostí a chcú ovládnuť samotnú Planétu Zem ako zdroj energie ...

Ešte je čas ukotviť priaznivý vývoj ...


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, máj 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, máj 2022


https://www.ariadneknihy.sk/