MUDr. LAKOTA ako jeden z hrdinov slovenských moderných dejín ...

12.11.2022

Na Planéte Zem existujú mimoriadne miesta, ktoré sú svojim energetickým vyžarovaním ako balzam pre človeka. Podobne ako napríklad Príroda v zábere vyššie (mimochodom ide o jedno úžasné miesto na Kaukaze). Podobne tak, existujú na Zemi aj Ľudské bytosti, ktoré majú svoju vysokú hodnotu, ktorá sa opiera nielen o odbornosť ale najmä o charakter, pravdivosť, nevydierateľnosť, pojem cti, teda vyspelosť etiky vyváženej s odbornosťou. Takíto Ľudia môžu pomôcť svojmu okoliu (ktoré je na prijímanie nových pravdivejších informácii pripravené) tým, že ich vyslobodzujú z rôznych dogiem a strachov, ktoré uväzňujú Vedomie ľudí.

Vieme, aké svinstvá stvárali na Slovensku konkrétni predstavitelia v politike, v štátnych a verejných funkciách počas uplynulých 2 - 3 rokov. Vieme, čo za chrapač, ktorá je v totálnom duchovnom páde a vidieť to aj v praktickom živote preukázateľne škodiac ľuďom na Slovensku. Práve o to cennejšie je, že aj u nás na Slovensku existujú ľudia, ktorí sa dokázali postaviť teroru a rôznym formám nátlaku aj vo vede. Príkladom je MUDr. Ján Lakota, ktorý pred pár dňami krstil svoj autorský debut ... knihu s názvom "Malé pokusy o vysvetlenie Veľkého diela". 


My sme v minulosti poukazovali aj na knihu s vysokou úrovňou pravdivosti od autora Dr. Richard M. Fleming, PhD, MD, JD ... - Is Covid - 19 a Bioweapon? ... A Scientific and Forensic Investigation, ktorá jednoznačne vysvetlila pravdivo, precízne a detailne situáciu okolo covidovej hystérie. 


Vráťme sa k MUDr. Lakotovi a jeho vyššie uvedenej knihe. Podľa duchovných zdrojov poznania ide o jednu z najpravdivejších kníh v oblasti vedeckej literatúry na Planéte Zem za obdobie posledných 3 rokov, čo potvrdzuje samotná kvalita knihy. Takže odporúčame ju prečítať každému jedincovi, ktorý nechce svojou úrovňou poznania stagnovať. Aj mladšie generácie sa môžu spamätávať pri čítaní tejto knihy, uvedomujúc si pritom vymývanie mozgov indoktrináciou v školách. Je skvelé, že kniha vyšla na Slovensku. Možno, aj pavedcom na Slovensku, ktorí sa radi zabávajú na rôznych verejných videoprenosoch na účet občanov Slovenska, tzv. "dezolátov" (...mimochodom aj my sme dezoláti) o tom, ako ich budú posielať do rozvojových krajín a podobne, pretože sa nedali očkovať, trošku zamrzne úsmev na tvári. 

Reparovať následky, napríklad mnohých Ľudí, ktorí prišli o život na Slovensku a iné, v súvislosti s katastrofálnym zlyhaním celého štátu na viacerých vrstvách a úrovniach za posledné 2 roky bude náročný dlhotrvajúci proces, s ďalekosiahlymi následkami v úrovni osobnej, rodinnej, rodovej, ale aj národnej. Jedno je však isté, že v duchovnej úrovni nič nezostane bez "vyrovnania" a bez následkov, ktoré sa prejavia aj v materiálnom svete, skôr či neskôr, voči konkrétnym osobám. Už v súčasnosti sa "na tom pracuje". Len si otvorte oči a srdcia pre Pravdu a Svetlo.

Mnohí ľudia, s ktorými sa stretávame, neveria v spravodlivosť na Slovensku. Niet sa im čo čudovať. Proces vzostupu si vyžaduje obrovskú energiu, odvahu, nádej, prácu na vnútornej vyváženosti. Nie náhodou to pred nami na Slovensku stojí. Mnohí ľudia neveria ani na karmu, či vyrovnanie. Nuž, pravda je taká, že v duchovnom pozadí sveta má temná strana prevahu už niekoľko tisíc rokov (čo vidieť aj v dejinách), čo sa týka vývoja na Zemi a dokonca temná strana dokázala manipulovať aj s princípom príčiny a následku (vyrovnania) prostredníctvom mágie, i keď je to len dočasná manipulácia. Entropia a jej iterácie sú kamuflované a manipulované. 

Máloktorý človek nie je korumpovateľný, podobne tak je to aj s duchovným pozadím sveta, máloktoré energie sú čisté, spravodlivé, prinášajúce Pravdu, etiku, Svetlo. Štastím pre nás však je, že stále existujujú bytosti aj na Zemi, ktoré sa neboja smrti, nie sú vydierateľné a inklinujú k Dobru, i keď je ich menšina. Každý má možnosť sa stať takouto Ľudskou bytosťou ...

Navyše karta sa postupne obracia, ľudia si stále viac uvedomujú zlo, ktoré pôsobí na Slovensku. Chcú MIER, spravodlivosť. Pani Čaputová dnes dostala jasný odkaz, že s jej pôsobením je nespokojných viac ako 54 % ľudí (viď pre RTVS prieskum agentúry Median SK). Nejde len o staršiu generáciu obyvateľstva, ale aj strednú a mladšiu generáciu. Mnohí Ľudia si uvedomili, že je to falošná žena, ktorá odmietla pomoc občanom Slovenska, nezastala sa ich opakovane (pri segregačných útokoch diskriminačnej propagandy) a svojou chronickou činnosťou jednoznačne spôsobila obrovskú polarizáciu obyvateľstva. Lebo "vakcína je sloboda", však áno. 

Pani Čaputová je na najlepšej ceste ísť zachraňovať NATO, nech ide čím skôr. To bude to najlepšie, čo môže momentálne urobiť, keď vypadne zo Slovenska. Bez znalostí aspoň priemernej angličtiny sa jej to určite podarí. To však poukazuje aj na kvalitu a teatrálnu úbohosť samotného NATO :-):-). Zrejme to už aj tam zabalia, súdruhovia ... 

Pre Ľudí na Slovensku je však dôležité vyčistiť aj ďalšie anomálie, ktoré nastvárala dementná a diletantská vláda za posledné 2 roky, je to strašné. Nech sa to Ľuďom na Slovensku podarí ...


    © Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022

    © Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022

 


https://www.ariadneknihy.sk/