Možno niečo pre VYTRIEZVENIE poniektorých slovenských KLAMÁROV

31.01.2022

"V konflikte Ukrajiny s Ruskom pre nás neexistuje strana, proti ktorej by sme sa postavili - všade máme bratov," tvrdí za obrovskej podpory šéf bulharskej opozície Kostadin Kostadinov.

"Predložili sme návrh uznesenia Národnému zhromaždeniu, aby Rada ministrov okamžite začala podnikať kroky na ukončenie platnosti dohody medzi vládou Bulharskej republiky a vládou USA o obrannej spolupráci, podpísanej 28. apríla 2006, s s ročnou výpoveďou," oznámil v bulharských médiách líder tamojšej opozície zo strany Obnova Kostadin Kostadinov. Informoval o tom web vesti.bg.

"V konflikte Ukrajiny s Ruskom pre nás neexistuje strana, proti ktorej by sme sa postavili - všade máme bratov," tvrdí za obrovskej podpory bulharskej verejnosti Kostadinov.

Strana Obnova vyzvala bulharského ministra zahraničia Solomona Passyho, aby si predvolal amerického veľvyslanca v Sofii Hero Mustafu a oznámil mu toto rozhodnutie.

Do mesiaca má o návrhu rokovať Národné zhromaždenie

Kostadinov poukázal na to, že návrh rozhodnutia zaväzuje bulharský rezort zahraničia do jedného mesiaca od vyhlásenia rozhodnutia vypracovať a predložiť Národnému zhromaždeniu správu o majetkových, pracovných, obranných a iných dôvodoch vypovedania dohody. Kostadinov spresnil, že ide o základňu Novo Selo, sklady v Aytos a letecké základne Bezmer a Graf Ignatievo.

Nič, ani cent za 14 rokov

"Za tieto základne sme nedostali ani cent," povedal Kostadinov. Upozornil, že Američania majú na Kube základňu, za ktorú síce platia nájom, aj keď symbolický. "Tu v Bulharsku neplatia žiadne nájomné žiadne symbolické nájomné."

Kostadinov dal lehotu a pohrozil vláde

Podľa Kostadinova tieto základne nie sú NATO, ale americké. "V konflikte medzi Ukrajinou a Ruskom sa nemôžeme postaviť ani na jednu stranu, pretože máme vzťahy s Ruskom, ktoré sú historické a môžeme veľa stratiť, ak ich zhoršíme, ale máme aj vzťahy s Ukrajinou, ktorá je tiež bratská a je blízkou krajinou, v ktorej žije niekoľko stotisíc Bulharov," komentoval Kostadinov.

"NATO nezaručuje našu národnú bezpečnosť, NATO je hrozbou pre našu národnú bezpečnosť, pretože odkedy sme sa stali členmi NATO, len sme zhoršili náš vlastný strategický obranný potenciál," povedal Kostadinov.

"Nemáme novú techniku, ani sme nezmodernizovali našu armádu, práve naopak - pokračovali sme v zaostávaní jej bojaschopnostií, s odôvodnením, že "NATO nás ochráni," pripomína Kostadin Kostadinov, ktorého cituje web vesti.bg.

VIDEO : TU

Zdroj: hlavnydennik.sk / InfoVojna

...


... je nepochybné, že paraziti, ktorí sú ako nenažraté kobylky, kade chodia, tade chcú iba vyryžovať, zneužiť, ekonomicky a energeticky vysávať. Darmo, "ochrancovia" sú ochrancovia. Defenders of the faith. Áno, viery, ktorá nadradzuje jedných nad druhými, ktorá si choromyselne myslí, že eugeniku bude zneužívať proti ľudským bytostiam. Dlhodobá realita ...

SLOVANIA nesú v sebe úžasný potenciál, schopnosti, ktoré sú zatiaľ skryté v nás, Ľudských bytostiach. To je vnútorná KRÁSA, ČISTOTA, SILA, ENERGIA, TVORIVOSŤ vo vyváženosti. A aj obrovská sila PODPORY ŽIVOTA, ODVAHY, NÁDEJE a SCHOPNOSTI OBETAVOSTI, SEBAÚCTY, SEBAOBRANY. 

MIER NEMÔŽE EXISTOVAŤ BEZ SPRAVODLIVOSTI, a vnútornej naladenosti Ľudskej bytosti na vytvárenie stále vyšších CNOSTÍ.

KĽÚČE NA ODOMKNUTIE TOHTO POTENCIÁLU A VZOSTUP VEDOMIA MÁME V SEBE ... 


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, január 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, január 2022

https://www.ariadneknihy.sk/