Kniha DVE TRETINY - Dejiny Našej Galaxie ... pripravujeme dotlač ...

13.10.2022

Vážení priaznivci, milovníci kníh, na základe vášho záujmu, ktorý sa potvrdil aj na besede vo Veľkom Krtíši, konanej 11. októbra 2022, vám oznamujeme, že v najbližších dňoch pripravujeme spustenie predpredaja knihy Dve Tretiny ... Dejiny Našej Galaxie, autorov Davida S. Percyho a Davida P. Myersa.

Ďakujeme za váš záujem, vaše e-maily, ktorými ste sa na nás obracali v súvislosti s prosbami, aby sme urobili dotlač tejto knihy. Áno, niet pochýb o tom, že tento knižný titul sa stretol s veľkou odozvou mnohých čitateľov. Kniha bola nami vydaná v slovenskom preklade v exkluzívnom náklade pre slovenský a český trh, vyšla v roku 2019. Svetlo sveta uzrela v obchodnej sekcii internetového rádia InfoVojna v septembri 2020. Presne 17. 9. 2020 sme pripravili vstup s Norbertom Lichtnerom v relácii Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom, kde sme predstavili knihu po prvý krát. Vzhľadom k veľkému záujmu čitateľov sme robili niekoľko krát dotlač, z knihy sa stal bestseller. 

Je preukázateľné, že spomínané knižné dielo, ktoré obsahuje 552 strán (formátu A4), nesie informácie, ktoré neboli knižne publikované v žiadnej inej knihe. Preukazuje transdisciplinárny prienik viacerých vedných disciplín (matematika, fyzika, deskriptívna geometria, astrofyzika a ďalšie), a rôznych zdrojov poznania, ktoré zvyšujú úroveň pravdivosti prienikmi opakovane sa potvrdzujúcich sa informácii. Predmetná kniha okrem iného odkrýva a rozvíja vedný odbor archeoastronómia, ktorého poznatky boli dlhé obdobia prísne utajované prostredníctvom CIA, NSA, NASA, Darpa, MI5, MI6 a mnohými ďalšími štruktúrami vrátane Deep State. 

Záujem o predmetnú knihu sa opäť zvyšuje, avšak ekonomická situácia na Slovensku je taká, že nie je potrebné si ju bližšie predstavovať. Kreatúry vo vedení nášho štátu, ho zničili za 2 roky v podstate kompletne. Ľudia majú problém prežiť. Isteže, niektorí nevidia ďalej ako z Bratislavy po Trnavu ... lenže Slovensko je aj v Rimavskej Sobote, Tornali, Prešove, či Michalovciach. O to viac nás teší, že stále je mnoho milovníkov kníh, ktorí si nevedia bez nich predstaviť život. 

Všetkým z vás, ktorí ste nám písali, že máte záujem o dotlač, pošleme e-mail, v ktorom vám oznámime presný termín, kedy spustíme predpredaj, bude to v blízkej budúcnosti. Termín fyzického dodania knihy bude pred Vianocami 2022. Odporúčame neváhať a knihu si objednať čím skôr po spustení predpredaja, pretože bude zrejme opäť rýchlo vypredaná. Kniha bude predávaná výlučne a exkluzívne u nás vo vydavateľstve Ariadné a v obchodnej sekcii internetového rádia InfoVojna.

CHCEM KÚPIŤ KNIHU V PREDPREDAJI

Vážení priaznivci, čitatelia, ďakujeme vám za priazeň a podporu, prajeme vám veľa síl, odvahy, nádeje, pevné zdravie, čo najsilnejšiu podporu v rodinách, silné zázemie pre spoluprácu, MIER a novú, lepšiu budúcnosť Slovenska a tým aj našej Planéty Zem.


    © Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, október 2022

    © Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, október 2022


https://www.ariadneknihy.sk/