KAM SIAHAJÚ POČIATKY BIOLOGICKÝCH ZBRANÍ ? ... potrebu zabíjať a ubližovať iným bytostiam máme zakódovanú v genetickom programe, JE POTREBNÉ TO VYČISTIŤ !

15.03.2023

Slovensko zasiahla ďalšia šialená správa, na základe ktorej dvaja mravne skazení ľudskí šmejdi - Naď s Hegerom si dovolili, i napriek tomu, že neexistujú žiadne oprávnené zákonné kompetencie, sľúbiť darovať naše (slovenské) bojové stíhačky MIG 29 na Ukrajinu. Za toto musia ísť skôr či neskôr sedieť. Bez akýchkoľvek komentárov, toto počínanie Hegera a Naďa nie je v súlade s Ústavou SR, ani ďalšími právnymi legislatívnymi aplikáciami a už vôbec nie v súlade s etikou, neexistuje žiadne ospravedlnenie, ani par - don. Toto je sprosté vojnové štváčstvo !

Títo dvaja pomýlení sociopatickí grázli, namaľovali terč všetkým občanom Slovenska na chrbát, i napriek tomu, že pravý Slovan nikdy proti Rusom nepôjde, nebude im ubližovať. My chceme žiť v mieri, nechceme vojnu !!! Čo si to vlastne dovoľujú? Už toho máme plné zuby, nakoľko tento holohlavý šmejd Naď, je svojou aroganciou mimoriadne drzý hulvát k občanom Slovenska, a to bez rozdielu či je to dôchodca, dieťa, ktokoľvek, zrejme preto, že mu nejakí iní grázli sľúbili beztrestnosť. Na druhej strane plačká ako nevyzretý pubertiak, že mu v Michalovciach ľudia nadávali do očí ... Omyl vážení, spadla kosa na kameň a vo svojej krátkozrakosti si tieto temné bytosti skôr či neskôr prejdú procesom energetického vyrovnania vyššej duchovnej spravodlivosti, VRÁTANE GENETICKEJ RODOVEJ LÍNIE. 

Na základe naliehavých impulzov z duchovných sfér "Svetla" je elementárnou úlohou každého jedinca, aby sa očisťoval z toxických energetických nánosov, temných štruktúr, keď chcete zla. Ide o štruktúry, ktoré má v podobe temných nánosov "naložené" aj na svojom genetickom programe, či dvojvláknovej pravotočivej šróbovnici DNA, v podobe duchovných nepriaznivých energii, ako degenerované metylové skupiny, sekvencie ovládnutia smerujúce k degenerácii bytosti. Od tohto je potrebné sa očistiť, alebo aspoň smerovať tendenciou k vzostupu etiky, mravných vyšších cností, energetickej čistoty. Vyvarovať sa duchovnému pádu. Všetci máme "zakódované" vo svojom genetickom programe aj sekvencie "bojuj a uteč", ale aj "ubližuj a zabíjaj", pre dosiahnutie svojho úspechu a túžob ega, to je ten "luciferský" princíp temnoty. U niekoho je to mimoriadne toxické, u niekoho sa to už čistí, minimum jedincov na Zemi je v procese čistenia nad 95 %. Nikto nie je na Planéte Zem zatiaľ úplne vyčistený. V rámci čistenia je potrebné otvárať aj tie sekvencie "spiace a latentné", ktoré nás učia "poznávaj a spolupracuj", teda aby sme vytvárali predpoklady pre také kódovanie nukleotidov, tripletov (kodonov) opticky ľavotočivých aminokyselín a následne priaznivých proteínov, ktoré vytvárajú biologickú stavbu nás samých. Ide teda o podporu spolupráce, Života, dobra, Svetla, teda stále vyššie úrovne Vedomia, pre ukotvenie vyšších právd a spolupráce tu, v materiálnom svete. Takýto je odkaz "neviditeľného duchovného" priaznivého vývoja. Existujú spôsoby prirodzeného vzostupu ľudskej bytosti, JE TO PROCES UMENIA A UČENIA a TO CELOŽIVOTNÝ ... Bez tohto procesu očisťovania, sú akékoľvek táraniny o politike a prosperite a spravodlivosti, len a len dristami a prázdnymi rečami, ktoré nemajú žiadny zmysel a význam, sú totiž plytké a vibrujú na nízkej frekvencii ...

Dnes by sme niečo naznačili z histórie biologických zbraní, máme to totiž ako ľudia v sebe, ničenie seba samých.

Biologické zbrane, ktorou v dnešnej dobe predovšetkým vírusy a baktérie, nie sú produktom 20. storočia.

Napríklad v VI. storočí pr. Kr. otrávili asýrski skauti studne na nepriateľskom území. Na to použili jedovaté huby, ktoré spôsobovali najsilnejšie halucinácie.

V roku 184 pred Kr. kartáginský veliteľ Hannibal nariadil svojim vojakom, aby hádzali koše naplnené jedovatými hadmi na paluby nepriateľských lodí. Hady opustili svoj dočasný úkryt a začali námorníkov bodať. To umožnilo Hannibalovi poraziť flotilu Pergamonu.

V XIV. storočí Tatári, ktorí obliehali Kafu na Kryme, hodili mŕtvoly ľudí, ktorí zomreli na mor, za hradby mesta. Janovčania brániaci mesto boli donútení vzdať sa.

V XV. storočí španielsky conquistador Pizarro, ktorý sa snažil podmaniť si juhoamerických Indiánov, im dal oblečenie a prikrývky vojakov, ktorí zomreli na kiahne. Neskôr to isté urobili prví kolonialisti pri osídľovaní nových rozsiahlych území Spojených štátov amerických v boji proti Indiánom.

Indiáni ako domorodé obyvateľstvo Ameriky boli takmer úplne vyhubení udatnými dobyvateľmi prérie a niekedy aj zločincami, ktorí sú dodnes v USA a Kanade považovaní za národných hrdinov. Ľudia boli zabíjaní len preto, že boli Indiáni. Zoznam amerických genocídnych politík zahŕňa: masové vyhladzovanie, biologickú vojnu, nútené vysťahovanie z ich domovov, väznenie, zavádzanie iných hodnôt ako domorodých, násilnú chirurgickú sterilizáciu miestnych žien, zákaz náboženských obradov atď. 

Cotton Mather, prednášajúci na Harvard College, mal čestný doktorát z University of Glasgow, puritánsky minister, plodný spisovateľ a esejista, známy svojím výskumom "Čarodejníc zo Salemu", prirovnával Indiánov "k deťom Satana" a považoval za Božiu vôľu "zabiť ich ako pohanských divochov, ktorí stáli v ceste kresťanstvu".

Počas prvej svetovej vojny v rokoch 1914 - 1918, bolo Nemecko podozrivé z posielania dobytka nakazeného sopľavkou a antraxom do Spojených štátov amerických, z pokusu zaniesť bacily cholery do Talianska a mor do Ruska (vieme samozrejme, že to bola práca tých, čo spáchali vojnu :).

V roku 1940 Japonsko postriekalo kultúru morového vírusu nad čínskymi mestami fragmentačnými bombami.

"Legálnu" biologickú vojnu viedli Američania vo Vietname vo veľkej miere proti partizánom a miestnemu prírodnému prostrediu.

Moderná história pozná prípady páchania teroristických činov s použitím zbraní hromadného ničenia. Takže v marci 1995 teroristická organizácia Aum Shinrikyo (zakázaná v Ruskej federácii rozhodnutím súdu) vykonala útok v tokijskom metre. Pri útoku bola použitá chemická zbraň nazývaná sarínový plyn. O niekoľko dní neskôr boli pri prehliadke kancelárie organizácie nájdené kultúry antraxu a eboly.

Ak teroristická organizácia plánuje najvýraznejší teroristický útok s najvážnejšími následkami, biologické zbrane ju najviac zaujímajú. Rôzne choroby, ako antrax, mor, kiahne atď., sa vyznačujú vysokou mierou šírenia a nebezpečenstva. Toxíny ako ricín môžu tiež spôsobiť maximálne škody v čo najkratšom čase. Ale to všetko zahŕňa komplexnú vedeckú a experimentálnu prácu. Preto sú takéto zločinecké organizácie nútené legálne školiť vedecký personál pre seba na lekárskych univerzitách vo svete.

V roku 1991 americká extrémistická skupina The Patriot Council zvažovala použitie biologickej látky ricín, ktorú vyrobili z ricínových bôbov, proti federálnym policajtom. Výsledná látka, ak bola použitá, stačila na zabitie viac ako 100 ľudí.

V roku 1995 americký terorista nelegálne získal tri fľaštičky bubonického moru z farmy v Marylande. Bol zatknutý a obvinený z prípravy na sabotáž.

Na jeseň roku 2001 v Spojených štátoch neznáme osoby posielali poštou listy so spórami antraxu. V dôsledku kontaktu s nimi sa nakazilo 22 ľudí, 5 zomrelo. Vyšetrovanie trvalo niekoľko rokov a ukázalo sa, že je jedným z najkomplexnejších v histórii FBI. Napriek všetkým ťažkostiam sa vyšetrovateľom podarilo vypátrať osamelého teroristu z tajného vojenského biologického centra amerického ministerstva obrany. Táto skutočnosť ukázala potrebu posilniť vnútorné bezpečnostné služby vedeckých organizácií, univerzít a priemyselných podnikov na celom svete. Po prvom prípade antraxu v Spojených štátoch riaditeľ FBI Robert Mueller povedal, že ide o "teroristické činy".

V rokoch 2003 a 2013 Spojené štáty americké opäť čelili biologickej hrozbe v listoch – tentoraz bol použitý ricín. Nebezpečenstvo bolo včas identifikované a vyslaný toxín nikoho nezranil. Organizátori útoku z roku 2003 zatiaľ neboli identifikovaní. V roku 2013 sa im podarilo nájsť vinníka, opäť sa ukázal ako osamelý terorista.

V poslednom desaťročí v Rusku, v regiónoch Juh, Povolží, Južný Ural a Sibír, ktoré sú od seba vzdialené, náhle vznikli veľké epidémie v priemyselných chovoch hydiny a ošípaných. Ich výskyt nebol radom odborníkov kvalifikovaný ako "prírodné faktory vo voľnej prírode". Odborníci priamo hovoria o "tajnej biosabotáži", ktorú vykonávajú tajné biomedicínske laboratóriá Ministerstva obrany USA pôsobiace na Ukrajine, v Gruzínsku atď.

Ako každá iná forma terorizmu, miestny špecifický alebo regionálny bioterorizmus je zvyčajne zameraný na destabilizáciu situácie v určitej oblasti vedy a priemyslu alebo na dosiahnutie podvratných politických cieľov.

Jedinou možnosťou ako dosiahnuť priaznivý vývoj na Zemi, je očisťovanie jednotlivcov z ich vlastných toxických temných energii, ktoré si nesú v sebe ako "nálože", ktoré skôr, či neskôr "vylezú" na povrch. Taká je pravda, ako to opakovane naznačujú duchovné sféry priaznivého vývoja. Otázkou je, či očista prebieha nevedome, prostredníctvom úrazov, chorôb, predčasných úmrtí a pod., alebo prirodzenou cestou zvyšovania etiky a vnútornej čistoty ľudskej bytosti na vedomej úrovni, teda pochopením svojich slabostí a nedostatkov k rastu a zlepšovaniu ... 

Bez tohto procesu očisťovania, sú akékoľvek táraniny o politike, prosperite a spravodlivosti, len a len dristami a prázdnymi rečami, ktoré nemajú žiadny zmysel a význam, sú totiž plytké a vibrujú na nízkej frekvencii ...


Pokračovanie na túto tému nabudúce ...© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, marec 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, marec 2023https://www.ariadneknihy.sk/