JUDr. Peter WEIS komentoval podanie trestného oznámenia pre podozrenie zo spáchania viacerých trestných činov v súvislosti s pandémiou COVID - 19 ...

12.03.2023
My ako správni "dezoláti", ktorí sme sa nedali "očkovať" experimentálnymi roztokmi, nenechali sme sa ani "vytierať", či testovať, bez problémov sme sa postavili prípadným šikanátorom, proste nenechali sme sa vydierať!!! Každý deň sa staráme o svoje zdravie poctivým prístupom, vyváženou výživou a zdravým životným štýlom, ďakujeme, že ZDRAVIE nám slúži. Aj my sme upozorňovali na temné a podlé praktiky, ktoré sa diali na Slovensku v súvislosti s agendou COVID - 19, posledné 2 - 3 roky. Dnes je to už oficiálna pravda, že išlo o pôsobenie veľmi temných vplyvov propagandy na ovládnutie ľudstva, ktorá sa už nedá prehliadať. Podobne tak, ako konkrétne ruské noviny píšu o tom, že "Ďakujeme bratom Slovákom" v súvislosti s Pochodmi za MIER, ktoré sa realizovali po celom Slovensku, podobne tak sa postupne čistia aj ďalšie udalosti v praktickom živote ... V nižšie zverejnenom videu si môžete vypočuť prostredníctvom JUDr. Petra Weisa stručné zhrnutie trestného oznámenia, ktoré podalo OZ Prinášame nádej, v súvislosti s podozreniami so spáchania viacerých skutkov na osoby Čekan, Mikas, Klempa a ďalších, v súvislosti s agendou COVID - 19, aplikáciou experimentálnych vakcín a pod. Nech sa páči, tu je link na video.

Tu je prepis úvodnej časti vyššie uvedeného videa JUDr. Petra Weisa : 

"Dobrý deň prajem. Včera, 8. marca, sa bývalý šéf CDC, pán Robert Redfield, vyjadril pred vyšetrovacou komisiou, skúmajúcou otázky tzv. pandémie koronavírusu, že patogén s názvom SARS - Cov 2, unikol z laboratória, teda je umelého pôvodu, a je produktom laboratórneho procesu s názvom Gain On Fuction.

Keďže tento produkt, spĺňa definíciu biologickej zbrane, aj vakcíny mRNA, ktoré sú len komplementárne k časti vírusu, a teda zároveň komplementárne aj k časti biologickej zbrane, sú dnes bez akejkoľvek pochyby logicky samé biologickou zbraňou.

Je to teda presne tak, ako sme to publikovali na našom blogu už dávnejšie. Pokiaľ by naše zistenia, konzultované so svetovými odborníkmi v oblasti biológie, medicíny, práva, boli brané v tom čase vážne, mohlo sa včas zabrániť aplikácii tejto látky s názvom "vakcína proti Covidu" na množstve obyvateľov a to nielen Slovenska. Dnes vieme len s istou mierou pravdepodobnosti, čo táto látka jej príjemcom v budúcnosti spôsobí. Vyhliadky však nie sú dobré.

Keďže pred pár dňami Generálna prokuratúra SR avizovala začatie trestného stíhania vo veci nadúmrtí počas obdobia tzv. pandémie, rozhodli sme sa, že je to ten pravý čas na to, aby sa prešetrili všetky zločiny spáchané počas tohto obdobia. Vakcíny by totiž nikdy neboli uvedené do obehu a neboli by v takej miere akceptované verejnosťou, keby sa nebol vytvoril desivý príbeh o nebezpečnej chorobe a za pomoci médií, za výraznej pomoci médií bývalého hlavného prúdu, by sa intenzívne a dennodenne nešírila panika o počte prípadov pozitívnych testov. Pozitívny výsledok testu neznamenal, že človek je nakazený, ale bol tak vždy prezentovaný a to aj napriek tomu, že na túto chybu boli médiá priebežne upozorňované. Testy predstavovali vždy iba nástroj na nafúknutie štatistiky a svoju úlohu tým pádom splnili.

Testy boli však aj obrovským biznisom a to pritiahlo pozornosť ľudí, ktorým priimárne nešlo o zdravie, ale o zisk. Preto sa k testom teraz vraciame ako k prvej téme, ktorú je potrebné riešiť a osoby pohybujúce sa v tomto skvelom biznise a ich činnosti s tým súvisiace považujeme za potrebné orgánmi činnými v trestnom konaní prešetriť ..."

....

My jednoznačne potvrdzujeme, že podľa informácii z duchovných sfér priaznivého vývoja, je vyššie uvedený prejav JUDr. Weisa s vysokou úrovňou pravdivosti, čo žiaľ v materiálnom svete často jedinci v právnických povolaniach nedokážu, vzhľadom k úrovni svojho poznania a vedomia rozpoznať a spravodlivo posúdiť. To je riziko časopriestorového kontinua dimenzie 3D, v ktorej žijeme, že materiálny svet pravdivosť neprijíma, resp. veľmi ťažko sa pravdivé kvality uzemňujú, najmä z dôvodu etického a mravného úpadku energeticko - informačných polí (nepodporujú totiž ľudské ego). Spravodlivosť v materiálnej rovine nášho sveta je v podstate sizyfovská práca, avšak pre evolučný vzostup Vedomia nevyhnutná. 
Pravdivosť prejavu JUDr. Weisa je vysoká, podobne, ako aj prejav JUDr. Patrika Števíka, sudcu Okresného súdu Bratislava II, ktorý minulý rok napísal otvorený list p. Čaputovej v princípe o tom, že MIER je najvyššou hodnotou, pre ktorú je potrebné ľudí spájať a nie hecovaním do vojny rozdeľovať. Za tento prejav už bol sudca JUDr. Števík šikanovaný disciplinárnym konaním, v ktorom bol pokarhaný. Kde sme sa to dostali? Do totalitárnej demokracie s legislatívnymi aplikačnými prvkami fašizoidného charakteru? Chápete, aké obete prináša pravdivosť v materiálnom svete?! Na takéto obete sú zrelí len vyspelí jedinci s vyššou úrovňou Vedomia a etickej či mravnej čistoty ... Nezabúdajme prosím, že všetky bytosti, ktoré podporujú temné vplyvy vo svete (rôzne kreatúry, monštrá v ľudských telách, režimoví aparátčikovia, politici, pseudoelity atď ...) sa prekvapia vo svojej krátkozrakosti, keď budú prechádzať procesom energetického vyrovnania aj na genetickej (rodovej) línii, pred čím nikto neujde ... aj keď na Zemi žijú svoje úbohé, eticky a mravne vyprázdnené materiálne životy ...

Pripomeňme si ... tu je znenie listu sudcu JUDr. Števíka, ktorý zaslal vlani p. Čaputovej :

Obsah listu je nasledovný:

"Vážená Zuzana Čaputová,

využívajúc sokratovský odkaz slobody prejavu sa ohradzujem voči Vašim slovám ako človek, občan Slovenskej republiky a aj ako sudca. Už dva roky pevnou rukou, v ktorej stískate totalitné pero, podpisujete rozsudky smrti pre demokraciu, právny štát, nezávislosť súdnej moci, ľudské práva a suverenitu Slovenskej republiky. Robíte tak pod zámienkou solidarity, slušnosti a zodpovednosti.

V skutočnosti však šírite či tolerujete nenávisť a zlobu voči ľuďom, ktorí nezdieľajú Vaše hodnotové nastavenie. Legendárne sú Vaše útoky na slobodu prejavu. Podporujete nenávistné prejavy voči občanom Slovenskej republiky, ktorí sa slobodne rozhodli nezaočkovať, ktorí nenaskočili na Vašu vojnovú rétoriku popierajúcu základné geopolitické zákonitosti a podporujete rozklad právneho štátu útokmi na súdnu moc spochybňovaním súdnych rozhodnutí tak, ako ste to urobili aj vo svojej reakcii na odsúdeniahodnú tragickú smrť dvoch mladých ľudí.

Súdnu moc zbavujete nezávislosti podpisovaním zákonov, ktoré popierajú princípy právneho štátu a obchádzajú legislatívny proces.

Vyzývam Vás, aby ste sa prestali správať v úrade prezidenta ako aktivista šíriaci nenávisť medzi občanmi Slovenskej republiky a útočiť na súdnu moc a rozhodnutia súdov len preto, že sa snažíte zakryť svoj podiel viny za napätú a nedôstojnú situáciu v našej krajine plnú nenávisti. Jej dôsledkom je radikalizácia spoločnosti a úbytok tolerancie a pochopenia. Jej plodom je aj verejný lynč sudcu JUDr. Mareka Fila za to, že ako profesionál nepodľahol verejnému tlaku a rozhodol podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia. Nič na tom nemení ani odlišný názor druhoinštančného súdu.

Zuzana Čaputová, svojím aktivistickým konaním a ambíciou perzekvovať Generálneho prokurátora SR, lebo sa nespráva podľa Vašich predstáv, opäť len vedome radikalizujete spoločnosť a podnecujete určitú skupinu občanov Slovenskej republiky k nenávisti a atakom.

Ďalej Vás vyzývam, aby ste prestali šíriť vojnovú propagandu a ako hlava štátu sa zasadili za odstránenie rozporov, ktoré viedli k tragickému vojnovému konfliktu na Ukrajine. Prestaňte prenasledovať ľudí, ktorí odsudzujú vojnovú agresiu na Ukrajine, ktorí sú úprimne na strane mieru a zároveň sa pýtajú na príčiny konfliktu. Iba pochopením príčin sa v budúcnosti môžeme vyhnúť opakovaniu vojenských agresií a stratám na ľudských životoch. Som občan Slovenskej republiky a nie je mi jedno akú krajinu odovzdáme našim potomkom.

Aj Vaša nezrelá predstava o riešení konfliktu na Ukrajine eskaluje napätie a radikalizuje našu spoločnosť tým, že ožobračuje občanov Slovenskej republiky, ohrozuje mierový život v našej krajine a prenasleduje ľudí s odlišným názorom. Ako prozápadne orientovaný človek, ktorý si ctí 2500 ročný európsky filozofický, náboženský, politický a morálny odkaz na Vás apelujem, aby ste hľadali mierové riešenie za rokovacím stolom a nie na bojisku, na ktorom zomierajú desaťtisíce Európanov. Ontologická núdza, v ktorej sa ocitla európska spoločnosť sa nesmie riešiť nenávisťou, zbraňami a obeťami na ľudských životoch, ale návratom ku koreňom európskej kultúry. Návrat k Platónovej starostlivosti o dušu, ktorá tvorí jadro európskej identity, je zároveň návratom k mieru, ľudskej dôstojnosti, intelektualizmu a k uspokojivej životnej úrovni. Tak ako sa stal dialóg a zdravý rozum tvorcom európskych hodnôt založených na ius naturale, tak len dialóg ako priestor pre hľadanie pravdy môže uspokojivo previesť Európu cez úskalia dnešných dní.

S pozdravom

Patrik Števík"

......................................

V ďalších článkoch by sme radi poukázali na činnosť Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s., do ktorej prúdia obrovské sumy peňazí, jednak od občanov SR, ale aj podnikateľských subjektov a od štátu, atď. V podstate aj tak ide o peniaze ľudí. Už len samotná reklama na očkovanie detí, nielen dospelých, experimentálnymi "vakcínami", je niečo strašné, skazené, čo jednoznačne súvisí s tým, o čom rozpráva aj JUDr. Weis ...

Pokračovanie nabudúce ...© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, marec 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, marec 2023 

https://www.ariadneknihy.sk/