GLOBALISTICKÝ KABARET POKRAČUJE, AJ KEĎ NEÚSPEŠNE ...

07.05.2022

Hovorí sa, že máj je lásky čas :-) Mesiac, v ktorom sa otvárajú nové obzory pre tvorivosť nekonečnej sily, nazývanej LÁSKA.

Za obdobie posledných dvoch rokov, sme mali možnosť viedieť niekoľko predstavení zahratých na celosvetovom javisku, ktoré vďaka ich neúspešnosti vytočili globalistov do nepríčetnosti. Výsledky neboli totiž také, ako by boli tieto kreatúry očakávali. Minimálny počet ľudských bytostí žijúcich na Planéte Zem dokázalo vopred prekuknúť tieto vplyvy, nakoľko ich príčiny, resp. korene sú tisícročia staré. Minulosť sa napodobňuje, básnik by povedal "rýmuje", len to má stále iné šaty. Už aj v dávnejšej minulosti sa na svete predstavili rôzne "zrúdy" s ovládacími štruktúrami, avšak nedosiahli celkom svoje temné ciele.

V súčasnosti na Planéte Zem ďalšie teatrálne predstavenia prebiehajú, niektoré očisty zosilnenli, a pripravujú sa ďalšie globalistické špinavosti, ktoré opäť budú svojou kvalitou ako sizyfovská práca, teda zbytočné a neúspešné. Elektrické kolobežky, infantilní, mnohokrát potetovaní chlapci s holými hlávkami a bohatými bradami, v obtiahnutých nohaviciach a pochopiteľne vyprázdnenými srdciami a zvrátenými ľudskými kvalitami akosi nie sú zaujímaví tak, ako by chceli. Podobne tak dievčatá, ktorých kariéra je v rozpore s túžbou plodiť život, materstvom a iné formy feminizácie spoločnosti sa postupne rozpúšťajú. Rôzne extrémy, ktoré nás zasypávajú absurnosťou, nakoľko idú proti Prírode, (o čom väčšinou nevedia), sa stávajú obsedantnejšími a to viac vytesnenými mimo priaznivý vývoj.

Klauniáda s klimatickými propagandami, ako jedna s ďalších šaškární je totálne stojaca na hlinených nohách a Billovi z garáže postupne dochádzajú nápady, peniaze sú akosi zbytočné, pretože sa ich vytlačilo priveľa :-). Soroš zase vyplakáva, že sa bojí Číny, India ho má tiež za temnú kreatúru, chudáčik, veď on je predsa ten, kto prináša princípy otvorenej spoločnosti na planéte, nie? Londýn (banky a rodinky) už nedokáže ovládať planétu, infláciou už nie je možné zakrývať podvody, čierna a šedá ekonomika už nie sú to, čo boli, svetová zadĺženosť je nesplatiteľná, zlata a drahých kovov je pre nenažrancov na planéte akosi primálo a samozrejme najhorší, čo za všetko môžu, sú Rusi :-) ... Veru tak, aj u nás v záhrade je burina, ktorú treba vyplieť :-):-)


O rôznych kreatúrach by sa dalo písať v rámci humorostických textov veľa, ale nie sú až takí zaujímaví. Podstatné je, že škodia, parazitujú, ide o princíp. Keď sa pozriete na to, čo sa deje na Planéte Zem zhora, je to skutočne cirkus. Hra, akurát školné je privysoké. Vďaka nízkej frekvencii a Vedomia drvivej väčšiny populácie na Zemi, je karmické zaťaženie sústavne vysoké, astrálna úroveň značne zatemnená, sem - tam Svetlo, minimum bytostí vyčnieva mimo matrix. Globalistická propaganda a jej odtiene, ktorej korene môžeme nájsť aj okolo obdobia 300 tisíc rokov spätne, končí. 

Svet sa mení, videnie sveta, Novej reality a modelov a existencia ľudskej civilizácie záleží od úrovne naladenia sa na potrebné frekvencie svetelných energií, ktoré prinášajú prieniky pre vzájomnú spoluprácu ľudí, národov, celkov, skupín, celej civilizácie bez parazitovania, nie hierarchické konštrukty ovládania cez rôzne nástroje. Drvivá väčšina ľudí je nevedomá a nechcú spolupracovať so Svetlom, zosmiešňujú Pravdu, Krásno, Dobro a ľudské hodnoty. Aj napriek tomu, že nejaké lekcie už dostali. Nuž, v úpisoch sa ťažko rozmýšľa. Vždy rozhoduje frekvenčná úroveň Vedomia, na ktorú je ľudská bytosť naladená, a ktorú človek uzemňuje. Aj v ťažkých podmienkach rozhoduje slobodná vôľa človeka, ktorá je (môžeme to tak povedať), vždy do určitej miery neslobodná, ekvivalentne k úrovni jeho Vedomia. 

Pokiaľ nechceme evolúciu a priaznivý vývoj, tak prosím, ľudská civilizácia skončí, genotyp zdegeneruje tak, že pritiahneme to, čo si zaslúžime, totálnu kataklyzmu. Už okolo roku 2650 - 2670 existuje aj táto hrozba ako určitá projekcia, alebo aj skôr. Nepostavíme sa proti fašizmu, nevážime si život?! Potom dopadneme tak, ako si zaslúžime. Drvivá väčšina ľudí si neuvedomuje to, že svojim spôsobom života podporuje zánik ľudskej civilizácie a to úplný, alebo čiastočný. Planéta Zem ako obria živá bytosť v tom má úplne jasno, nebude ťahať za kratší koniec.

Pochopiteľne, Slovensko patrí k špičke cirkusantstva, o tom sa vie dva roky, v tejto galaxii, v rámci našej vetvy Stvorenia, sme posunuli laťku v rebríčku úbohosti smerom hore (česť výnimkám). Najmä posledný rok sme nepredstihnuteľní. Jediné, čo je úprimne dôležité, je, že tie ľudské bytosti, ktoré majú vyššiu úroveň čistoty a Vedomia doplácajú na ohlúpnuté stádo a psychologicky na úroveň davu. Trpká daň karikatúry demokracie. 


Človeku, ktorý vibruje nízkymi frekvenciami je jedno, čo sa deje. Stačí mu konzumný spôsob života, plný nákupný košík z obchodného reťazca, kde vám predávajú v drvivej väčšine odpad. Neuvedomuje si, že sa narodí nahý a odíde mimo fyzický svet opäť nahý. Zarobím, predám, strovím, sebectvo, dovolenka, len ja a moje deti nech sa majú dobre, bodka. Nepýta sa sám seba, čo tu po mne zostane? Prečo som sa narodil na Planéte Zem?

Sebaúcta, sebaláska je to, čo je niekde na začiatku integrity, hĺbky jadra ľudskej bytosti. Následná vyváženosť toho, čo čisté vyžiari okolo seba, zo seba. Láska k sebe, úcta k Životu, k partnerovi, dieťatu, rodine, rodu, národu, okoliu, Prírode, Planéte Zem... Naduté ego (duchovné a hmotné), prekrýva a zaslepuje skutočné poslanie, zmysel života. Vyváženosť sebaúcty človeka vylučuje potrebu ovládať iné bytosti, vnútorný mier stále zvyšuje svoju čistotu a vyváženosť, a súčasne nenechá parazitovať na sebe samom zo strany iných bytostí. Dáva nám skutočnú duchovnú slobodu v hmotnom svete.

Naša tvorivá sila sa oslobodí, pokiaľ sme vnútorne, v hĺbke nášho Duchovného Ja stále viac slobodní, integrita "má krídla". Vyváženosť tvorivej sily a etiky (čistoty Svedomia), ako rovnica umožňuje stúpať a zvyšovať celkové naladenie, frekvenciu ľudskej bytosti. Preto môžeme hovoriť, že človek má možnosť tvoriť dejiny. Tu a teraz. Tam, kde sa stretne svetelný impulz duchovných sfér s hmotou, tam je miesto, v okamihu času v priestore pre tvorenie Novej reality. To platí, pokiaľ frekvencia Vedomia, v ktorej vznikla pôvodná anomália je nižšia, než tá, v ktorej sa tvorí momentálne (vzostup).

Chceme opakovať Atlantídu? Veľmi rýchlo nás prejde smiech. Sme dosť blízko. Ale môžeme to zmeniť. Nepoučili sme sa zo zániku starého Ríma? Nie je možné existovať, pokiaľ v srdci Európy nebudeme spojení s "géniom" Slovanstva. Práve tam sú žriedla tvorivosti. Pokiaľ my budeme ignorovať svoju duchovnú čistotu a podstatu, nebudeme sa o ňu starať, potom logicky nemôžeme existovať. Ideály humanizmu nás nezaujímajú? To, čo stvárajú v Poľsku je totálne scestné, zvrátené, ale čo my chceme, keď u nás na Slovensku (viď Bratislava), zase poniektorí verejne oslavujú S. Banderu? Veď toto je totálny mravný úpadok! 

Uvedomme si prosím, že Slovanky sú nie náhodou najkrajšie ženy. Tu ide o princíp, ktorý je potrebné pochopiť. Je to predzvesť krásy, ktorá zvestuje svoje plody, ktoré ešte len prídu. Slovania ešte len majú nosné poslanie v budúcnosti. Nedokázali sme zatiaľ premeniť tieto nádherné vlohy na kultúru, umenie, filozofiu... Naše spoločenské a politické elity sú v drvivej väčšine spodinou (česť minimu výnimiek), ktoré hľadajú len nízky prízemný úmysel konzumného egoizmu, aby dosiahli zastúpenie v najbližších voľbách a podobne akademické elity, ktoré len plytko špekulujú aj vo vede na úrovni intelektu, s krátkozrakosťou im blízkou. 

Drvivá väčšina ľudí je odtrhnutá od skutočnej duchovnej zložky svojej bytosti, väčšinou len špekulujú o mágii, okultizme, starých ezoterických nepriaznivých učeniach (okamžitých výhodách), bez schopnosti pracovať čisto, trpezlivo a vytrvalo na sebe, čakajú, aby ich niekto zachránil.

Pokiaľ potrebujeme nájsť v sebe to najhlbšie, naše Vnútorné duchovné Ja, každému z nás Krása a Láska, Pravda, úprimnosť a dobro (Svetlo), Príroda nám podávajú pomocnú ruku. Už po niekoľko tisící krát opakujeme, že schopnosť rozpoznať vopred dobro a zlo ... na to je potrebná aj vynikajúca intuícia a prepracovanie sa ľudskej bytosti k pravdivým zdrojom poznania aj v duchovných sférach, celostné poznanie. Slovania k tomu majú vlohy. Tu sa nedá podplácať, a v tom je spravodlivosť. Príroda podporuje prirodzene aj priaznivú prácu mravnej intuície a duchovnej zložky ľudskej bytosti, je to na nás, pokiaľ ideme do hĺbky.

Nechajme sa inšpirovať Krásou, aspoň sa o to pokúsme. Ona podáva ruku pre zväčnenie ideálu integrity osobnosti. Máj je práve mesiac, ktorý v Prírode ukazuje skutočne všade okolo nás rôzne odtiene a vône krásy, zvestuje lásku ako tvorivú silu stále vyššej vyváženosti v našom vnútri, a k niečomu, čo nás presahuje.


Nuž, žiaľ, opakom týchto ideálov je totálna nevyzretosť. Je priam neuveriteľné, čo za úbohé deje vystrája pani Čaputová. Hanbíme sa totálne za túto osobu. Katastrofa. Nehovoriac o tom, že je za tieto nenormality platená z peňazí ľudí, a to parádne. Fatálne zúfalstvo sa zrkadlí v jej elementárnej neschopnosti pravdivého výkladu pojmov, výrokovej logiky. Stačí si pozrieť prázdne frázy, napríklad dnešné Sobotné dialógy. Neschopnosť rozoznať Pravdu od lži, to u nej neprekvapuje, ale nedokázať urobiť vlastnú sebareflexiu, prekrývať ju demagógiou a pokrytectvom, nedokázať rozpoznať vlastnú úprimnosť a falošnosť, v rámci sebareflexie si neuvedomiť rozdiel v schopnosti spájať a rozbíjať, či štiepiť spoločnosť prostredníctvom nízkych klamstiev s dynamikou lacného falošného sentimentu, to je prosím, po tej paseke, ktorú narobila za dva roky, vrchol. 

To si skutočne myslí táto pani, že sme až takí sprostí a zaslepení? Dokonalou vizitkou určitého štádia duchovno - duševného mrzáctva je situácia, kedy na jednej strane je táto pani známa velebením posolstva dúhových majdanov, "pretože práve tieto predsa vedú k otvorenej spoločnosti a demokracii" a na druhej strane dokáže uviesť (dnes), že ... "štát má právo stanoviť si rozsah slobody prejavu". To naozaj, skutočne? Nie je tu určitá miera schizofrénie? Nuž, pokiaľ má táto pani takýchto poradcov, ktorí jej takto skvelo radia, my by sme ich ani lopatou hádzať nenechali. Podobne, ako keď táto pani navrhovala vehementne, aby sa Slovensko odpojilo okamžite od ruského plynu. To nevadí, že takouto hlúposťou by bola zničená ekonomika Slovenska, bez možnosti vzkriesenia ?! ... 

Uvidíme, ako si zajtra uctí táto pani štátnička významný sviatok ... Deň víťazstva nad fašizmom, však kde by bola táto pani bez existencie tohto dňa?!


Je to na ľudskej civilizácii, na každom jednotlivcovi, aby našli zmysel lásky a krásy nie v prázdnote a v utrácaní obrovských súm peňazí za plastické operácie, kozmetiku, či aplikácie módnych karikatúr, ale aj v niečom podstatne hlbšom, čo má oveľa vyšší význam pre evolúciu Vedomia jednotlivca a celkov, než je len povrchná vonkajškovosť. Vnútorná krása sa prirodzene vpíše u človeka aj do vzhľadu vonkajšieho, vtedy aj vrásky nesú odžitú krásu.

 

Na záver niekoľko citátov na zamyslenie :

"Láska túži v kráse plodiť nesmrteľné." (Platón)

"Krása spasí svet." (Fjodor Michajlovič Dostojevskij)

"Kto je naplnený žiadosťami, postihuje len vonkajšiu tvárnosť vecí." (Lao-c')

"V čom inom môže spočívať skutočné poslanie Erosa než v tom, aby učinil zo smrteľnej prirodzenosti, prirodzenosť nesmrteľnú?" (V. S. Solovjov)


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, máj 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, máj 2022

 

https://www.ariadneknihy.sk/