EÚ si vykopala vlastný hrob ... alebo zlo samo nezmizne, DOBRO MUSÍ byť SILNEJŠIE ...

25.11.2022

Kto chce kam, pomôžme mu tam, sa hovorí. Rozklad a prehnitosť štruktúr EÚ, konkrétne Európskeho parlamentu ukázala učebnicový príklad začiatku konca tejto štruktúry, ktorý sa postupne blíži. Rezolúcia, ktorá účelovo označila Rusko za teroristický štát, je to isté, ako keby každému z občanov v EÚ a teda aj nám, namaľovali na chrbát terč. Jasné toxické rozhodnutie, ktoré je 99% vedené temnými energiami proti životu a Mieru, či spravodlivosti, ktoré ohrozuje jednotlivcov, obyčajných ľudí. 

Tu nejde len o nepremyslené konanie poslancov Európskeho parlamentu, či negatívne emocionálne tendencie, tu ide o totálnu zadubenosť, hlúposť a ukotvenie ZLA, ktoré má za cieľ nie tvorenie MIERU, ale naopak podporovanie vojny, tým aj ekonomickú likvidáciu v európskom priestore, teda aj na Slovensku. Je to tak, či sa to niekomu páči, alebo nie. Nacistickí pohrobkovia, vyhnívajúci v kalných vodách Európskeho parlamentu (česť výnimkám, ktoré nehlasovalii za rezolúciu), sú finančne závislí na pustošení Planéty Zem, pochopiteľne sa nevzdávajú. Nie, zlo sa samo nezastaví, netreba byť detinský, práve Dobro musí byť silnejšie. Čvarga nikdy nebude mať dosť, vo svojej tuposti a úrovni vedomia, stále sa považujú za nadľudí, majiteľov planéty Zem.

Niet pochýb, že títo pohrobkovia sú krátkozrakí, pretože skôr či neskôr skončia, avšak momentálne z hľadiska časovej linearity veľmi negatívne ovplyvňujú každého z nás. Našim deťom, rodinám, ľudským bytostiam prinášajú skazu do cesty. Preto je jediná možnosť, že tie čriepky dobra, ktoré ešte existujú by mali postupne synchronizovať, zosilňovať, spolupracovať. Pochopiteľne, že aj slovenskí militantní poslanci v Európskom parlamente, ktorí podporili túto rezolúciu (na základe "slobodného hlasovania"), asi potrebujú na vlastnej koži vyskúšať, čo to je vojna, prežiť si to, že nebudú mať strechu nad hlavou, že budú žiť v zrúcaninách a piť vodu z mláky. Kto chce kam, pomôžme mu tam.

Sprostota až vyžarujúca debilita a neschopnosť myslieť na úrovni Vedomia Ľudskej bytosti nie je až taká novinka u politikov na Slovensku. Kaleidoskopický idiotizmus ako výsostná kategória je jasným dôkazom úrovne Vedomia drvivej väčšiny nielen poslancov na Slovensku, ale aj v Bruseli. Ako sme už uviedli, ich krátkozrakosť sa im odzrkadlí v budúcnosti vyššou spravodlivosťou a energetickým vyrovnaním aj na genetickej línii, rodine a budúcich generáciách. 

Áno, vážení, to zlo a temné energie, ktoré produkujete v materiálnom svete, sa vám ukladajú na vašej šróbovnici - genetickom nosiči ako toxický nános, ktorý hrubne a hrubne ... Len tak ďalej, pokračujte, nakladajte si, ach či ste len úbohí. My to vidíme, ako keď sa pozeráte do prázdneho hrnčeka.

Kde ste boli idioti z Európskeho parlamentu v roku 2003 (zločiny v Iraku), kde ste boli v roku 2012 (Kandahára), mohli by sme tu písať zoznam veľmi dlhý aj s konkrétnymi následkami zločinov NATO, USA na celoplanetárnej úrovni. Všetka čvarga, ktorá podporuje hegemóniu "mierotvorcov" a "učiteľov demokracie", v súčasnosti fašistické štruktúry v Európe (banderovské formácie na Ukrajine a pod.) a opakovane zdôrazňujeme, všetci si nakladáte energetické nánosy, ktoré vás skôr či neskôr zničia, zdegenerujete do monštier aj s rodovými líniami. Tento proces je nezvratný, i keď dlhodobý a z pohľadu intervalu povedzme 100 rokov nie veľmi badateľný.

Zlo neprestane priatelia, nikdy. Práve o tom je vývoj, že Svetlo musí stále zvyšovať svoju kvalitu, čistotu, pomer priaznivej energie dobra v Ľudských bytostiach by mal stúpať. Mier vzniká vo vnútri ľudských bytostí ako energetická vyváženosť, spravodlivosť, čistota. To je u drvivej väčšiny problém. Ako keby sme nechceli túto skutočnosť priznať. Kamuflujeme, sebaklamy, teatrálne predstavenia, kalkul. Zabúdame na to, že plytváme z časom, ktorý nám bol daný, ignorujeme hlavný princíp, prečo sme tu na Zemi. Pravda sa nedá oklamať, pokiaľ nechceme byť pravdiví, v konečnom dôsledku je to sebapoškodzovanie. Každý má v tomto Vesmíre (na Planéte Zem v dimenzii 3D) možnosť slobodnej voľby, i keď mnohí nie sú na to zrelí.

Nie je náhodou, že sme sa narodili ako Slováci. Máme úlohy a poslanie aj na úrovni národa, neschováme sa predtým nikde. Pokiaľ ju nesplníme, lekcia sa zopakuje. Prečo sa Orbán v susednom Maďarsku "nepokaká" z pohrobkov nacizmu? Prečo je pevný a váži si svoju národnú integritu, identitu? Prečo sme tu na Slovensku takí zadubení (česť výnimkám), že sme vopchatí do zadku náckom a USA? Ach, či sme len úbohí. Česť výnimkám. Presne to ignorujeme, čo je najdôležitejšie.

Mier a spravodlivosť vzniká v našom vnútri ako veľmi krehká, čistá, energia vyváženosti, ktorá sa stále môže zjemňovať. Pokiaľ sa o ňu nestaráte každý deň ako o kvetinu, jednoducho zvädne, vyschne, prestane žiť. Pre kreténov v úrovni vedomia kaleidoskopického idiotizmu je to zbytočný výklad ... 

Stále však existuje aj na Slovensku nie málo úprimných, múdrych a šikovných ľudí, ktorí nie sú vydierateľní, ktorí si vážia mier, každý deň sa snažia ho chrániť vzácne ako Život ako Zdravie, nech sa im darí.


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022 

https://www.ariadneknihy.sk/