Dr. MICHAEL SALLA, PhD, PREDKLADÁ NEPRÍJEMNÉ INFORMÁCIE ...

06.03.2022

Autor mnohých kvalitných knižných diel Dr. Michael Salla, PhD, predkladá nepríjemné informácie ... 

Je známy svojimi knižnými dielami, ktoré sme osobne preštudovali ako napríklad Secret Space Programs & Extraterrestrial Alliances, 2015 (book one), The U.S. NAVY'S Secret Space Programs & Nordic Extraterrestrial Alliance, 2017 (book two), Antarctica's Hidden History, Corporate Foundations Of Secret Space Programs, 2018 (book three) ...


O čo vlastne ide, komu stúpa Dr. Salla na otlaky?

Uznávaný odborník na medzinárodnú politiku, riešenie konfliktov ako aj zahraničnú politiku USA Dr. Michael Salla v súvislosti s existenciou nebezpečných biolaboratórií ešte 28. februára 2022 na sociálnej sieti uviedol, že "jedným z dôvodov ruskej vojenskej intervencie je riziko, ktoré predstavujú biolaboratóriá Deep State na Ukrajine."

Dr. Salla zároveň priložil oficiálny dokument vlády USA, ktorý dokazuje spoluprácu Pentagonu s Ukrajinou pri budovaní nebezpečných biolaboratórií.

Táto informácia sa vyskutuje u mnohých ďalších zdrojov. Napríklad Alexander Pronin približuje novinárske vyšetrovanie činnosti biologických laboratorií, ktoré sa ako hríby po daždi množia pozdĺž ruských a čínských hraníc.

(Zdroj: cz.sputniknews.com / stoletie.ru / protiproud.cz / InfoVojna)

Pri všetkej úcte k hodnotám Ľudskosti, dôstojnosti, slobody, MIERU a SPRAVODLIVOSTI, kedy odsudzujeme násilie a vojnu sa pýtame, ako je možné, že sa niečo takéto môže vôbec na Zemi diať, aby nejaká skazená pseudoveľmoc si robila na Planéte Zem dlhé roky, čo sa jej zachce v rámci falošného mierotvorcovstva? Ako je vôbec možné, aby existovali vojenské laboratóriá na vývoj rôznych biologických zbraní v takom množstve na Zemi? 

Máme vôbec záujem poznať Pravdu?

Toto je úcta k Životu, Mieru, Slobode, Spravodlivosti?

Zrejme si každý dokáže odpovedať sám ...


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, marec 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, marec 2022

https://www.ariadneknihy.sk/