Dostali sme sa do stavu, kedy SÚ PREMIÉRI ŠTÁTOV Slovenska, Čiech a Poľska najagresívnejší vojnoví štváči ... môžeme tomu zamedziť ?

24.04.2023

Trošku je nám vyčítané, že v poslednej dobe píšeme menej článkov. Nuž, čo sa dá robiť, sme zavalení prácou na viacerých frontoch a snažíme sa čas využívať čo najmúdrejšie, vyvážene. Pripravujeme rôzne zaujímavé projekty, takže hlavne s nadhľadom a trpezlivosťou priatelia ...

Čo však nie je možné odignorovať je chrapúnčina nahrubšieho zrna, ktorá sa dotýka každého z nás. Dnes vyšiel v prestížnom americkom zahraničnopolitickom časopise - "hlasnej trúbe CFR" - Foreign Affairs článok troch stredoeurópskych premiérov Eduarda Hegera, Petra Fialu a Mateusza Morawieckeho, v ktorom vyzvali "slobodný svet", aby podporoval pokračovanie vojny a akceptoval mier len za podmienok, ktoré si určí Ukrajina. Skoro sme odpadli, čo toto je za úpadkový výdobytok, svet sa zbláznil.

Zároveň dotyční pomýlenci (premiéri) vyjadrili chorobné až sociopatické nadšenie z toho, že vojna na Ukrajine vniesla "novú energiu do transatlantickej aliancie" a že sa zbrojí viac ako kedykoľvek predtým v histórii aliancie. Toto je strašné, aká mravná hniloba sa skrýva vo vnútrach týchto troch kreatúr. Dokonca, to však podľa nich nestačí, treba zbrojiť ešte viac, aby si Západ udržal svoj "vojenský a technologický náskok". Čiže inak povedané viac "mäsa" do mlynčeka vojny prinesie viac grošíkov sionistom.

Tvrdia, že vojenská pomoc Ukrajine nenarúša vlastné obranné kapacity, ale posilňuje transatlantickú alianciu. Zároveň avizovali, že na nadchádzajúcom summite NATO vo Vilniuse budú žiadať, "aby aliancia vytýčila jasnú a dôveryhodnú cestu pre členstvo Ukrajiny, ak a kedy si to bude Kyjev želať". Napokon vyzvali na prehodnotenie prístupu k Moskve, ktorý si vraj bude vyžadovať vojenskú silu, tvrdé sankcie, izoláciu Ruska a transatlantickú jednotu. Na záver vyjadrili presvedčenie, že to, aby Európa zostala celistvá a slobodná, si bude aj naďalej vyžadovať "vedúcu úlohu USA"...

Toto vyjadrenie (keď si prečítate celý článok) je vyloženou hrozbou pre všetkých ľudí, ktorí robia všetko preto, aby žili v mieri, väčšou hrozbou, než by sa na prvý pohľad zdalo. Jedna vec je prečítať si článok, druhá vec je duchovné (energeticko - informačné) pozadie udalosti a tejto aktivity a jeho celková temná formácia v nízkej astrálnej frekvencii (podporovaná temným systémom ktorý stojí za fašizmom), z toho by vám bolo zle ešte viac. Trošku sme si preskúmali, čo títo traja jedinci (nielen) stvárajú, čo za nimi stojí v duchovnom pozadí. 

Musíme zdôrazniť, že v danom prípade je veľmi dôležitý postoj každého z nás, bežných občanov. To, že tvrdia poniektorí, že politika ich nezaujíma (lebo aj tak všetci kradnú a kašlú na ľudí), to je vec slobodnej voľby, lenže toto sa týka nielen politiky, ale jasného vymedzenia vnútorných hodnôt a smerovania, či ľudská bytosť má záujem o skutočne mierové spolužitie na Zemi, alebo naopak militantne tára nekonečne o jasnej utópii, že Ukrajina vyhrá "vojnu" s Ruskom, resp., že Ukrajina ako falošný martýr bude diktovať podmienky "mieru" Rusku. Strašné bludy, ktoré neobstoja ani v ústave pre choromyseľných. Súcit si zaslúžia obyčajní ľudia na Ukrajine, ktorých zneužíva a terorizuje oligarchické vedenie štátu spolu s neonacistickými štruktúrami živenými už od 80. rokov 20. storočia. 

Tým, že si veci nevšímame ešte neznamená, že tieto udalosti nebudú existovať, ako to tvrdia niektoré "učenia", ktoré sú poplatné tým štruktúram, ktoré sa snažia zmiasť ľudí, aby si nevšímali to, čo sa okolo nich deje, lebo vtedy žijú v inom, "paralelnom" svete a majú vyššie vedomie ako tí ostatní a tí, ktorí tieto štruktúry riadia z tejto situácie profitujú - veď predsa nikto neprotestuje, resp. je proti vojne iba málo ľudí. Veľmi nebezpečné vplyvy majú nové typy "mágie" (ako napríklad kvantové tvorenie, magické "umelé" otváranie tretieho oka, "šírenie lásky" k podpore ZLA a podobne), ktoré odvádzajú ľudí od prirodzeného svetelného vzostupu a vyváženosti a vedú ich v duchovnej oblasti k egomaniactvu a manipulácii s energiami v nízkej frekvencii astrality. Bludov v duchovnej oblasti je ako húb po daždi.

Pokiaľ máme ako ľudské bytosti záujem o to, aby prispela o pokojný mierový život našich detí a budúcich generácii, jednoznačne je potrebné zabrániť tomu, aby akýmkoľvek spôsobom, formou rôznych intríg a kupčenia, či manipulácií s voľbami opäť vládli na Slovensku vojnoví štváči, grázli a diletanti v demisii. Pozor na ďalšie pasce, ktoré sú nastavené, viď Čaputovej koketovanie so stranou PS, ktoré má posilniť kreténov, ktorí sú teraz odvolaní. Takže veľmi zodpovedne je potrebné voliť v najbližších voľbách, len tak môžeme z tej biedy vyťažiť najlepšie, čo sa dá. Naše deti a ďalšie generácie sú už totálne zadĺžené, takže situácia je skutočne na hrane ...

Slovensko má možnosť kvalitnej spolupráce v afinite energetickej trajektórie napríklad s Maďarskom, Srbskom, Rumunskom a  predstavte si aj s Ruskom a ďalšími krajinami, viac, než si viete predstaviť čo naznačíme inokedy. Takže psychopatické a sociopatické scénáre, že bez Bruselskej politiky podporujúcej neonacizmus na Ukrajine, ako aj klauniády USA a Britov sme stratení, je lož, z ktorej vzniká iba tendencia vydierania. Európa, najmä západná, je chorý vazal, ktorý sa chytil do pasce vďaka svojej obmedzenosti, tam východisko nehľadajte, je to zotrvačnosť v úpadku. 

Poľská šialenosť neprekvapuje, najmä vzhľadom k duchovným a svetským dejinám. Druhá vec je pochybná "bohémskosť" v Čechách, ktorá opäť priniesla temnotu (nenávisť proti Rusom), ako už nie prvý krát v dejinách, doplácajú na to žiaľ bežní ľudia, ktorí chcú žiť v mieri.

Ide o to, aby každý jedinec vnímal jasne svoje poslanie, duchovnú úlohu v materiálnom svete a taktiež duchovnú úlohu Slovenska ako celku. Dúfame, že to nie je utópia. Neklamať, nekradnúť, ísť osobným príkladom, mravným vzorom, stávať sa lepšou verziou seba, nie opičiť sa po skazenosti západnej kultúry. Byť originálny, jedinečný ako ľudská bytosť, na vzostupe, ako potrebná súčasť vyváženého celku. Slováci sú "bratia" Rusov, takto sa sami mnohí bežní ľudia Slováci a Rusi vyjadrujú sústavne, je to prirodzené. I keď to mnohých dráždi, nič sa nedá robiť. Tieto národy a bytosti spája úprimnosť, srdečnosť, pohostinnosť, priateľskosť, hraničiaca s tým, že sa dokonca nechajú zneužívať. Všade na svete sa nájdu ľudské bytosti na vzostupe a aj degeneráti.  

Žiadne štvanice nič nezmenia na tom, čo je pravda a že konkrétni ľudia chcú priateľstvo, mier, nie nacistov a nadradenú rasu, ktorá vyskakuje donekonečna. Peniaze sú len jeden z nízkych typov energie pre jej výmenu. Lenže výmena energie prebieha aj inak, čo je pre našu dimenziu zatiaľ sktyté, pretože poniektorí sú ako zvieratká v konzume (česť výnimkám). Pochopenie zmyslu peňazí  u drvivej väčšiny absentuje, celkove hodnota života absentuje. Preto nové formácie na Planéte Zem zmätú určité "meny" ako parazitujúci model zo sveta. Nízke frekvencie vedomia nemajú ani šajnu o tom, čo sú to úrovne Vedomia pravdivosti. Preto sa ťažko uzemňuje niečo nové, pravdivé, Mier ľuďom a Planéte Zem.

Tak, ako mnohí Slováci (dezoláti) odolali hrdinsky voči covid psychoagende, tak sú mnohí mentálne odolní, aj proti hecovaniu do vojny proti Rusom a proti obyvateľstvu Ukrajiny. Neonacizmus na Ukrajine a kdekoľvek na svete sa dá len vyčistiť, tam sa nedá dohodnúť. Už minulý rok 2022 bolo zjavné, že ukrajinské elity odmietli mier a pokoj zbraniam. To, že Slováci nemajú záujem ísť proti Rusom nehrá do karát odvolaným kreatúram vo vedení nášho štátu, ani Čaputovej a ani Českým, či Poľským militantným pomätencom a preto si v konečnom dôsledku vylámu zuby. 

Propaganda ešte nedosiahla svoje ciele. Uvidíme, ako to bude začiatkom mája, pretože oslavy ukončenia 2. svetovej vojny sa blížia a je len na nás ľuďoch, ako sa k oslobodeniu Československa v roku 1945 Červenou armádou postavíme a ako o tom informujeme mládež a deti, aby nezostali zmätené do konca svojho života. 

Zmeny budú živšie než by sa na prvý pohľad zdalo ...© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, apríl 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, apríl 2023

https://www.ariadneknihy.sk/