BEZ VYVÁŽENEJ DUCHOVNEJ ZLOŽKY ĽUDSKEJ BYTOSTI VNÍMAME REALITU SKRESLENE a ani o tom nevieme ... Balkánsky masaker (2. časť)

08.01.2023

V súvislosti s pravdivým poznaním minulosti ľudskej civilizácie, sme dňa 4. januára 2023 uverejnili článok týkajúci sa koreňov príčin vojnových zločinov v Juhoslávii, ktoré sa udiali v roku 1999.

V závere tohto článku sme uviedli :

Určitý spúšťač rámca operácie UCK bol navrhnutý na konferencii Bilderberg v roku 1996. Podrobný plán bol vypracovaný na výročnom zasadnutí (február) v mieste nazývanom King City, neďaleko Toronta ...

Píšeme o tom preto, aby bolo jasné, v čom všetkom v dejinách majú prsty nacistické štruktúry (prekrývané rôznymi pláštikmi), kde všade ťahali za nitky. Pokiaľ nebudeme ako ľudské bytosti schopní pracovať na vyváženosti všetkých častí ľudskej bytosti pre poznanie pravdy, resp. bude nám to smiešne, potom budeme stále odkázaní len na fyzické zmysly, ktoré si s nami budú robiť čo chcú.

Niet pochýb o tom, že bombardovanie Juhoslávie v roku 1999 je ťažkým vojnovým zložinom, ako výsledok spolupráce gaunerov z celého sveta (Spojené štáty americké, Veľká Británia, Francúzsko, Kanada, Turecko a ďalšie štáty NATO ...), žiadne vykecávanie ani výhovorky nepomôžu. Je to jednoznačné, všetci autori sú vojnoví zločinci. Duchovné sféry Svetla majú kompletne všetko objektívne zachytené, zločinci skôr či neskôr neujdú pred energetickým vyrovnaním temných nánosov (keď chcete karmického zaťaženia), vrátane genetickej rodovej línie ...

Pokiaľ posudzujeme situácie len fyzickými zmyslami, potom sa niet čomu čudovať, že vždy skočíme (česť výnimkám) na propagandu gaunerov a vojnových štváčov túžiacich po moci a ovládaní, ktorí si robia na Planéte Zem čo chcú, už prakticky 100 rokov (...robili si to aj predtým). Napríklad v talianskom seriáli z 80. a 90. rokov - CHOBOTNICA s hlavnou postavou komisárom Corradom Cattanim - je úplne jasne načrtnuté, ktorým smerom sa vyvinula spoločnosť a Európska únia ...

.....

Dnes pokračujeme druhou časťou a ďalšími zdrojovými pravdivými informáciami ...

Kde sú teda korene príčin "Balkánskeho masakra" v materiálnom svete, ktoré sa prejavili ako temné vplyvy z duchovného pozadia? Kto zorganizoval vojnu v Kosove a aké boli temné pohnútky? Aké bolo zákulisie? Napíšeme to takto, pozrime sa na skupinu Bilderberg trošku bližšie. Tí, ktorí veríte iba tomu, čo "nachytáte" na úžasnej objektívnej RTVS, tak ďalej tento článok ani nečítajte. Na RTVS vám povedia aj to, že "Nikola Tesla zomrel sám vo svojom byte v hoteli ...". Takže si zapnite RTVS, alebo Markízu a pekný deň ...

O existencii skupiny Bilderberg niet pochýb, ale tomu sa nebudeme venovať v tomto článku. V rámci konkrétnych globalistických konštruktov, ktorými sa vôbec konkrétne monštrá v ľudskom tele v 20. storočí ani netajili (niektoré z týcho monštier sú už po smrti), sa mocní tohto sveta rozhodli, že tentoraz prišiel na rad Balkán. "Hlavný plán" bol koncipovaný počas stretnutia, ktoré v roku 1996 zorganizovali členovia Bilderberg klubu v King City, čo je malá luxusná enkláva nachádzajúca sa asi 20 kilometrov od kanadského mesta Toronto. 

Vojna v Kosove a následné zvrhnutie juhoslovanského prezidenta boli vďaka politickým stratégiám koncipované tajne počas toho stretnutia. Ako uvidíme neskôr, vojny členovia Bilderbergu v Kosove a na Balkáne mali konkrétny dôvod : najmä drogy, pranie špinavých peňazí a legalizácia príjmov z kriminálnych obchodov a procedúr, ropa, nerastné bohatstvo a presadzovanie veci "globálnej vlády".

Ako v stručnosti vyzerala špinavá predohra?

Spojené štáty a Nemecko začali podporovať secesionistické sily v Juhoslávii po páde komunizmu v bývalom Sovietskom zväze, keď Juhoslovanská federácia odmietla byť "začlenená na západnú obežnú dráhu". John Pilger, ocenený austrálsky novinár, ktorý sa venuje vyšetrovaniu vojnových konfliktov, napísal v The New Statesman : "Miloševič bol surovec, bol tiež bankárom, ktorý bol kedysi považovaný za spojenca Západu, sa pripravil na realizáciu "ekonomických reforiem" podľa požiadaviek MMF, Svetovej banky a Európskej únie; bohužiaľ, odmietol sa vzdať suverenity. Impérium "spoza veľkej mláky" neočakávalo nič menej.". 

Podľa neho je pravdivý aj článok Neila Clarka, novinára, ktorý sa špecializuje na záležitosti Stredného východu a Balkánu, "... v tom čase viac ako 700 000 firiem Juhoslovávie zostalo v spoločenskom vlastníctve a väčšina bola stále kontrolovaná zmiešanými výbormi manažérov a robotníkov s iba 5 % kapitálu v súkromných rukách".

Sara Flounders, aktivistka a novinárka pridružená k World Party of the Workers, ako medzinárodné mierové hnutie, napísala v článku : "Počas 90. rokov, kým kapitalistický trh napadol staré socialistické krajiny východnej Európy a Sovietsky zväz, juhoslávsky socialista sa snažil prirodzene brániť privatizácii svojho priemyslu a jeho zdrojov. Na prelomenie tohto odporu hrali západné krajiny zásadnú úlohu pri rozpade socialistickej Juhoslávie. Dodáva, že "pôžičky" a úverové podmienky menového fondu Medzinárodnej a Svetovej banky vyžadujú dezintegráciu všetkého verejného priemyslu (viď podobne ako rozpredaj strategických podnikov Slovenska). To je prípad ropy a zemného plynu na Kaukaze a Kaspického mora, ako aj diamantových baní na Sibíri.".

Ten, kto vlastní alebo má dominantný záujem, vyhrá boj armády rozvíjajúcej sa v Kosove. Dominancia NATO na Zemi sa snaží vždy o to, aby postavila americké spoločnosti do najlepšej pozície, aby mohli čeliť vlastníctvu týchto zdrojov.

V roku 1996 sa Bilderbergerovci rozhodli zbaviť Slobodana Miloševiča. Jednoducho neposlúchal. Ich cieľ bol jasný: keď príde čas, zavedú do praxe "hlavný plán" poskytnúť riešenie "politického problému", aj keď "problémom" nebolo  nič iné ako pokračujúca socialistická politika a prežitie Miloševičovej politiky. Britský novinár Tim Marshall, reportér pre Sky TV s dôležitými kontaktmi medzi agentami tajných služieb napísal, ktoré tajné služby v bývalej Juhoslávii plánovali zvrhnutie, píše to aj vo svojej knihe o konflikte v Kosove. 

Shadowplay, cituje Marka Kirka, agenta Americkej námornej spravodajskej služby: "Nakoniec sme proti Miloševičovi začali obrovskú operáciu tajne a pred očami všetkých. 

Tajná časť operácie zahŕňala nielen poskytovať dôstojníkov britských a amerických spravodajských služieb na niekoľko pozorovateľských misií vyslaných do Kosova, ale aj rozhodujúco poskytovať vojenskú, technickú, finančnú, logistickú a politickú podporu UCK (Armáde oslobodenie Kosova), ktorá podľa Marshallovej knihy obchodovala s drogami, udržiavali prostitúciu a vraždili civilistov."

Koncom roka 1998,  Miloševič v snahe zabrániť zničeniu a následnému rozkúskovaniu toho, čo zostalo z Juhoslávie, súhlasili so vstupom na diplomatickú pozorovateľskú misiu v Kosove (KDOM) s cieľom monitorovať situáciu v danej provincii. Išlo o tajnú operáciu CIA, ktorá pre túto príležitosť vycvičila 2000 britských a amerických agentov, špeciálnych síl a agentov "prísne tajného  sledovania", ktorí boli súčasťou Bilderbergu plánujúceho rozpútať vojnu, ako to budete  vidieť v tejto téme na pokračovanie. KDOM riadila krajská bezpečnostná organizácia pod kontrolou Bilderbergu, Organizácia pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe, založená v roku 1975, ktorá sa pýši vykonávaním "prevencie a riešenia konfliktov"  a ich následnej rekonštrukcie s dohľadom nad INC. 

Juhoslovania veľmi dobre vedeli, čo sa deje, ale nedokázali nič v tejto súvislosti. Uvedomte si zásadný princíp pri vyvolávaní zinscenovaných kamufláží, je  ním intriga, lstivosť, lož. 

Preto je potrebné rozvíjať duchovnú zložku ľudskej bytosti, zvyšovaním vyváženosti vo Svetle, aby ste dokázali prekuknúť lož vopred, neskočiť na intrigu, ako nám to predkladajú "verejnoprávne" médiá.

Členovia Bilderbergu chceli najskôr rafinovanou ľsťou Srbov "rozpáliť", loviť vojnových zločincov, ktorých ukrývali, a postaviť ich pred súd pred novým medzinárodným tribunálom. Srbi, hrdí a skúsení, vyhli sa tejto provokácii,  presviedčaním podozrivých z nižšej úrovne na rebríčku, aby sa dobrovoľne vzdali. To však nebolo dosť. Na rozhorčenie Srbov Haagsky tribunál ovládaný USA, sa uchýlil k nezákonným únosom, aby podnietili vojnu. 

Aj podľa duchovných zdrojov poznania a systémovej analýzy syntézou s materiálnymi zdojmi, po stretnutí Bilderbergu v roku 1996 v King City bol prijatý záver : 

"Varovali sme každého, kto bol ochotný počuť, že ak "nevypukne vojna", je zásadné rozhorčenie Srbov pomocou "únosových jednotiek NATO, aby chytilo údajných vojnových zločincov a postavilo ich pred súd v La Haya", ... plán mal princíp použiť Kosovo ako iskru na začatie regionálneho konfliktu, ktorých konečným cieľ mal zahŕňať Juhoslovanskú federáciu, Bosnu, Rusko, Grécko, Turecko, Albánsko, Macedónsko, vojenské mocnosti západnej Európy, USA a rozšírenie  ako spojencov Turecko a Grécko, Izrael a Sýriu".

Informovaný grécky zdroj,  prítomný na tomto stretnutí,  nie ako člen Klubu Bilderberg, ale ako pomocný personál, upozornil na obrovské ložisko ropy, o ktorom sa predpokladá, že leží v plytčine Egejského mora. Naznačil, že to môže byť v skutočnosti hlavný dôvod, prečo Spojené štáty presadzujú v regióne "mierovú" politiku, hoci v skutočnosti zvyšujú šance na vojnu medzi Tureckom a Gréckom. Takýto konflikt by mohol poskytnúť zámienku pre Bilderbergerov na inváziu Organizácie Spojených národov pre "dodržiavanie mieru", pre spornú oblasť a zabezpečiť teda absolútnu kontrolu nad exploatáciou tohto skrytého pokladu, teda rezerv nevyčerpanej ropy.

To by určite vysvetľovalo, prečo Richard Holbrooke, "otec Daytonských dohôd  v Novembri 1995", ktorý ukončil vojnu v Bosne a Americký veľvyslanec pri OSN, ktorého nájdeme znova a znova opäť v týchto súvislostiach, bol tak zaneprázdnený bičovaním Grékov a gréckych Cyperčanov a prečo sa Spojené štáty stále snažia poskytnúť zbrane na obe strany a prečo Bilderberger Bill Clinton bol taký netrpezlivý, aby zjednotil cyperskú otázku mierovou zmluvou v Egeo.

To by tiež vysvetľovalo, prečo Richard Holbrooke, americký veľvyslanec pred OSN v rokoch 1999 až 2001, člen Bilderbergu a CFR a šesťnásobný kandidát na Nobelovu cenu za mier, vložil klauzulu o Kosove do konečnej dohody. 

Čo má Kosovo spoločné s Bosnou? Mnoho. Ale myšlienka Holbrooka mala zmeniť Bosnu na skúšku budúcej expanzie Bilderbergu na Balkáne. 7. decembra 1995 novinár Bob Djurdjevič, špecialista na Balkán, ktorý často publikuje v The Washington Times, noviny s úzkymi vojenskými väzbami na Pentagon, v článku Arizona Republic s názvom "Dayton Sellout" uviedol, že táto expanzia bola :  

"zelený pás, dvojprúdová etnická / geopolitická diaľnica a dvojitý cieľ": na jednej strane "spojiť západné NATO s východným NATO (Turecko)" a na druhej strane "premietať islamský vplyv na boku slabej kresťanskej Európy". 

Historicky albánske a bosnianske obyvateľstvo tvorili Srbi, ktorí násilím alebo dobrovoľne konvertovali na Islam, aby sa vyhli tureckému prenasledovaniu s Macedónskom, Bulharskom a Albánskom po kontrolu nad Spojenými štátmi, NATO si mohlo dovoliť stratiť (alebo ignorovať) a Grécko je nominálne prosrbské a zachováva si svoju geografickú kontinuitu. 

Útoky prebiehajú na pravoslávnu cirkev aj v súčasnosti nielen na Ukrajine, ale aj v Srbsku, to len doplňuje celkový obraz.

Stabilný tok zbraní do Kosova, čiastočne financovaný operáciami obchodu s drogami Albáncov posilnil myšlienku, že je len otázkou času, kedy v Kosove vypukne násilie. 

Michel Chossudovsky, profesor ekonómie na Ottawskej univerzite, v skvelom článku o vojne v Kosove s názvom "Bojovníci za slobodu v Kosove", graficky vysvetlil tajný americko - nemecký plán znovu kolonizovať región :

 "Osud Kosova už bol navrhnutý pozorne pred podpísaním Daytonských dohôd v roku 1995. NATO vstúpilo do nezdravého "manželstva z rozumu" s mafiou nasadenými bojovníkmi za slobodu a povoleným obchodovaním  s narkotikami, Washington a Bonn "financujú konflikt v Kosove" s konečným cieľom destabilizovať belehradskú vládu a plne znovu kolonizovať Balkán".

Duchovné zdroje poznania udalostí o minulosti ľudskej civilizácie, vyššie uvedené informácie vyhodnocujú ich pravdivosť viac než 95%.

Pokračovanie v tretej časti ...© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, január 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, január 2023

https://www.ariadneknihy.sk/