AKO VYZERÁ V SÚČASNOSTI PRAVDIVÝ VÝVOJ PREFERENCIÍ NA SLOVENSKU PRE SUBJEKTY, KTORÉ SA UCHÁDZAJÚ O MOC ? ... alebo KTO môže obsadiť parlament ...

14.07.2023

Vážení priatelia, podporovatelia a čitatelia, mnohí ste sa počas letného obdobia obracali s otázkami, koho voliť, ako to vyzerá so situáciou na Slovensku? 

V prvom rade je potrebné nebyť frustrovaní z toho, aké exemplárne "degeneráty" (česť výnimkám) sa uchádzajú o moc, politickú moc na Slovensku. Trošku nadhľadu je potrebné pri pozorovaní situácie. Pracovať na sebe, stále, každý deň, zvyšovať svoju energetickú čistotu, vyváženosť.

Je vhodné si priznať, že to, čo sa deje na Slovensku je aj z dôvodu príčinnej súvislosti so sebectvom ľudských bytostí, ktoré dopustili tento stav napríklad pri voľbách a pod.. Nezáujem o vyššiu kvalitu spoločenského vývoja, konceptuálne systémy riadenia vyššej frekvencie a teda pravdivosti a spravodlivosti. Je to určité zrkadlo hlúposti, zadubenosti, krátkozrakosti, nizkej úrovne vedomia ... Otrocké okovy konzumného egoizmu spotreby nás dobehli ...

Takže, momentálne situáciu valcuje svojimi preferenciami SMER, ktorý má podľa pravdivých zdrojov poznania viac než 25 - 26 % podpory a stále stúpa.
Zaslúžene prepadol Pellegriniho HLAS, ktorý sa poneviera niekde pod 10 %.
Totálny blud vytvárajú prieskumy, ktoré hovoria o 15 % progresívneho Slovenska.
Je to zábavné, pretože v skutočnosti je to momentálne menej ako 9 % a to aj napriek tomu, že úroveň ich temnej manipulatívnej energie, ktorou disponujú (i keď v hlúposti a zúfalstve), je dosť vysoká.
Momentálne to vyzerá tak, že horko - ťažko sa dostanú do parlamentu (skôr vôbec nie) OĽaNO, SaS, Sme Rodina.
Republika sa pohybuje okolo svojej "desiny". 
Vyzerá to aj na úspech SNS, ktorá už poriadne chytá kľučku na dverách do parlamentu, niekde cez 5,2 % sa to teraz pohybuje.

Na otázku koho voliť neodpovedáme ! Každý má slobodnú vôľu a musí zodpovedne pristupovať k svojej bytosti a voľbám, teda aj k celku. Na Slovensku je len jeden subjekt, ktorý dokáže (i keď bez priaznivého vzostupu) stabilizovať katastrofálny úpadok štátu na Slovensku. 

Inak je úroveň pravdivosti subjektov, ktoré sa uchádzajú o politickú moc v rámci ich koncepcie pre priaznivý vývoj (pokiaľ berieme 100 % ako ideálny vývoj) na Slovensku najvyššia u SMERu - okolo 32 %, SNS okolo 28 %, všetky ostatné nestoja za reč, bezvýznamná úroveň okolo 10 % a menej.
V každom prípade je potrebné sa venovať poctivo voleniu konkrétnych ľudských bytostí, teda "krúžkovať". Kto je úprimný v tom, čo hovorí, kto je pravdivý, nie kecálek, ktorý potrebuje seba len zobchodovať. Áno, na to potrebujete vidieť za horizont a neskočiť na sľuby ...

Zatiaľ toľko ....

Ešte to bude zaujímavé, majte pekné slnečné leto.© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, júl 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, júl 2023 

https://www.ariadneknihy.sk/