Ako sa prejavujú temné duchovné energie v materiálnom svete? ... spotreba konzumácie ALKOHOLU na dospelého jedinca na Slovensku je alarmujúca!!!

04.10.2022

Veľmi smutná tragická udalosť otriasla Slovenskom pred niekoľkými desiatkami hodín. Strašné, čo sa stalo, o život prišli ľudské bytosti, mladí ľudia. Je to varovanie !!! Úprimnú sústrasť vyslovujeme všetkým pozostalým, rodinám, ktoré postihla táto obrovská tragédia. Nech bolesť v srdciach pozostalých postupne ustáva, nech ju Svetlo lieči spomienkami na tie pekné chvíle ...

Táto udalosť je určitým ukazovateľom skrytých hrozieb, ktoré sa rozrástli na Slovensku. Je ukážkou prehnitej a skazenej mravnej úrovne a mentálnej poddimenzovanosti Slovákov. V tejto chvíli nie je na mieste hovoriť o výnimkách. Isteže, existuje mnoho výnimiek na Slovensku, mnoho ľudských bytostí, ktoré by si nikdy nedovolili konzumovať alkohol, keď sú šoférmi, keď budú v blízkom čase mať zodpovednosť ako šoféri.  

Príčina je však niekde inde. Slovensko má podľa výskumov a popredných štúdií, jednu z najvyšších konzumácii destilátov (tvrdý alkohol) na jedného občana nad 15 rokov. Je to až 11 litrov na osobu ročne. To je hrozné (svetový priemer je niekde okolo 5 litrov na osobu ročne). Keď si uvedomíme, že my nekonzumujeme alkohol vôbec, je to nenormálny, patologický stav. Môžeme sa hanbiť na Slovensku, v akých rebríčkoch sme svetoví.

Začína to v duchovnom pozadí sveta. Alhoholizmus je obsadenosť bytosti temnými energiami, temnými entitami a démonickými vplyvmi. O tom hovorí veda (aj západná, aj východná) už najmenej 50 rokov. Áno, aj veda. 

Existujú výskumy skenovania energetických obalov ľudskej bytosti (keď chcete fotografie), ktoré preukazujú obraz bytosti človeka, ktorá je notorickým alkoholikom, čo sa deje s jej štruktúrami psychiky, atď ...

Nebudeme v tomto článku písať o dôkazoch empirických dát neurovedy, nie je na to priestor. Proste je to tak. Podobne je to aj s bytosťami, ktoré konzumujú drogy, je viditeľné v obraze energetickej bilancie bytosti, akými temnými démonickými entitami je obsadená. Niektoré z výskumov budú zverejnené aj v knihe Atlantída a Ľudstvo Dneška.

Takto vyzerá spoločnosť na Slovensku. Táto tragédia, by mala "prebrať" Svedomie v mnohých "neľuďoch" žijúcich na Slovensku, ktorí nevedia, prečo žijú na Planéte Zem. Máme ich na Slovensku drvivú väčšinu, v politike to začína. Máme tu elity, ktoré ešte nie tak dávno propagovali predaj a konzumáciu destilátov, však pán Heger? Alebo všelikajé žúrky, kde sa spíjajú pseudoelity až do nemoty, až tak, že sa pochcajú na koberec, všakáno?!

To, čo sa stalo v Bratislave na Zochovej ulici, je tragédia, smrť ľudských bytostí. Keby ste videli v duchovnom pozadí príčiny tejto udalosti, bolo by vám tak zle, že by ste nespali týždeň. 

Podľa informácii z duchovného pozadia sveta, aj liberálna satanistická štruktúra rôznych extrémov, ktorú nám na Slovensku chcú tlačiť vrchom, spodom niektoré politické elity, uzemňuje temné inšpirácie z duchovného pozadia pre hmotný svet, konkrétne konzumáciu alkoholu a drôg. Dokonca sa schováva táto propaganda za vysoko sofistikované ovládacie systémy niektorých karikatúr náboženských smerov. Skôr, či neskôr skončia tieto démonické entity vtelené na Zemi mimo vývoj, aby nerozširovali skazené toxíny medzi ľudskými bytosťami a na Planéte Zem.

Práve preto stále a dookola píšeme, že vnútorná čistota ľudskej bytosti, jej vnútorná sloboda a vyváženosť, je to najdôležitejšie pre priaznivý vývoj na Zemi v každom smere. 

Len taká bytosť, ktorá je naladená na Svetlo (dobro), potrebu vnímania a žitia Pravdy, nie temnotu (zlo), život v lži, pochopí, čo to je ľudskosť a súcit, ... nenormalitu a choromyseľnosť všetkých vojnových prozápadných štváčov aj na Slovensku (Korčok, Naď a ďalší), ktorí predlžujú (úplne zbytočne) vojenský konflikt na Ukrajine. 

Spolupráca takých bytostí, ktoré v pravde čestne žijú vnútorný MIER, má priaznivé výsledky pre evolúciu a vzostup aj v realite.

Ach, či ste len poniektorí slepí ...


    © Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, október 2022

    © Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, október 2022

https://www.ariadneknihy.sk/