V čom spočíva Napoleonský komplex ?

20.11.2022

Táto téma na prekvapenie zaujíma mnohých z vás čitateľov, nakoľko vidíte tento princíp komplexu často prejavovať sa v spoločnosti aj na Slovensku, či už je to u politikov, úradníkov, manažérov, proste mnohí z vás to vnímajú ako často viditeľnú poruchu u ľudí.

O tejto téme, ktorá na prvý pohľad vyzerá možno nezaujímavo, by sa dalo dlho písať, pretože jej príčiny majú korene v duchovnom pozadí sveta. Mnohí ľudia si mýlia duchovné pozadie sveta, či duchovnú zložku bytosti s lacnou ezoterikou a to je veľmi nebezpečné. Pretože pokiaľ sa človek "nestará" o duchovnú zložku bytosti, automaticky sa to prejavuje, či už o tom vie, alebo nie, v hmotnom živote. Nestaráte sa o svoju záhradku? Postará sa vám o ňu parazit, alebo zlodej. Tak je to aj v duchovnom pozadí sveta. Nepracujete na svojej energetickej kvalite ako priaznivého naladenia ľudskej bytosti? Obsadia vám ju temné vplyvy a ani o tom nebudete vedieť (často sa to stáva). 

Dnes už sa bežne vyučuje v akadémiách integrálnych štúdii na svete (najmä pre prominentov), že ľudská bytosť má okrem fyzického tela aj vonkajšie energetické obaly (keď chcete energetické telá), ktorých je u každej bytosti pripravených 12 (môže ich byť aj viac, podľa jemnosti energetického vyladenia). Všetky sa týkajú vyváženosti ľudskej bytosti na rôznych frekvenčných úrovniach Vedomia. Pochopiteľne, že naplniť tieto témy v živote (dosiahnuť naladenie a otvorenie týchto tiel na základe príslušnej frekvencie priaznivej energie) sa podarí máloktorej bytosti. Drvivá väčšina ľudí na Zemi sa pohybuje na úrovni 5. energetického tela (priemerní mágovia, rôzni ezoterici a bludári). Duchovne mŕtvi ľudia sú uviaznutí na úrovni 4. energetického tela, čo je v podstate Nižšie Ja, končiace mentálnou úrovňou a racionálnym egoistickým intelektom. Práve úroveň 5. energetického tela je riziková, kde sa napájajú rôzne astrálne egregory mágie, temných klonov a pod., a pokiaľ človek nedokáže rozpoznať kvalitu energií, ľahko sa na neho môže "niečo nakvačiť" ani o tom nevie. 

Pokiaľ sa vám podarí naladiť na 12. energetické telo, máte ako Ľudská bytosť jednu veľkú výhodu, ťažko je vás oklamať, viete to totiž jasne rozpoznať, keď vás napríklad nejaký úradníček začne "namotávať" a pod. Viete rozpoznať kamufláže aj u politikov, vidíte, vnímate, prečítate myšlienkové formácie, ktoré vám alebo okoliu majú škodiť, predvídate parazitujúce energie a pod.. Rozvíja sa telepatická komunikácia, čistá intuícia, percento omylov a chybovosti ľudskej bytosti sa znižuje, pravdivosť, čestnosť, úprimnosť, priateľskosť a potenciál tvorivej spolupráce sa zvyšuje ... V tejto úrovni Vedomia vníma Ľudská bytosť Pravdu úplne ináč ako len v racionálnej intelektuálnej oblasti, vníma jemnejšie vyváženejšie hladiny pravdivosti, teda svoje činy si uvedomuje nielen z pohľadu osohu pre seba, ale aj vo vzťahu k okolitým bytostiam. Rozpoznáva jasne Duchovnú slobodu, Dobro a zlo, práve to súvisí s tým, že sa nedá oklamať. Vyspelí jedinci vedia nielen to, že niekto klame, ale vedia aj popísať to, že v čom spočíva konkrétna lož, či kamufláž. Vedia si uvedomiť, že prečo je spravodlivosť v materiálnom svete na veľmi nízkej úrovni. 

Podrobne budeme tieto témy niekedy rozoberať na článkoch pre registrovaných, alebo na video online školeniach.

...

Pozrime sa teraz trošku na spomínaný Napoleonský komplex u ľudských bytostí. Zaujímavo sa k tejto téme vyjadroval vo svojej knihe G. P. Klimov - Protokoly sovietskych mudrcov, ktorú sme spomínali v posledných článkoch často. Spomínaní jedinci sa podľa výskumov CIA a KGB  prejavujú často ako veľmi nízkej postavy s vysokou dávkou arogancie, prípadne intelektu. Sú vedení väčšinou silným Egom, egomaniaci, posadnutí sami sebou. Navonok sa tvária, že nemajú žiadne mocenské ambície, pričom nevedome je to presne naopak. Nie sú prirodzení, hrajú sa na niečo, duchovné pozadie sveta ich irituje, pretože ich zaujíma len chladný kalkul.

Podrobné výskumy a záznamy, ktoré boli utajované popisuje G. P. Klimov vo svojej knihe nasledovne ... 

Tak napríklad samotný Napoleon. Napoleon mal homosexuálny vzťah s vlastným bratom Jozefom. Zvráteným spôsobom zviedol všetky svoje sestry. Okrem iného bol aj epileptik. Mával ustavičné kŕče pravého ramena a pier (tik), v hneve aj kŕče v nohách. Od detskej predispozície klamal, pričom sa u neho prejavpoval výrazný komplex deštrukcie (aj vo vzťahu k nábytku, deťom, umeleckým dielam, zvieratám). Od zlosti mával záchvaty, kedy sa váľal po zemi. Koža u neho bola bez chĺpkov, až príliš hladká, jemná. Otec Napoleona bol alkoholik. Podstatné boli u neho chronické bolesti hlavy. Brat Napoleona Louis bol zrejme taktiež paranoidný. Nemanželský syn Napoleona bol ťažký psychopat. Napoleonov brat Louis bol totálny psychopat. Napoleonova sestra Polina bola manicko - degeneratívna osobnosť. Podľa stavby Napoleonovho tela bolo možné predpokladať narušenie endokrinného systému, teda žliaz s vnútornou sekréciou: nízky vzrast (151 cm), telesná disproporcia, ženské črty tela, pokožka a vlasy. Z duchovného pozadia sveta bol podporovaný vysokými frekvenciami ovládacej (temnej) energie, nutkavou potrebou ničiť a ovládať, parazitoval na obrovskom množstve bytostí, ktorým odsával životnú energiu.


Pozrime sa na ďalšie monštrá v histórii ľudskej civilizácie. Ako tvrdí Klimov ... pokiaľ si pamätám, ľudí pod 150 centimetrov do armády ani neberú, pretože ich považujú za nevhodných na vojenskú službu. A výška najväčšieho veliteľa Napoleona je 151 centimetrov?! Priemerná výška muža je asi 178 centimetrov. Súdruh Lenin ďaleko nezašiel - 166 centimetrov.

K týmto podhubiam môžete pridať aj Generalissima Franca - 157 centimetrov. A zakladateľ sadizmu markíz de Sade mal tiež 155 cm, mimochodom, počas Veľkej čistky bol šéfom NKVD Ježov, tiež trpaslík. Rovnakým druhom trpaslíka bol náš slávny vodca anarchistov, otec Machno. Pre muža je takýto rast jedným z vonkajších znakov degenerácie. Ale často z toho vzniká aj komplex moci, komplex Napoleona. 

Teraz vám dám výňatky z oficiálneho protokolu, ktorý vypracoval doktor Henry po pitve tela Napoleona, ktorý zomrel na rakovinu vo veku 52 rokov na ostrove Svätá Helena :

"Celý povrch tela bol pokrytý hrubou vrstvou podkožného tuku ... na bruchu vrstva tuku dosahovala päť centimetrov. Na tele neboli takmer žiadne vlasy a vlasy na hlave boli tenké, jemné a hodvábne. Pohlavné orgány (veľmi malé) sú pravdepodobne telesnou príčinou nedostatku sexuálnej túžby a cudnosti, ktorá bola pre nebožtíka charakteristická (počas jeho väznenia na sv. Helene). Pokožka bola veľmi biela a jemná, rovnako ako jeho ruky. Vo všeobecnosti bolo celé telo slabé a ženské. Vlasy okolo penisu sú veľmi podobné "Venušinu pahorku" ženy. Svaly hrudníka sú malé, ramená sú úzke a boky široké."

Tu je človek, ktorý obrátil celú Európu hore nohami a ohrozil existenciu Ruska. Bohužiaľ, doktor Lange dáva svojich géniov do absolútneho chaosu. Akoby sa mu triasli ruky. Preto vám ich citujem v rovnakej poruche, ako hovorí Klimov ...

Alebo Rousseau, ideológ Francúzskej revolúcie z roku 1789. Pred revolúciou, v rokoch 1760-1789, bol Rousseau opakovane vyhlásený za blázna. Degenerácia prebiehala u neho od samotnej kolísky. Exhibicionizmus (teda indikátor x ...), masochizmus, fetišizmus (sexuálna fixácia na neživé predmety), kleptománia (mánia kradnutia), impotencia a pod. Od roku 1766 nastúpilo aj prenasledovanie zmiešané s megalomániou a hypochondria. Dominovala u neho schizofrénia, ktorá sa vo veku 40 rokov zmenila na chronickú paranoidnú formu. Homosexualita bola jeho hobby. Sexuálna fixácia moču. Ochotne kradol a klamal. V dôsledku prenasledovacej mánie uveril, že nie on sám je chorý, ale celý svet okolo neho je chorý a potrebuje liečbu s pomocou revolúcie.

...

Bez najmenších pochybností je možné potvrdiť, že u drvivej väčšiny politických elít sveta boli zistené fatálne duševné poruchy, ktoré vychádzali zo sexuálnych zvráteností, satanizmu, homosexuality a pod.. V duchovnom pozadí išlo vždy o napojenie na veľmi vysoké frekvencie ovládacích manipulatívnych energii. Klimov to rozviedol v mnohých svojich prácach. I keď sa niekedy mýlil (ako každý človek), princípy sa mu podarilo dokonale zachytiť a rozpracovať.


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022


https://www.ariadneknihy.sk/