Grigorij P. KLIMOV: Protokoly sovietskych mudrcov

NOVINKA !!!

KNIHA JE NA SKLADE !

Vydanie tejto knihy vyvolalo zúrivé reakcie vo vedení CIA a KGB. Výsledky mnohoročných prísne utajovaných štúdií dvoch najsilnejších rozviedok o tom, že moc je sadomasochistický komplex, ktorý vzniká výsledkom potlačovanej homosexuality, sa napokon stali všeobecne známe. Viac TU: KLIMOV

Kniha "odhaľuje čitateľovi priepasť ľudských tragédií v dušiach veľkých a známych osobností svetových dejín... Táto kniha je rozborom toho, čo sa nazýva Boh a diabol. Ale akonáhle začnete ťahať diabla za chvost, nevyhnutne narazíte na Antikrista. Veď slávny filozof-hľadač máp Berďajev-Berdičevskij priamo píše: Spojenie Satana a Antikrista...

Pracoval v projekte Harvard na prísne utajovanej téme "Kolaps komunistického systému" pod vedením tzv. mudrca zo Sionu Nathana Leitesa v rámci programu CIA... Teraz odhaľuje sionizmus."

Grigorij Klimov nám dáva možnosť pochopiť, že tento svet je ešte menej pohodlný a že celý život človeka je boj, ale ten hlavný a večný boj sa odohráva v duši každého z nás. V pretekoch o mocenské pozície vyhrá iba osoba s abnormálnym mocenským pohonom. Je to axióma degenerácie, že degeneráti sa vo väčšine prípadov dostanú na vrchol. Keď to pochopíme, môžeme pokračovať v analógii s olympijským pretekárom.

Môže sa človek s normálnymi svalmi nôh zúčastniť a vyhrať preteky? Áno on môže. Na úrovni miestnej školy. Môže sa tiež zúčastniť a vyhrať na úrovni mesta. Môže sa zúčastniť a môže vyhrať na regionálnej úrovni. Môže sa zúčastniť, ale nemá šancu vyhrať na národnej úrovni. Nemohol sa zúčastniť ani na svetovej súťaži.

Môžeme túto knihu definovať ako "ANTI-PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCOV".

S predhovorom prof.ThDr.Jána Šafina, PhD., historika, bytantológa a religionistu

470 STRÁN, formát A5

26,00 €