EXISTUJE PREPOJENIE MEDZI PYRAMÍDAMI V GÍZE A OBLASŤOU CYDÓNIA NA MARSE ? ... alebo čo už uniklo z NASA ...

21.06.2023
Tohtoročný letný Slnovrat a jeho energie priniesli na Slovensko pozitívnu správu. Pani Čaputová s nádychom martýra blahosklonne oznámila, že už nebude kandidovať na funkciu prezidenta, nakoľko nemá síl. Predstavte si, že v tomto smere neklamala, pretože na základe duchovného skúmania sa potvrdilo, že ako sa hovorí, skutočne jej ako bytosti trošku "došla para". Zrejme aj preto, že ľudia na Slovensku ju nemôžu ani cítiť, mnoho ľudí ju vyslovene neznáša. Čo sa dá robiť, my nikdy nepodporujeme nenávisť, ale ako sa hovorí Svetlo sa nemôže brániť proti zlu s kyticou kvetov v ruke. Nie je však na mieste sa z toho, že Zuzanka nebude kandidovať tešiť, ani tlieskať, pretože bežní ľudia nevidia, čo sa za touto procedúrou skrýva. Vôbec to nie je také čisté a nevinné, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Taktiež si je potrebné uvedomiť, že zúfalé a fatálne zlyhanie na strane p. Čaputovej ako prezidentky Slovenskej republiky spôsobilo obrovské ujmy mnohým občanom Slovenska, objektívne preukázateľné poškodenie záujmov Slovenskej republiky a bude trvať veľmi dlho, pokiaľ sa to bude reparovať. Takže tak vážení. Nie je dôvod na radosť, temná strana nespí ... Podstatné je, aby ju nenahradila ďalšia figúrka s umelo vytvoreným príbehom, prostredníctvom financovania západnými štruktúrami tajných služieb, korporácii s nastrčenými oligarchickými formáciami. Takže sa treba mať na pozore ... Samozrejme, že tí, ktorí oplakávajú to, že Zuzanka nebude kandidovať na funkciu prezidenta SR, sa ukázali oveľa úbohejší a hlúpejší, než sa o nich predpokladalo ... V každom prípade je skvelé, že pred svojim životným jubileom priniesla Zuzanka Čaputová túto úľavu pre Slovensko !!!

... áno, dobre triafate tí, ktorí v titulku článku vidíte zábery s Marsu, oblasti Cydónia, trošku digitálne "vyčistené", ktoré realizovali sondy (Viking), ktoré boli vyslané prostredníctvom NASA na preskúmanie Marsu. Po odvysielaní relácie s názvom "Existovala bájna Atlantída?, ktorú sme pripravili v spolupráci s Vítkom Jirasom z internetového rádia Tapin a ktorá bola odvysielaná na Svobodnom vysílači SVCS dňa 12. júna 2023, ste sa mnohí obrátili na nás s otázkami v súvislosti s odprezentovaním 1. dielu knihy, ktorú plánujeme vydať v lete roka 2023, s názvom Existovala bájna Atlantída? (1. diel).

Zaujímajú vás rôzne detaily a mnohé otázky smerujete práve k tejto téme. Nuž, situácia je taká, že vieme uviesť, že zatiaľ máme pripravený materiál pre 4. diely (pokračovania) tejto knihy a vyzerá to tak, že tých dielov bude viac ako štyri. Pri všetkej úcte, práve preto nebudeme podrobne odpovedať na každú otázku, ktorú dostávame, pretože by potom nebola náplň kníh až taká zaujímavá. Nie je však vylúčené, že v budúcnosti ešte pripravíme nejaké "chuťovky" v rámci relácii na túto tému, všetko má svoj čas.

V rámci spomínanej relácie odzneli aj informácie, ktoré sa týkajú súvislostí a prepojení, ktoré preukázal transdisciplinárny prienik rôznych vedných odborov. Ide o prepojenie komplexu pyramíd v Gíze, s architektúrou okolia Pentagonu vo Washingtone D. C. a komplexom skúmaným dlhé obdobie zo strany NASA, NSA, DARPA a ďalších utajených zložiek, ktorý nesie názov Cydónia a nachádza sa na Marse. K tejto téme ste práve vy milí priaznivci a čitatelia smerovali mnoho otázok.

Práve vedné disciplíny matematika, fyzika, astrofyzika, archeoastronómia, geometria, deskriptívna geometria, geodézia a dalšie vedné odbory, sa dlhé obdobie venujú skúmaniu prepojenia práve medzi vyššie uvedenými oblasťami a pochopiteľne prinášajú aj výsledky. Pokiaľ vás táto téma seriózne zaujíma a chcete pochopiť súvislosti, v prvom rade odporúčame veľmi podrobne preštudovať knihu, ktorú sme exkluzívne vydali v slovesnskom preklade pre trh na Slovensku a v Čechách s názvom Dve Tretiny - Dejiny Našej Galaxie. Tu sa dozviete základné a zásadné informácie o oblasti Cydónia, aké architektonické súčasti obsahuje. Pochopíte matematické a geometrické princípy jednotlivých formácii (ako napríklad útvar s názvom "Tvár na Marse"), ktoré sú súčasťou oblasti Cydónia na Marse, o ktorej samozrejme existuje mnoho dôkazov a empirických dát. V tomto smere sa zdá utajovanie informácii o tejto téme zo strany NASA detinské až infantilné.

Ďalšou knihou, ktorá pokračuje v rozpracovaní tejto témy je dielo Mimozemská Inteligencia a Cesta na Mars, ktorú sme vydali v slovenskom preklade roku 2021 ako novinku a bestseller. Je vo farebnom vyhotovení a kvalitnom jemnom kriedovom papieri. Mnoho čitateľov bolo fascinovaných obsahom tejto knihy, pre niektorých je skôr ako sci - fi, resp. je pre nich jej obsah náročný. Určite sa však lepšie orientujú tí fajnšmekri, ktorí sa hlbšie zaoberali s už vyššie spomínanou knihou Dve Tretiny - Dejiny Našej Galaxie.


Pripomeňme si teda jeden úryvok z knihy Mimozemská Inteligencia a Cesta na Mars, ktorá pojednáva o utajovaných výskumoch NASA, ktoré však už vylliezli von (str. 304, 305) :

Napriek záujmu tohto autora o kultúrne aspekty vesmírneho prieskumu NASA, rovnaký bol dôraz na účinky gravitácie počas demonštrácie z roku 1971, že význam jej paralel s egyptským (magickým) rituálom som si nevšimla, až kým fyzik Brian Cox z CERN-u neprezentoval na BBC TV v októbri 2014 aktualizovanú verziu tohto gravitačného experimentu. Už vtedy bol v polovici vysvetľovania toho, čo sa chystá urobiť, keď som si zrazu uvedomila, že to, čo vlastne vidím, je egyptský rituál pôsobiaci ako vizuálny podtext a celé cvičenie bolo aktualizované tak, aby to malo význam pre expedície na Marse. Stalo sa toto.

Experiment sa natáčal v NASA Plum Station v Sandusky v štáte Ohio, ktorá je súčasťou Glennovho výskumného centra. Ignorujúc dve veže budovy na výskum nulovej gravitácie, ktoré boli navrhnuté práve pre podobný experiment, Coxa nakrútili v dramatickejšej a fotogenickejšej komore na simuláciu vesmírneho vákua, ktorá je najväčšia na svete. Postavila ju NASA v roku 1969 na testovanie vesmírneho hardvéru v simulovaných podmienkach LEO, meria 100 stôp v priemere a 122 stôp na výšku. Používala sa na testovanie vesmírnych pohonných systémov pre mnohé z misií na Mars, čo by mohlo vysvetľovať, prečo si ho Cox vybral namiesto veží, pretože ak by mal byť v tomto šoubiznise aj politicko-symbolický prvok, potom by to bolo presne toto miesto. Rozmery zariadenia veží na voľný pád nemohli umožniť poetické finále, ktoré bolo v tejto epizóde plánované.

V rámci prípravy na pristátie na planéte slivkovej farby bolo na dno komory umiestnené pieskovisko, ktoré bolo vysoko nad červenou guľou (nahradilo kladivo, ale na rozdiel od rituálu Apollo 15, tentoraz bolo umiestnené na ľavej strane) a zväzok pštrosích pierok (nahradzujúci jedno sokolie pierko, ale na pravej strane) boli pripevnené k plošine zavesenej na hornej kupole. Je zaujímavé, že ešte v starovekom Egypte pštrosie pierko symbolizovalo aspekt Thovta, aspekt pravdy, pretože červená guľa mala symbolizovať srdce zosnulého. Aj keď stále je jadrom veci, túto červenú guľu možno rovnako dobre považovať za červenú planétu. 


A práve v tejto chvíli vysielania mi to zaplo! NASA vykonávala staroegyptský rituál váženia srdca maskovaný ako gravitačný experiment.

Avšak odhliadnuc od egyptských konotácií, Cox si dal tú námahu, aby informoval svoje publikum, že na tento experiment sa používa červená bowlingová guľa. Aj pri tomto výbere objektu sa ponúkalo niekoľko trefných narážok. Tento odkaz na bowlingovú guľu s pierkami okamžite pripomína film bratov Coenovcov z roku 1998 The Big Lebowski :

Dude sa opäť objaví s bowlingovou guľou, tentoraz je žiarivo červená. Drží ju plný sily a hrdosti, keď učí Maude, ako sa hrá bowling. Potom pláva bowlingovou dráhou medzi nohami mnohých žien. Akonáhle dorazí na koniec dráhy, zistí, že ho prenasledujú traja nemeckí nihilisti v červených spandexových oblekoch a nesú obrovské nožnice. 

Samotní Coxovi scenáristi mohli dokonca umne narážať na Das Marsprojekt od Wehrnera von Brauna. Napísaný v roku 1948, bol celkom komplexnou architektúrou pre ľudskú pilotovanú misiu na Mars a bol preložený do angličtiny v roku 1953.

Ak von Braunov predchádzajúci takzvaný konkurenčný závod na Mesiac stelesňoval rituál Apolla 15, na papieri vyzeralo toto cvičenie z roku 2014 veľmi podobne ako opakovanie toho istého posolstva: všetky veci vyzerali akoby rovnaké, ale s ťažkým predmetom vľavo a ľahkým predmetom vpravo, z čoho vyplýva, že Američania sú ten dominantný partner.

Alebo sa môže stať, že ďalší aspekt výskumu Marsu uskutočneného po Vikingovi v 70. rokoch sa zvečnil v extravagantnom vizuálnom finále tejto sekvencie z roku 2014. Na konci experimentu sa stalo toto: červená bowlingová guľa, ktorá bola natočená spomalene, narazila do pieskoviska. Keď to urobila, zväzok pierok - ktoré dovtedy cestu absolvovali ako jeden - sa oddelil, podobne ako guľôčky pri údere loptou, a táto šestica bŕk bola skutočne veľmi ľahké a plná peria, skôr ako sa usadili na pieskovisku.

Tento obraz červenej gule, ktorá narazí do piesku, sa javí ako ďalší vnútorný žart. Tentokrát ide o kolegu, ktorý sa výskumu Marsu veľmi venuje od samého začiatku: jadrový fyzik John E. Brandenburg. Na 42. lunárnej a planetárnej vedeckej konferencii NASA v roku 2011, venovanej vývoju slnečnej sústavy, Brandenburg uviedol, že atmosféra Marsu bola terminálne poškodená jadrovými výbuchmi, ktoré zasiahli aj dve miesta, ktoré najskôr zachytil Mariner 9 a potom Viking : región na sever od pyramíd Elysia a Tvár na Marse. Neboli vypracované žiadne informácie o tom, či tieto nehody boli spôsobené nefunkčnými kozmickými loďami.

Medzi mnohými motiváciami Brandenburgovho úsilia spojiť Mars s jadrovou devastáciou, ktorú priniesli bojujúce mimozemské frakcie, vyčnievajú dvaja kandidáti: môže to byť hra s myšlienkami spojená s nebezpečnou myšlienkou, že kontakt ETI je dobrý nápad, čo bolo aj hľadisko Stephena Hawkinga, alebo by mohlo ísť o rozšírenie toho, čo sa už deje tu na Zemi. 

Skutočnosť, že miesta, ktoré Brandenburg vybral sú založené na dvoch lokalitách, kde "pyramidálne štruktúry, ktoré sú vzhľadom na okolie dostatočne zvláštne, a preto si zasluhujú bližší pohľad," ako to Sagan uviedol v súvislosti s Elysiom, by naznačovala prvú možnosť. Ak sa však pozrieme na našu vlastnú históriu, dalo by sa povedať, že naše vojnové správanie v súvislosti so štiepením jadra spustilo pred rokmi ETI reakciu, ktorá viedla k tomu, že DOD a jeho jadroví fyzici zrkadlili svoje vlastné správanie a pripisovali to vojnovému scenáru pre ETI na Marse.

Mnohí vedci sa Brandenburgovej teórii vysmievajú, v otázkach Marsu a Cydónie má prsty už dlho. Brandenburg, ktorý písal listy výhradne veľkými písmenami, bol hanblivým členom postvikingskej konferencie organizovanej Pozosom a Hoaglandom. Účastníci tejto konferencie boli hlavnými motormi rôznych postojov k prieskumu Marsu a predmetu ETI a vytvorili niekoľko mechanizmov na vysvetlenie komplexu na Cydónii. Brandenburgova verzia mala podobu katastrofického scenára.

Po svojom oznámení z roku 2011 Brandenburg v roku 2014 publikoval dokument "Dôkazy masívnych termonukleárnych výbuchov v minulosti Marsu, hypotéza o Cydónii a Fermiho paradox." Tento dokument sa venoval všetkým podstatným problémom, ktoré má NASA s Marsom a s verejnosťou, ETI, Cydóniou a problémy s uskutočniteľnosťou ľudského vesmírneho cestovania.

V priebehu času Brandenburg svoju hypotézu stručne zhrnul : "Analýza nedávnych izotopových údajov z Marsu, gama lúčov a obrazových údajov podporuje hypotézu, že na Marse v dávnej minulosti pravdepodobne došlo k dvom obrovským termonukleárnym výbuchom a tieto výbuchy boli zamerané na miesta predtým objavených artefaktov. Analýza vylučuje veľké nestabilné "prírodné jadrové reaktory," namiesto toho sú údaje konzistentné so zmiešanými výbuchmi fúzie a štiepenia. Snímky v rádioaktívnych centrách výbuchov nevykazujú žiadne krátery, čo zodpovedá "výbuchom vzduchu". Zdá sa, že výbuchy súvisia s miestami nájdených artefaktov na Cydónii a Galaxias Chaos.".

Analýza nových snímok z obežných dráh Odyssey, MRO a Mars Express ukazuje na týchto miestach silné dôkazy o erodovaných archeologických objektoch.

Celkovo vzaté, údaje vyžadujú, aby sa brala do úvahy hypotéza o Marse ako o mieste starovekého planetárneho jadrového masakru. Fermiho Paradox, nečakane tiché hviezdy, sa dá vyriešiť na Marse. Predbežne sme pred týmto možným aspektom vesmíru varovaní.

...............

Pokiaľ si uvedomíte detaily a súvislosti medzi nacistickými a fašistickými štruktúrami na planéte Zem, vrátane operácii Paperclip, Gladio a ďalších, nevynímajúc infiltrovanie nacistických vedeckých špičiek po 2. svetovej vojne do popredných štruktúr v USA v politike, aj vo vede, vojensko - priemyselných nadnárodných korporácii (Deep State), začína to dávať ucelený obraz, prečo sa pred verejnosťou zatajujú (pochopiteľne zbytočne) aj výskumy Marsu a ďalších špeciálnych technológii, ktoré majú slúžiť na totálne ovládanie života na Zemi. Bez predsudkov si treba jednoducho uvedomiť a priznať, že vo vývoji v minulosti existovali aj také (temné) bytosti, ktoré mali záujem ovládnuť celý náš Vesmír. Áno, čítate dobre, temná strana sa nikdy neuspokojí, chce ovládať všetko. Najmä keď je zjavné, že aj NASA pri konkrétnych procedúrach, ktoré realizuje, vyložene holduje magickým a okultným rituálom. Práve preto je nevyhnutne potrebné sústavne pracovať na celkovej kvalite a vyváženosti a naladení ľudskej bytosti, každý jednotlivec to má vo svojich rukách, sústavný celistvý vzostup je priaznivá cesta. Vtedy vie totiž prekuknúť akúkoľvek lož včas a vopred, nepodporuje zlo a temnotu a nenechá sa zneužívať ako otrok akoukoľvek propagandou, nenechá parazitovať na svojej energii.


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, jún 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, jún 2023

https://www.ariadneknihy.sk/