KURZ ZDRAVIA

PRIPRAVUJEME
PRIPRAVUJEME

Vzdelávanie v oblasti výživy je veľmi dôležitou súčasťou zdravia.

Počas 12 týždňov získate množstvo informácií, ktoré pokiaľ použijete v praktickom dennom živote, pomôžu vám, aj celej vašej rodine posunúť sa smerom k zdravému životnému štýlu a stať sa tak lepšou verziou seba. 

Súťažiť nemožno s nikým iným, len sám so sebou.

Prvým krokom na to, aby ste zistili, ktorým smerom sa máte pri chudnutí vydať, je absolvovanie wellness analýzy. Je to bezbolestné meranie na bioimpedačnom prístroji TANITA. Wellness analýza je jednoduchý spôsob, ako zistiť hodnoty Vášho tela a zistiť spôsoby ako dosiahnuť svoje ciele v oblasti zdravia, zvýšenia energie, imunity aj kondície. Poradíme Vám ako premeniť tuk na svaly (ak sa budete držtať našich rád :)

Pozrite si video a dozviete sa viac.

Poznať architektúru súvislostí v našom tele je veľmi dôležité. Vieme tak predchádzať rôznych ochoreniam a pochopiť vplyv životného štýlu na zdravie jednotlivých orgánov. Vysvetlíme si podstatu zdravia orgánov, biochémiu aj duchovné príčiny rôznych ochorení.

Túžite mať a udržať si zdravú hmotnosť? Kde ale začať? Pretože sa množstvo bielkovín a kalórií u každého líši, je dôležité hľadať individuálny prístup. Nástroje na výber jedál pre ženy a pre mužov uvedené nižšie poskytujú skvelý základ. Pômôžu Vám rýchlo určiť plánovaný stravovací plán a zodpovedajú vašim individuálnym potrebám bielkovín a kalórií.

Bez cvičenia to nejde. Pridajte ku svojim každenným činnostiam aj cvičenie, ktoré Vám nezaberie viac ako 10 minút, samozrejme pridajte aj strečing.

Pohyb je dôležitou súčasťou každodenného života. Hýbeme sa neustále, ale väčšinou pohyb nie je cielený. Čím sme starší, tým menej sa hýbeme a tým strácame pohyblivosť kĺbov, klesá srdcová aktivita, strácame imunitu a energia v našom tele neprúdi tak, ako by mala. Aj jednoduché cvičenie je krok k aktivite dynamickejšej. Dôležité je začať. Dôležitý je práve ten prvý krok. Niektoré cviky sa môžu zdať na začiatku náročné, ale postupne sa dopracujete k dôslednému cvičeniu. Cvičiť môžu aj deti. Pomôže im to sa skľudniť, zlepšiť svoju vôľu a vytrvalosť. Podstatná je každodenná pravidelnosť. Pripravili sme pre vás video, kde je jednoduchým spôsobom vysvetlený postup. Prajeme veľa zdravia, vytrvalosti a vôle.