OTVÁRAME VAŠU MYSEĽ


Knihy a hudba nás od detstva sprevádzajú našimi životmi. Naprv ako jemná beletria pre deti, básničky, pesničky, učebnice, encyklopédie, neskôr detektívky, romány, sci-fi, literatúra faktu, životopisy slávnych ľudí. Denne vychádza na celom svete obrovské množstvo kníh a to nielen v tlačenej podobe, ale aj elektronických. Kniha má však pre nás zvláštne čaro, preto sme sa rozhodli vydávať knihy práve v tlačenej podobe. 

Dnešná doba je špecifická práve tým, že všade je obrovské množstvo informácií a človek, pokiaľ sa chce skutočne dozvedieť niečo hodnotné, musí pátrať. A my sme pátrali. Už od obdobia, ktoré je považované za obdobie spoznávania seba samého, sveta okolo seba, pýtajúc sa otázky, prečo sme na Zemi, odkiaľ sme a spájanie súvislostí toho, čo sme sa učili v škole a aké informácie prichádzali po roku 1989, keď sa otvorili hranice, do našej krajiny, otvorili sa nám nové obzory. 

Väčšinou nám bolo vtĺkané do hlavy, že najprv je dôležité mať a potom byť. Táto veta nám mnohokrát v živote rezonovala v podvedomí a pýtali sme sa, kto sme a prečo sme na Zemi. Filozofia je úžasná veda a tejto vede by malo byť postavené vzdelávanie, ale nebolo zaujímavé sa pýtať, bolo potrebné vedieť, nie diskutovať s učiteľmi. Dnes je to iné. Je až príliš veľká benevolencia, chýba úcta, ale aj poznávanie. Virtuálna realita na nás útočí z každej strany, ľudia sú veľmi ľahko manipulovateľní.

Od mladi som rada čítala a to knihy z rôznych oblastí. Najmä historiu, filozofiu, psychológiu a umenie. Všetko v našom svete sa dá vysvetliť, pokiaľ si uvedomíme prepojenosť duchovného a hmotného sveta a nebudeme popierať ani jednu z nich, pretože obidve sú dôležité a obidve zasahujú markantným spôsobom do našich životov. Pokiaľ začneme bádať, zistíme, že podvedomie, nevedomosť a nesebapoznanie  nás ovplyvňuje oveľa oveľa viac, ako by sme si boli ochotní a schopní pripustiť.

Našim zámerom a hobby je odhaľovať súvislosti a preto prekladáme knihy s tematikou mimozemských civilizácií. Nie sme členmi žiadneho náboženstva, politickej strany. Sme pútnici hľadajúci pravdu Vesmíru. Sme ľudia, ktorých hobby je učiť sa, učiť a odovzdávať informácie. Veríme, že knihy, ktoré prinášame budú užitočné aj pre vaše vlastné hľadanie. Prečítať si knihu je jedna vec, ale pochopenie vychádza z vlastného vnútra, úrovne vedomia a frekvenčného vyladenia každého jedného človeka na tejto Zemi. 

K pravde sa môžeme približovať, ale Pravda, ktorej úrovne a hladiny je možné stále zvyšovať je aj niekde vo HVIEZDACH vysoko nad nami a v nás ... Tak teda bádajte...aj vy...

Prečítajte si na začiatok napríklad Mýtus o Ariadné


Andrea & Marian