OTVÁRAME VAŠU MYSEĽ


Knihy a hudba nás od detstva sprevádzajú našimi životmi. Naprv ako jemná beletria pre deti, básničky, pesničky, učebnice, encyklopédie, neskôr detektívky, romány, sci-fi, literatúra faktu, životopisy slávnych ľudí. Denne vychádza na celom svete obrovské množstvo kníh a to nielen v tlačenej podobe, ale aj elektronických. Kniha má však pre nás zvláštne čaro, preto sme sa rozhodli vydávať knihy práve v tlačenej podobe. 

Dnešná doba je špecifická práve tým, že všade je obrovské množstvo informácií a človek, pokiaľ sa chce skutočne dozvedieť niečo hodnotné, musí pátrať. A my sme pátrali. Už od obdobia, ktoré je považované za obdobie spoznávania seba samého, sveta okolo seba, pýtajúc sa otázky, prečo sme na Zemi, odkiaľ sme a spájanie súvislostí toho, čo sme sa učili v škole a aké informácie prichádzali po roku 1989, keď sa otvorili hranice, do našej krajiny, otvorili sa nám nové obzory. 

Väčšinou nám bolo vtĺkané do hlavy, že najprv je dôležité mať a potom byť. Táto veta nám mnohokrát v živote rezonovala v podvedomí a pýtali sme sa, kto sme a prečo sme na Zemi. Filozofia je úžasná veda a tejto vede by malo byť postavené vzdelávanie, ale nebolo zaujímavé sa pýtať, bolo potrebné vedieť, nie diskutovať s učiteľmi. Dnes je to iné. Je až príliš veľká benevolencia, chýba úcta, ale aj poznávanie. Virtuálna realita na nás útočí z každej strany, ľudia sú veľmi ľahko manipulovateľní.

Od mladi som sa zahryzla do "ezoteriky". Mnohí považujú ezoteriku za niečo tajomné. To isté som si myslela aj ja, až kým som nenatrafila na knihy, ktoré ezoteriku vysvetľovali z hľadiska fyziky, chémie, matematiky. Všetko v našom svete sa dá vysvetliť, pokiaľ si uvedomíme prepojenosť duchovného a hmotného sveta a nebudeme popierať ani jednu z nich, pretože obidve sú dôležité a obidve zasahujú markantným spôsobom do našich životov. Pokiaľ začneme bádať, zistíme, že podvedomie, nevedomosť a nesebapoznanie  nás ovplyvňuje oveľa oveľa viac ako by sme si boli ochotní a schopní pripustiť.

Našim zámerom a hobby je odhaľovať súvislosti a preto prekladáme knihy s tematikou mimozemských civilizácií. Nie sme členmi žiadneho náboženstva, politickej strany. Sme pútnici hľadajúci pravdu Vesmíru. Sme ľudia, ktorých hobby je učiť sa, učiť a odovzdávať informácie. Veríme, že knihy, ktoré prinášame budú užitočné aj pre vaše vlastné hľadanie. Prečítať si knihu je jedna vec, ale pochopenie vychádza z vlastného vnútra, úrovne vedomia a frekvenčného vyladenia každého jedného človeka na tejto Zemi. 

K pravde sa môžeme približovať, ale Pravda, ktorej úrovne a hladiny je možné stále zvyšovať je aj niekde vo HVIEZDACH vysoko nad nami a v nás ... Tak teda bádajte...aj vy...

Andrea & Marian