ZOPÁR DROBNOSTÍ O HISTORICKOM VÝVOJI A TEMNOM OVLÁDANÍ NA UKRAJINE, KRYME a v RUSKU ... (1. časť)

15.02.2023

MILÍ PRIAZNIVCI, VÁŽENÍ ČITATELIA,

toľko bludov, lží a poploprávd, čo odznelo za posledné dva roky v mainstreamových médiách (niekedy sa stane, že aj alternatíva poriadne zahučí s vychýlenosťami), to už zhusťuje aj samotné energetické formácie v našej galaxii. Dokonca aj náš Vesmír, je z týchto kravín "zúfalý". Komentovať degenerátov SR vlády v demisii nebudeme, tí nestoja ani za zapľutie. Čaputová je hanbou samotných vagabundov, ktorí ju dostali tam, kde je. Je to tak úbohé, čo stvárajú šmejdi z Európskeho parlamentu, že EÚ je v podstate všetkým možným, len nie organizáciou podporujúcou mier. 

Škody, ktoré spôsobili diletanti v parlamente SR za niečo viac ako dva roky sú nevyčísliteľné, najmä na psychickom, ale aj fyzickom zdraví ľudí, bez rozdielu veku, ekonomickej katastrofe a totálnom duchovnom úpadku, ktorý smeruje k zániku Slovenska ani nehovoriac. A ešte k tomu aj silou mocou snahy o zatiahnutie Slovenska do vojny, presný opak mierovej iniciatívy.

Čo je však veľmi nebezpečné a dôležité z nášho pohľadu, je vymývanie mozgov mladých generácii. Pochybný roztrasený historik z Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici velebí banderovcov (ako osvetárov proti komunizmu), ktorí okrem iného, pribíjali deti za živa na dvere klincami, samotnými nacistickými špičkami boli považovaní za extrémnych zvrhlých sadistov, nevynímajúc zahraničné západné tajné služby, ktoré ich považovali za šialených hrdlorezov ako závadové osoby. Dementní vedci na Slovensku vám budú tvrdiť, že banderovci sú "hrdinovia", ktorí bojovali proti komunizmu. Strašné, akých idiotov vydávaných za vzory, nosí Slovensko.

Ďalší šašo, platený propagandou, ide "zachraňovať" naše deti tým, že do škôl donesie komix KIRA, ktorým chce manipulovať deti protiruskou propagandou. Tento kretén aj s jeho komixom v podstate rafinovane nazýva 14 000 ruských obyvateľov oblasti Donbasu "separatistami". Je neuveriteľné aké hovädá a mravne narušené indivíduá sa dostávajú na scénu. Nehovoriac o tom, že nevedia o sebe a v duchovnom pozadí sú to duchovné mŕtvoly. Duševní mrzáci a všelijakí zasrani nám idú vysvetľovať dejiny a pravdivý výklad. Možno, že jedna otcovská po papuli by sa im zišla. Názor môžu mať súkromne aký chcú, ale nech nešíria tieto toxíny medzi deti a mládež, na verejnosti. Infikujú lžou totiž energeticko - informačné polia Planéty Zem a tie sú už za tie storočia lží nainfikované dosť vážne.

I keď nemáme veľmi času na zvyš, nie je možné nereagovať na totálne bludy, napríklad vyššie uvedené. Nemôžeme byť ticho, pokiaľ je všade okolo lož, ktorou nás kŕmia zľava sprava. Vytvorili sme v podcastoch (na našom webe) s prof. Šafinom 20 relácii o Ukrajine, 10 relácii o histórii Chazarov a mnohé ďalšie pripravujeme. Preto prinesieme zopár zaujímavostí a pravdy o temných štruktúrach na Ukrajine, ktoré sa snažili v minulosti a snažia ovládnuť aj v článkoch. Bude ich viac na pokračovanie ... Niet pochýb, že Ukrajina, Rusko, história Chazarov a Krymskej oblasti sú prepojené viacerými úrovňami energetických vrstiev z minulosti. Pozrime sa na niekoľko zásadných informácii a pravdivých faktov o priebehu určitých udalostí, vedených temnými okultnými formáciami z duchovného pozadia sveta, ešte z roku 2014.

Tak napríklad viete o radikálnej sionistickej sekte Chabad? Už od roku 2014 sa snažila presťahovať na Ukrajinu z USA, ktoré už sekta vydojila nasucho. Chceli a chcú podľa ich vyjadrení na Ukrajine vybudovať "Mesto na kopci" a preventívne zničiť miestne obyvateľstvo pre každý prípad... Zástupca šéfa Dnepropetrovska B. Filatov ohlásil 6. mája 2014 senzáciu - projekt "Židovský Kyjev". Položil si napríklad takéto otázky :

Čo robiť s tými, ktorí úprimne túžia po smrti mojej krajiny, s očarujúcimi ruskými idiotmi, ktorí naozaj nechápu, prečo sme pripravení ich zabiť, s podlými ruskými novinármi, ktorých nemôžeme nazvať ľuďmi?
So všetkým tým zástupom zla? Zajtra je nový deň a vyjde slnko. Ale čo všetko toto zlo urobí?


Musíme vybudovať novú krajinu - "Mesto na kopci", Nový Sion. Zasľúbená zem.

Prostredníctvom svojho podriadeného ukrajinský oligarcha I. Kolomoyski vyjadril svoj fanatický názor a Dnepropetrovsk je pre Chabad konečný cieľ : vybudovať na Ukrajine nový štát, zasľúbenú zem, nový Sion. Sľúbil Boh novú zasľúbenú zem ? Už existuje - v Izraeli.

Iná zasľúbená zem nemôže byť, ale Dnepropetrovsk Chabad a Kolomoyski, ktorí financovali a riadili fašistické trestné operácie v Donecku a Lugansku, sa snažili premeniť Ukrajinu na "zasľúbenú zem."

Aké zaujímavé informácie a myšlienky ďalej v tejto súvislosti odzneli?

Navyše, na Purim (16. marec 2014; dátum zvolený tak, aby čo najviac zasiahol ukrajinský Chabad), keď sa na Kryme konalo referendum o autonómii, rabín Dnepropetrovska Shmuel Kaminetski povedal :

Žijeme spolu s Ukrajincami 1000 rokov. Ukrajina je naša krajina. Dnes budeme čítať zvitok Ester, ako sme to robili po tisíce rokov na Purim. Dnešné čítanie je obzvlášť dôležité. Dnes je veľmi blízko nový Aman, náš spoločný nepriateľ s Ukrajincami. Zmienka o Amanovi prevyšuje vtip o 1000 spoločných rokoch.

Kto je tento nový Aman?

V širšom zmysle ide o Rusko a Rusov, konkrétnejšie o prezidenta Vladimira Putina, ktorí zmarili plány Chabad - Lubavičov na nový Sion na Ukrajine. Strata Krymu jednoznačne poškodila sprisahanie Kolomojského a jeho amerických podporovateľov vedených najväčšou a najvplyvnejšou komunitou Chabad v New Yorku. Ešte bolestnejší je proces oddeľovania Doneckej a Luganskej republiky a neskôr aj celej Juhovýchodnej Ukrajiny.

Chatrný nový Jeruzalem sa začal rozpadať hneď, ako ho stavitelia začali, pretože klamali a zrádzali, obetovali obyčajných Ukrajincov s krutosťou nevídanou v 21. storočí, čo šokovalo toľkých ľudí.

Budovatelia novej Chazarie, ako sa sami dôrazne nazývali, rozpútali všetku svoju nenávisť k Rusku a Rusom proti Putinovi a jeho tímu, nazvali nového ruského prezidenta Amanom, čím zdôraznili jeho vlastenectvo a pochopenie pre obrovské nebezpečenstvo v plánoch Kolomojského a Chabadov na Ukrajine.

Ale ešte dôležitejšie pre pochopenie základných príčin Kolomojského kyjevskej revolúcie je Kamineckého odkaz na tisícročnú spoločnú históriu na ukrajinskej pôde. Rabín nepozná históriu Kyjevskej Rusi a jej obyvateľov. Hovorí o Chazarskej ríši.  

Do oblasti Bielej veže (Sarkel) utiekli chazarskí Židia v 10. storočí po porážke Chazarie. A teraz hovoríme o obrode Chazarov, s ich centrom presunutým do Dnepropetrovska a zrejme aj Ukrajiny ako prispievateľa do "mesta na kopci" - nového Jeruzalema. Znamená to, že Chabad - Lubavitch sa presťahuje z New Yorku do Dnepropetrovska, čím poruší prirodzený chod dejín, pretože práve v Jeruzaleme, v štáte Izrael, musí byť Tretí chrám prestavaný na trón kráľa, ktorého príchod je tak netrpezlivo očakávaný Židmi na celom svete. (O Treťom chráme v Jeruzeleme sa dozviete v 2. diele Posledné varovanie - Dejiny Nového Svetového Poriadku od D. A. Riveru, ktorý vyjde v máji 2023). 

Ale Lubavitcherovci majú svoj vlastný pohľad na historickú perspektívu, pretože Menachem Mendel Schneerson , posledný rebbé z Chabad-Lubavitch, ktorý zomrel v New Yorku v roku 1994, je uznávaný ako Moshiach [Mesiáš] , ktorý vstane z mŕtvych .

V Dnepropetrovsku bol postavený chrám pre Schneersona, aby sedel na jeho tróne, v centre Chabad "Menorah", najväčšom európskom komplexe tohto typu. Lubavičovci už teda neočakávajú Moshiach v Izraeli, ale na ukrajinskej pôde, obnovujúc Chazariu, novú historickú vlasť, pretože si nepamätajú Izrael a zjavne nechcú mať nič spoločné s pravým zasľúbeným. Pôda.

Akademik Ruskej akadémie prírodných vied L. N. Gumilev vo svojom pozoruhodnom diele Kľukatá história veľmi presne predpovedá súčasné udalosti na Ukrajine. O tomto a podrobných analýzach histórie, budeme písať v ďalších pokračovaniach.

Niet pochýb o tom, že zdegenerované, výrazne zatemnené bytosti v ľudských telách, v kvalitatívnej úrovni dementných embryí mimo vývoj priaznivej evolúcie, ktoré posledné dva roky v podstate zničili Slovensko, nemajú ani šajnu o tom, čo sa na Ukrajine deje posledných povedzme 30 rokov, podobne ako väčšina občanov na Slovensku, kŕmených mainstreamovými médiami.

Ide totiž o viaceré vrstvy v úrovni informačno - energetických polí rôznej frekvencie, ktoré nedokážu ľudia prečítať. Hlupáčikovia ako "elity" na Slovensku, odchovaní rôznymi štruktúrami USA, ani nevedia o tom, že si pília konár pod sebou a taktiež pod svojimi genetickými rodovými líniami, pretože fungujú na úrovni nižšieho JA, ešte nižšie ako zvieratá. Ich rozumček je postačujúci na činnosti, aby si vedeli trafiť lyžicou do úst a vybrať peniaze z bankomatu a to je asi tak všetko. Postupne priaznivý vývoj v našom Vesmíre tieto kaliky a duchovných mrzákov vytlačí mimo vývoj.

Mier na Planéte Zem nie je možné dosiahnuť bez procesu vnútornej vyváženosti jednotlivcov, energetického potenciálu, ktorý zvyšuje priaznivé naladenie ľudskej bytosti. Mier vzniká vždy vo vnútri ľudskej bytosti na veľmi jemných energetických úrovniach ako krehká kvetina, o ktorú sa musíte starať každý deň. Vtedy sa ľudská bytosť nenechá ovládať a ani nemá potrebu ovládať iné bytosti, je otvorená spolupráci, Pravde, Svetlu. 

Inak sú všetky úvahy o globálnom mieri len v úrovni utopistickej teórie.

... pokračovanie v dalšej časti ...© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2023

https://www.ariadneknihy.sk/