ŽIJÚ MEDZI NAMI? POSÚĎTE SAMI ... 

16.08.2022

Dôkazy na fyzických a empirických úrovniach vedeckých disciplín o stratenej minulosti Zeme, sú väčšinou zničené. Zostali nám predsa len nejaké fragmenty, občasné kúsky ústnej histórie vo forme mýtov a legiend, či prastarých tradícii. Potom sú to veľmi vzácne prenosy z pravdivých úrovní duchovných zdrojov poznania prostredníctvom telepatických komunikácii, potvrdených aj vedou. 

Ako potvrdili viacerí vedci, ktorí či už žijú na západe alebo na východe, je nevyhnutne potrebný integrálny prístup k štúdiu a poznaniu, prieniky poznania sústavne spresňované, smerujúc k stále vyššej hladine pravdivosti. 

Niečo podobné nám naznačuje Sofiológia ako brilantná opora prienikov celistvého poznania na úrovni empirickej (zmyslovej), racionálnej (rozumovej, viacúrovňovej) a intuitívnej (zjavenie, duchovné zdroje poznania) vo východnej Slovanskej filozofii, ktorá má svoje korene na prelome 18. a 19. storočia (aj skôr). 

Skôr či neskôr aj samotní vedci z celého sveta prichádzajú na to, že bez integrálneho poznania veda nemôže existovať, vonkoncom nie "pravdivá veda". I keď je aj v súčasnosti veľké množstvo nadutých blbcov aj s titulmi pred menom a za menom, ktorí čerpajú za svoju "prázdnu a zbytočnú" vedeckú činnosť granty a žmýkajú rôzne fondy, skôr či neskôr ich to dobehne, vlastná nepravdivosť ich rozloží, dokonca aj na genetickej úrovni. 

Áno, Dark Establishment nám kriví poslanie vedy a dosť sa mu to na Zemi darí, najmä kvôli nízkej mravnej a etickej úrovni priekopníkov vedy a korupčníctvu, ktoré víťazí nad pojmom CTI a PRAVDY ... česť málo výnimkám ... nebojte sa nebude to dlho trvať  ...  

...

Relácie s prof. ThDr. Jánom ŠAFINOM, PhD. na tému SOFIOLÓGIE si môžete vypočuť TU

Ako naznačujú opakovane prenesené informácie z pravdivých zdrojov duchovného pozadia sveta (telepatickým prenosom), na Planéte Zem žije okolo 35 až 40 % ľudských bytostí, ktoré majú schopnosť zvyšovať kvalitu vnútornej čistoty, súcitu, ľudskosti, teda svojim pôvodom stvorenia Ľudské bytosti. Okolo 7 % tvoria bytosti pochádzajúce pôvodom z Vyšších svetov, iných Vesmírov, ktoré majú dôležité úlohy na Zemi a pochopiteľne sa majú taktiež učiť, zlepšovať, prispievať k celkovej Evolúcii a zvyšovaniu Etiky, čistoty energii na Zemi.

No a potom tu máme okolo 50 až 53 % pôvodom "rôznych entít", ktoré väčšinou majú v sebe problém s kvalitou súcitu a ľudskosti (nevedia prijímať a žiť tzv. Kristovo Vedomie, teda súcit, ľudskosť, nevedia tvoriť vyvážené deje, teda život v Pravde, kráse, dobro, etika ako princíp sú im cudzie), majú potrebu ovládať iné bytosti, zneužívať moc, považujú sa za nadradené, atď... Dominuje u nich chladný intelekt, prehnaná vôľa a temné energie ovládania. Majú to vpísané aj do genetického programu, prostredníctvom ukotvených temných energii a patologických sekvencii, ide o nadradenosť a potrebu nadradenosti. 

Máme možnosť ich vidieť ako pohrobkov nacizmu (fašizmu) aj na Slovensku, v štruktúrach Európskej únie, bankách, nadnárodných korporáciách, atď ... Áno, rody a rodinky, ktorých je v základnej štruktúre cca 13 na Zemi, ktorých korene siahajú až za Biblickú potopu, ešte neskoršie obdobie za 3 449 pred n. l.. O týchto rodinkách budeme písať podrobne.

Je úplne jedno, čo si kto o tom myslí, ide o to, ako to skutočne je, ako nám to škodí na Planéte Zem už stovky, či tisíce rokov. A práve toto sa aj čistí na Planéte Zem, rôzne okultné systémy mágie aj pochopiteľne exopolitických vplyvov. Bludy musia skončiť a práve preto je potrebné vzdelávanie a prijímanie informácii PRAVDIVÝCH. Je toho véééééééľmi veľa, čo musíme napraviť.

...

Nech sa páči, zaujímavý článok a informácie (nech vás nemätie, že je to starší článok, podstatná je pravdivosť) : 

Mimozemšťania sú na Zemi už dlho. Prepáčte, toto nemôže vidieť len slepý, resp. zadubený človek, s nízkou frekvenciu Vedomia (konzumný a zvierací typ psychiky človeka). Dá sa to jasne rozpoznať kvalitnou intuíciou, či je niekto ľudská bytosť, alebo "plechovka" v ľudskom tele.

Dnes ráno som sa pýtal sám seba : Dmitrij Medvedev rozpoznal prítomnosť mimozemšťanov na Zemi. Alebo to bol veľmi zvláštny vtip? Na to teraz nemám odpoveď. Niektoré nepriame dôkazy však hovoria v prospech verzie, že nastal čas odhaliť toto tajomstvo storočia. Čoskoro nebudeme svedkami jediného podobného odhalenia ľudí z úradov.

Začiatkom roka bola na University of Davis v Kalifornii zverejnená správa podľa výsledkov, ktorá nasledovala, že ľudstvo je pripravené adekvátne, bez masovej paniky, liečiť existenciu mimozemského života. Výskumník Dr. Albert Harrison povedal, že jej objav nebude taký ohromujúci pre ľudí vychovaných s textovými procesormi, elektronickými kalkulačkami a mobilnými telefónmi. Preto sa domnievam, že bola spustená operácia "Odhalenie".

Téma mimozemskej prítomnosti na Zemi sa mihne a znova zhasne, no táto otázka vždy vzrušovala mysle ľudí. Pre mňa osobne je odpoveď na ňu už dávno zrejmá a verím, že aj oficiálne potvrdená na najvyššej úrovni.

Poslednou kvapkou v mojom hľadaní pravdy bolo uznanie existencie mimozemšťanov oficiálnym Vatikánom, ktorý po stáročia bojoval ohňom a mečom proti akémukoľvek prejavu nesúhlasu. 

Hlavná astronómka rímskokatolíckej cirkvi Gaia Consolmagio verejne vyhlásila, že pripúšťa možnosť existencie života na iných planétach a že pozemská civilizácia nie je jediná v Galaxii. 

Neskôr sa v oficiálnych vatikánskych novinách objavil podrobný článok na túto tému, v ktorom Gabriel Funes potvrdzuje, že vo vesmíre môžu žiť aj iné inteligentné bytosti stvorené Bohom.

A ako sa vám páči tento fakt z oficiálnej kroniky, ktorá nerada žartuje. Organizácia Spojených národov po podrobnej diskusii o tejto otázke vymenovala úradníka zodpovedného za prvý kontakt s mimozemšťanmi. Ako predvídateľná OSN, inak prečo celý ten rozruch, bude vyjednávač medzi pozemšťanmi a humanoidmi vystupovať žena - riaditeľ Úradu OSN pre vesmírne záležitosti, prvý astrofyzik Malajzie Mazlan Othman. 


Samotná Othman si je istá, že skôr či neskôr pozemšťania dostanú pozdrav z inej planéty a stretnutie s mimozemšťanmi sa uskutoční. "Pátranie po signáloch mimozemských civilizácií dáva nádej, že aj tak budeme dostávať pozdravy z vesmíru. Keď sa tak stane, budeme musieť prijať spoločné opatrenia a kto, ak nie OSN, bude pôsobiť ako koordinátor spoločného úsilia," vyjadril dôveru astrofyzik.

Ale takéto rozhovory sa vedú stáročia, čo podnietilo predstaviteľov OSN, ktorí neradi robia zbytočné pohyby, aby vytvorili takýto post a vymenovali naň človeka s nepochopiteľnými funkciami a zodpovednosťou práve teraz? Táto otázka zostala nezodpovedaná.

Za posledný rok sme sa stretli s lavínou doteraz utajovaných informácií o UFO. Točia sa filmy a programy, hovoria o nich nedávno vysmievaní odborníci, o nič menej politici!


Objavila sa správa amerického vojenského konzultanta Williama Coopera "Kto vládne svetu? Tajná vláda", v ktorej presvedčivo porozprával celému svetu o tom, ako vlády viacerých krajín už desaťročia spolupracujú s mimozemšťanmi. Podľa neho nielen za šesť rokov, od začiatku roku 1947 do konca roku 1952, ale desaťročia spolupracujú s mimozemšťanmi. Podľa neho len za šesť rokov, od začiatku roku 1947 do konca roku 1952, a len v Spojených štátoch amerických, havarovalo alebo núdzovo pristálo 16 neidentifikovaných objektov. Preživší, po slávnej havárii UFO v Roswelli bol mimozemšťan pomenovaný EBE alebo mimozemská biologická bytosť. Koncom roku 1951 ochorelo. Zdravotnícky personál mu nedokázal pomôcť. Organizmus tvora bol založený na chlorofyle, podobne ako rastlina premieňal skonzumovanú potravu na energiu. Na ošetrenie rastliny nebol pripravený žiadny z pozemských lekárov a do polovice roku 1952 VBS zomrel. Bližšie môžete študovať informácie v našej knihe Rozhovor s mimozemšťanom.

Je príznačné, že James Forrestal bol v tom čase ministrom obrany USA. Ako nábožný muž a veľký idealista Forrestal veril, že ľudia potrebujú byť informovaní o mimozemšťanovi z vesmíru. Čoskoro ale dostal od prezidenta Trumana ponuku na rezignáciu a svoj život ukončil v nemocnici s diagnózou akútnej neurózy. 

Podľa Coopera v skorých ranných hodinách 22. mája 1949 agenti CIA priviazali kus plachty okolo krku bývalého ministra obrany, druhý koniec pripevnili k mrežiam na oddelení a vyhodili ho z okna. Plachta sa roztrhla a minister padol na zem, jasná smrť.

A potom, v roku 1952, bola na tajný príkaz amerického prezidenta Trumana vytvorená prísne tajná správa národnej bezpečnosti. Hlavnou úlohou UNB bolo rádiové odpočúvanie a dekódovanie komunikácie medzi mimozemšťanmi po celom svete, pokúšali sa, pokiaľ to bolo možné, nadviazať kontakt. Kódový názov pre túto operáciu je "Sigma".

Ku globálnemu zásahu mimozemskej inteligencie došlo ešte skôr - v roku 1948. Len vďaka tomu sa podarilo zabrániť karibskej kríze, ktorá hrozila prerásť do jadrovej vojny v plnom rozsahu.

Z nejakého neznámeho dôvodu sa konflikt, ktorý nám niekoľko týždňov narastal pred očami, vyriešil v priebehu niekoľkých hodín. Čoskoro bol zabitý pán Kennedy, ktorý bol jednou z kľúčových postáv týchto udalostí. Ľudia z jeho okruhu tvrdili, že prezident sa chystá urobiť nejaké dôležité oznámenie.

Existujú dôkazy, že 34. americký prezident Dwight Eisenhower sa osobne stretol s mimozemšťanmi, priznal novinárom bývalý poradca americkej vlády Timothy Good. "V roku 1954 sa prezident Eisenhower trikrát stretol s mimozemšťanmi na americkej leteckej základni," povedal Goode. Špecialista, ktorý predtým radil Kongresu a Pentagonu, ubezpečuje, že tieto americké kontakty s mimozemskými spravodajskými službami mali "veľa svedkov".

Na týchto stretnutiach, počas ktorých boli tajomné bytosti podľa Gooda pokojné, dokonca "nordické", medzi americkými úradmi a mimozemskou rasou nazývanou "šedí mimozemšťania", bola podpísaná určitá dohoda, ktorej podrobnosti nie sú zverejnené.

Kongresman z New Hampshire Henry McElroy Jr. zverejnil v roku 2010 zaujímavú video správu, v ktorej priznal, že videl utajovaný dokument určený pre Eisenhowera. Tento dokument podľa McElroya hovoril, že do Ameriky dorazili mimozemšťania a prezident sa s nimi môže stretnúť. "Z tónu tejto správy bolo jasné, že nie je dôvod na obavy a že títo návštevníci nespôsobia škodu." Kongresman tiež priznal, že sa mu nepodarilo zistiť miesto a čas stretnutí s "mimozemskými astronautmi", no je si istý, že k nim došlo. 

Podľa dokumentov zverejnených v roku 2010 ministerstvom obrany Spojeného kráľovstva bol Winston Churchill tiež svedkom pozorovania UFO . Fanúšikovia ufológie dokonca naznačujú, že Churchill sa obrátil na Eisenhowera so žiadosťou o radu, ako reagovať na objavenie sa neznámeho objektu, a po tom, čo ho identifikoval ako UFO, nariadil utajovať dokumenty na 50 rokov. 

Minulý rok v októbri ohromil verejnosť ďalší zamestnanec NASA na dôchodku menom Ken Johnston. Usporiadal tlačovú konferenciu, na ktorej novinárom ukázal tajné fotografie Mesiaca, ktoré vláda USA ukrývala viac ako štyridsať rokov. Obrázky jasne ukazujú niečo, čo pripomína ruiny futuristickej civilizácie - gigantické veže, mestá pokryté pieskom, nezvyčajné telá visiace nad hladinou a vrhajúce jasne odlíšiteľný tieň.

Už tento rok Francúzsko, po ňom Británia, začalo zverejňovať tajné súbory UFO.

Na webovej stránke Bieleho domu sa objavila petícia, ktorá žiada prezidenta Spojených štátov, aby oficiálne uznal existenciu mimozemskej prítomnosti na planéte a zverejnil informácie o nej. "My, dolu podpísaní, dôrazne žiadame prezidenta Spojených štátov, aby oficiálne uznal existenciu mimozemskej prítomnosti a okamžite zverejnil verejnosti všetky súbory zo všetkých inštitúcií a vojenských služieb spojených s týmto fenoménom."

Napokon sa stretnutiu Kirsana Iljumžinova s mimozemšťanmi v krajine dostalo širokej publicity. Stalo sa tak podľa neho neskoro večer 18. septembra 1997 v Moskve. Už sa chystal ísť spať, keď videl, že balkónové dvere akosi podozrivo svietia. Ukázalo sa, že priamo nad balkónom sa vznáša kozmická loď a niekoľko mimozemšťanov, ktorí sa nelíšili od bežných pozemských astronautov, ho pozývalo, aby pokračoval na palubu. Podľa Iľjumžinova pozvanie prijal, mimozemšťania s ním okamžite odleteli do vesmíru, o pár minút pristáli na neznámej planéte a po krátkom rozhovore sa vrátili domov.


Ak si dáme dokopy všetky tieto a množstvo ďalších faktov, ktoré nemá zmysel v tomto príspevku citovať, tak človek nadobudne dojem, že Operation Disclosure je v plnom prúde a sme na pokraji jej záverečnej fázy. Nepochopiteľný charakter priznania Dmitrija Medvedeva má v ňom upútať pozornosť všetkých. Umelci rozohrievajú publikum pred prepustením hlavného hrdinu a jeho ohlušujúceho monológu.

...

Pokiaľ stúpa frekvenčné priaznivé naladenie ľudskej bytosti, dokáže rozpoznávať pravdivé informácie, resp. kvalitu úrovne pravdivosti, aj v súvislosti s exopolitickými vplyvmi na Zemi.

Dokáže rozpoznať, že len minimálne množstvo entít, ktoré sú mimozemského pôvodu sú bytosti Svetelné, teda tie, ktoré nemajú záujem ovládať a anektovať Planétu Zem, ale nechávajú priestor prirodzenej Evolúcii ľudskej civilizácie a naopak chránia našu Slnečnú sústavu pred votrelcami.

Spomenme z úcty aspoň Arkturiánov, Andromeďanov, ktorí sú oporou MIERU a spolupráce.

Pokiaľ je naladenie ľudskej bytosti na priaznivom vzostupe, potom sa "nezľakne" žiadnych "protokolov" o nadradenosti elít a podobných nezmyslov :-):-), prijíma vyššie Pravdy, ktoré oslobodzujú.

Potom je vnútro ľudskej bytosti podporované energiami NÁDEJE, ODVAHY, MIERU, SPOLUPRÁCE, 24 hodín denne, nikdy nepodľahne depresii, dostáva impulzy, ktoré ho podporujú, povzbudzujú, aby ukotvil na Zemi svoju jedinečnosť, zmysel života, poslania a prispel tak "svojou troškou do mlyna".

... inak čítali ste parížske noviny s palcovými titulkami "Roi de Roulette", kde sa podeli peniaze? Bolo to nedávno, pred necelými 100 rokmi. Myslíte si, že sa tento dej dá zakrývať? :-):-) Do dnes nemáme vyčistený nános v súvislosti so smrťou generála M. R. Štefánika! Ide o parazitovanie hrubého zrna. Pamätajte na Nikolu Teslu ... energie neoklamete, aj keď ich nevidíte.


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, august 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, august 2022

https://www.ariadneknihy.sk/