MAL CAYCE PRAVDU ? ... RUSKÝ TAJNÝ VESMÍRNY PROGRAM JE PRELOMOVÝ ...

13.07.2022

Známy jasnovidec a duchovný bádateľ Edgar Cayce vo svojich seánsach okrem iného predpovedal, že Rusko sa stane v 21. storočí duchovným predvojom na Planéte Zem, doslova hovoril, že "Rusko bude v 21. storočí nádejou sveta". 

Samozrejme tí, ktorí ste sa v minulosti smiali, že Cayce bol pošahaný pacient, by ste sa mali ospravedlniť (aj sami sebe), pretože presnosť predvídania budúcich udalostí u Edgara Cayceho predstavuje matematicky (štatistikou) cca 93 až 97 % pravdivosti, čo je mimoriadna presnosť. Máme preštudované kompletne všetky jeho spisy, takže vieme, o čom hovoríme. Udalosti to jednoznačne potvrdzujú.

Pochopiteľne, že Cayce nebol jediný, kto mal vysokú presnosť jasnovidného vnímania. Boli tu aj mnohí iní, spomeňme zo strany Rusov (Slovanov) F. M. Dostojevského, ktorý do bodky presne predpokladal udalosti, ktoré sa dejú momentálne vo svete a v Európe. Do bodky. Alebo si pripomeňme geniálneho Nikolu Teslu (pre zaujímavosť jeho otec bol Srb a pravoslávny kňaz), ktorý priniesol na našu Planétu Zem také Vedomie, ktoré bude ešte dlho trvať ľudstvu, kým ho pochopí a začne si to vážiť. Česť všetkým výnimkám.


Niet pochýb o tom, že nacistické formácie Deep State sa snažili minimálne posledných 80 rokov (a aj v v dávnejšej minulosti pod inými pláštikmi) zosnovať mnoho plánov na vytvorenie nepriateľa zo strany Ruska, ako nebezpečného pre celú Planétu Zem. Podobne aj Čína mala byť touto hrozbou, ako sa nám to snažia kreatúry elít vysvetľovať. Samozrejme, že sa im to nedarí. Tupé plány na ovládnutie Planéty Zem boli prekuknuté.

Dnes si môžeme kľudne povedať, že ruská špičková veda predbieha v linearite časopriestoru udalosti na Zemi o cca 50 až 100 rokov. V tom je ten vtip. V Prírode sa to dá vidieť, keď sa narodia mačke malé mačiatka a vidíte ako sa s nimi hrá. Čína je taktiež na vysokej úrovni. Duchovná vysoká čistota, úcta, sebaúcta a obetavosť Ruska a mnohých entít, ktoré žijú na jeho území, v spojení s ekonomickou silou viacstupňovej autonómnosti a vôle v bytostí v Číne, sú veľmi silnou štruktúrou. Isteže, v každej krajine sa nachádza aj vnútorný nepriateľ. Úcta k vlastnému národu ako genetickej kvalite a špecifickosti, svetelná zdravá integrita, ktorá sa môže stále zlepšovať sú predpokladom, ktoré vedú nie k nacionalizmu, ale k samozlepšovaniu v rámci mierového spolužitia na svete. Pochopenie princípu, že konzumný, bezduchý spôsob existencie zvieracieho typu psychiky bez vyváženosti u človeka, vedie k úpadku a zániku civilizácie, je stále cudzie mnohým aj na Slovensku. Zbytočnosť až škodlivosť EÚ je čím ďalej evidentnejšia.

Sloboda neznamená, robiť si čo chcem. To je obrovský a fatálny omyl viditeľný najmä u liberálne preexponovane ladenej populácie. Najmä pokiaľ si neviem uvedomiť, že tým, čo tvorím, poškodzujem iné bytosti (i keď sa mám dobre). 

Pokiaľ niekto nevie, čo to je vnútorná vyváženosť, vnútorná sloboda (keď chcete vnútorný MIER) a spojenie s Prírodou a vyššími obrími celkami aj na úrovni energetickej, nemá šancu pochopiť tieto úrovne Vedomia. Všade na svete nájdeme bytosti, ktoré milujú mier a spoluprácu ako život, akurát niekedy príliš dlho trvá, ako k tomu dospieť, aby tvorili vyvážené deje ...

Rusko pritom urobilo veľmi veľa očistnej a mierovej práce aj v oblasti exopolitiky. Jasné, že bežní ľudia sa o to nezaujímajú. Deep State síce kope ako zdchýnajúci kôň, ale aj Aliancia Svetla nášho Vesmíru ich postupne upratuje. Je to proces náročný, až príliš zamotaný, takže si to pýta aj čas. Ľudské bytosti musia byť aktívne a pracovať na vlastnom priaznivom vzostupe a nečakať na to, že im niekto zhodí rebríky. Dejiny prebiehajú na rôznych frekvenčných energetických úrovniach. Každý nevyvážený dej, ktorý pribúda na Zemi, podporuje presne väčšiu mieru zacyklenosti a toxických nánosov v časopriestore. 

Áno, je ťažké sa vyrovnať s tým, že práve banky, na ktorých je drvivá väčšina ľudí závislých, postupne nasúvajú do praxe systém Total control. Čo sa dá robiť, je to trpká realita. Je to určitá forma vydierania, pretože si to môžu dovoliť, pri bankách mravný princíp nehľadajte. Je na nás ľuďoch, či si to necháme. Snáď sa niekedy zasmejme my Ľudia konečne im, pretože v skutočnosti majetok, ktorý banky "požičiavajú" fyzicky nemajú, nevlastnia :-):-)

Krátkozrakosť hlúpych "pseudomajiteľov planéty Zem" sa potvrdzuje. Svetelné energie, ktoré podporujú spoluprácu, Mier, Život, nekonečnú Tvorivosť, pôsobia totiž aj z podstatne vyšších frekvenčných úrovní, než si exopolitická úroveň v našej galaxii vôbec dokáže predstaviť. A tak sa postupne aj temné formácie Orion Empire postupne rozkladajú, nielen v našej Slnečnej sústave. "Nebeský lovec" postupne ukončí lovenie a parazitovanie.

V stručnosti môžeme naznačiť, že Ruský tajný Vesmírny program bežný ľudský rozum už neberie. Sú v ňom totiž aplikované transdisciplinárne vedné prepojenia Novej "Ľudskej" vedy, ktorá podporuje život a dary našej Planéty Zem. Proste je to iný vyšší level významu vedy, kde nechýba integrálne poznanie a súcit, ľudskosť. Budeme o tom pripravovať aj podcasty, ktoré v budúcnosti nájdete na našej webovej stránke v časti pre registrovaných členov. 


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, júl 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, júl 2022􏰗􏲇􏲍􏱩􏰲􏰳􏰋 􏰲 􏰍􏰑􏰐􏱶􏰌􏱽􏰳􏰲􏰳􏰋􏰓 􏱩􏰗􏰐􏰑􏱽 

https://www.ariadneknihy.sk/