VČERA SA KONAL V MESTE POLTÁR "SLOVENSKÝ POCHOD ZA MIER" ...

18.02.2023

Včera sa konal v meste Poltár "Slovenský pochod za Mier", podobne, ako aj v iných mestách na Slovensku. V Lučenci sa konal pochod 10. februára 2023, o tom sme písali pár slov. Podobne tak aj v Poltári prišlo nemalé množstvo ľudí, ktorí sú za život v Mieri, ktorí v žiadnom prípade nechcú, aby bolo Slovensko vtiahnuté do vojny. Jednoznačne sú proti dodávaniu zbraní na Ukrajinu, na podporu oligarchiou živeného systému, ktorý podporuje preukázateľne nacistické a neonacistické štruktúry, ničiace životy nielen rusky hovoriaceho obyvateľstva žijúceho v oblastiach Donbas, atď., od roku 2014, ale aj životy samotných obyčajných Ukrajincov. Vieme o tom svoje ...

Poltárčania sa stretli v rôznych vekových kategóriách, samozrejme, že nechýbali ani dôchodcovia, ktorí aj napriek chladnému a nie priaznivému počasiu, prišli. Nie je im jedno, čo sa deje na Slovensku, nie je im ľahostajný osud vnúčat. Podobne, ako aj v Lučenci, aj tu sa našli traja provokatéri (smradi), ktorí sa snažili upútať na seba pozornosť, čo nijakým spôsobom nezvýšilo ich dôležitosť. Boli nepodstatní a nezaujímaví, ako aj iné mladé generácie vymytých mozgov.

Je mravnou zvrátenosťou, pokiaľ niekto považuje túžbu po živote v mieri za zbabelosť. Len vyložene ľudsky skazené embryo a zadubený slepec môže mať chúťky po podpore konfliktu, ktorý nikdy Ukrajina ani s podporou NATO nemôže vyhrať a ani nevyhrá. 

Tento konflikt a jeho živenie, či podpora Ukrajiny zbraňami, nemá nič spoločné s demokraciou a ani s mierom. Žiaľ, žijeme dobu, kedy idioti a duchovné mŕtvoly, či duševní mrzáci s hodnotovým vyprázdnením, bez ľudskosti a schopnosti rozpoznávať dobro a zlo, pravdu a lož, v rámci "slobody", hovoria o demokracii, spravodlivosti, dokonca riadia štát. Je veľkou pravdou, že skutočná sloboda je prejavom vnútornej čistoty a slobody jednotlivca, kde väčšina ľudí aj na Slovensku, ešte na to nedozrela.  

Nech sa páči, keď niekto chce, môže si zobrať elektrickú kolobežku a môže ísť bojovať za ukrajinských neonacistov priamo na Ukrajinu, nech sa páči. Nech ukáže aký je hrdina. Väčšina týchto úbožiakov, by si išla vymeniť spodky pri prvom výstrele z obyčajného samopalu. Takí sú toto hrdinovia na Slovensku. Konieckoncov odzbrojenie Slovenska a ďalších štátov bolo cielené a dialo sa to po r. 1989 s jasným úmyslom.

Podľa drvivého množstva informácii, Slovensko vyzerá z pohľadu zahraničných Slovákov ako stoka, v čele ktorej je banda diletantov, s korunou Čaputovej. Poniektorých trasie od zlosti, keď vidia, kam sa Slovensko dostalo. "Omyly prírody" s modrými knižkami, nám idú hovoriť o podpore vojny. Strašné. 

Netreba zabúdať na jeden takmer stopercentný fakt, že ani vilka na Floride ešte nikomu krk nezachránila pred vyššou spravodlivosťou a energetickým vyrovnaním, nehovoriac o tom, že to nie je veľmi šťastný výber lokality, najmä pokiaľ vidíme a vieme, že o cca 15- 20 rokov, môže byť veľká časť Floridy (nielen) pod vodou, zaplavená.

Takže podpora Svetla a Mieru stále je a bude založená na zvyšovaní vnútornej vyváženosti, energetickom priaznivom naladení a čistote jednotlivca. Vtedy to vyžarujete aj okolo seba a mravný postoj vyššej etiky a spolupráce, pravdy, každodenné maličkosti v sebaúcte, najbližšom okolí, u blízkych, v práci, uzemňujú do našej reality Mier. 

Práca na sebe každý deň, tvorenie lepšej verzie seba, starostlivosť o vnútorný Mier ako o kvetinu, to je ten princíp nevydierateľnosti a nestádovitosti, nepodporovať zlo a temnotu svojim životom a vždy sa postaviť zlu. Túžba po pravdivom poznaní seba a minulosti, rozpúšťa postupne toxické vrstvy nánosov a lží, produkovaných na Slovensku p. Čaputovou, dementami v demisii, stádom a davo - elitárskym typom spoločnosti, ktoré útočia v súčasnosti 24 hodín denne ...

Vtedy budete vedieť pri najbližších voľbách, koho určite nevoliť. Prekuknete napríklad skazené a falošné jamky, prekuknete hodnotovú vyprázdnenosť a zadubenosť, nenecháte sa ľahko oklamať, neskočíte na pascu vojnovým zločincom. Ešte nás to bude stáť veľa síl, aby sme sa vyhrabali z najhoršieho, ale v tom je tá krása, že len náročné veci nás posúvajú vo Vedomí a poznaní vyššie, jednak jednotlivcov ako aj celok. 

Ešte stále existuje len minimum Slovákov, ktorí prišli pravdivo a vo svojom vnútri na duchovnú úlohu Slovenska ... nuž, tak sa to bude ako lekcia opakovať donekonečna, pokiaľ si neuvedomíme, aký je vzácny čas, ktorý nám bol daný a ako s ním plytváme. 

Neklamať, nekradnúť, netúžiť po moci, a vydať úprimne srdečne zo seba to najlepšie tvorivé pre svoj rast aj plnohodnotný kvalitný celok. Nemanipulovať, nechať pôsobiť energetickú a informačnú čistotu, vyváženosť a rezonanciu. Nechcieť všetko riadiť a ovládať, určité veci sa udejú aj samé, bez pôsobenia rozumu a ega, máme tu aj vyššie sily Svetla (keď chcete Božskú prozreteľnosť)... 


Ďakujeme všetkým, ktorí prišli aj v Poltári podporiť Slovenský pochod za Mier ... práve lokality a regióny, ktoré sú často podceňované, majú ľudský potenciál s mimoriadnou vnútornou silou, odvahu a živia nádej, nikdy sa nevzdávajú !!! 


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2023


https://www.ariadneknihy.sk/