Vakcíny zničili spoločnosť a rozpútali vlnu nenapraviteľných škôd na verejnom zdraví

06.05.2024

Vakcíny zničili spoločnosť a rozpútali vlnu nenapraviteľných škôd na verejnom zdraví . Zriedkavo o tom počujeme kvôli celosystémovému embargu na pravdivé informácie o škodách, ktoré spôsobujú, ale vakcíny zničili svet.

A Midwestern Doctor vykonal rozsiahly prehľad vedy za vakcínami, ktorý nikdy neuvidí svetlo sveta. Doktor zistil, že odporná pravda o vakcínach zostáva skrytá, aby chránila "ich biznis", čo znamená očkovaciu vetvu Big Pharma.

Povedať škaredú pravdu o vakcínach "by zničilo očkovací program", píše doktor, a preto sa to nikdy nehovorí. Jedným z nich je fakt, že vakcíny nezabraňujú chorobám, ale spôsobujú ich ešte viac. Choroby, o ktorých sa kedysi myslelo, že sú vyhubené, sa vrátili, ale nie - vakcíny znovu zavádzajú tieto starodávne choroby, ktoré sa dnes nazývajú "záhadou" kvôli neočkovaným. 

Vezmite si napríklad vakcínu proti kiahňam. Po očkovaní proti kiahňam, ktoré bolo zavedené v roku 1798, bolo často pozorované, že spôsobuje prepuknutie kiahní a nie im predchádza, ale táto škaredá pravda bola zamietnutá pod koberec.

Ak by moderná medicína bola poctivou vedou, očkovanie proti kiahňam by bolo stiahnuté z trhu a odsunuté na smetisko najhorších vedeckých omylov sveta. Namiesto toho očkovanie proti kiahňam položilo základy pre následné uvoľnenie množstva nových vakcínových injekcií, z ktorých všetky robia rovnaký typ vecí.

"Keď som sa na to dôkladne pozrel, som toho názoru, že vakcína proti kiahňam zmenila trajektóriu ľudského zdravia a odštartovala éru chronických chorôb," píše lekár. Ľudia, ktorí boli očkovaní, majú oveľa väčšiu pravdepodobnosť vzniku chorôb uší, krvných porúch a vypadávania vlasov ako u neočkovaných. Niekoľko nových štúdií z Kórey odhaľuje, že ľudia, ktorí sa dávajú zaočkovať, sú oveľa náchylnejší na rozvoj vážnych zdravotných stavov, ako je ochorenie uší a krvné poruchy, ako u neočkovaných.

Výskumníci sa pozreli na údaje z Kórejskej národnej zdravotnej poisťovne, aby porovnali zdravotné výsledky medzi očkovanými a neočkovanými ľuďmi. Vo všeobecnosti sú očkovaní ľudia oveľa chorľavejší ako neočkovaní.

V jednej zo štúdií, ktoré skúmali, výskumníci zistili, že miera 13 rôznych imunitne podmienených nefatálnych nežiaducich udalostí  je výrazne vyššia medzi očkovanými v porovnaní s neočkovanými. Tieto nefatálne problémy zahŕňajú menštruačné poruchy, modriny, tinitus, ochorenie vnútorného ucha a iné formy ochorenia uší.

"Očkovanie výrazne zvýšilo riziká nefatálnych irAE," napísali Dr. Eun Mi Chun a kolegovia z lekárskej fakulty Ewha Womans University. Kritériá, ktoré vedci použili, sa zamerali na záznamy ľudí vo veku 20 a viac rokov. Tí, ktorí dostali druhú dávku alebo ktorí dokončili primárnu sériu injekcií Wuhanského koronavírusu (COVID-19) pred 30. septembrom 2021, boli započítaní ako "očkovaní", zatiaľ čo "neočkovaní" zahŕňali iba ľudí, ktorí nikdy nedostali žiadne injekcie. Zaočkovaná skupina zahŕňala 1,4 milióna ľudí, zatiaľ čo neočkovaná skupina zahŕňala iba 289 576 ľudí. Posledná skupina bola skreslená mladšími s menším počtom komorbidít.

Výskumníci konkrétne merali kumulatívnu mieru výskytu nežiaducich udalostí, pretože sa rozhodli, že nefatálne problémy súvisiace s imunitou po injekcii COVID "ešte musia byť komplexne objasnené".

"Mafiánska" Moderna sa dokonca spojila s orgánmi činnými v trestnom konaní v USA , aby špehovala Američanov a potláčala skepticizmus verejnosti voči očkovaniu. (povieme si o tom v ďalšom článku.)


Očkovaní ľudia trpia vyšším výskytom bradavíc, herpesu a vypadávania vlasov

Po preskúmaní diagnóz medzi dvoma kohortami tri mesiace po očkovaní výskumníci zistili, že kumulatívna incidencia na 10 000 ľudí bola vyššia v očkovanej skupine pre všetky problémy okrem jedného: zrakové postihnutie. Výskyt glaukómu alebo straty zraku, bradavíc, herpes zoster a alopécie (ktorá spôsobuje vypadávanie vlasov) bol vyšší v očkovanej skupine.

"Zistenia tejto štúdie naznačujú, že lekári by mali po očkovaní pozorne sledovať celý rad nefatálnych irAE, keďže tieto prejavy sa môžu objaviť po očkovaní," napísali vedci.

V inej štúdii, ktorú skúmali, záznamy preskúmané z Kórejskej národnej zdravotnej poisťovne odhalili, že u zaočkovaných je väčšia pravdepodobnosť než u nezaočkovaných, že budú trpieť poruchami krvi a inými hematologickými abnormalitami vrátane aplastickej anémie, čo je zriedkavý stav, pri ktorom telo človeka nie je schopné produkovať dostatok nových krviniek.

"Analyzované údaje ukázali, že nutričná anémia, aplastická anémia a poruchy zrážanlivosti krvi sa po očkovaní proti COVID-19 zvýšili," napísali vedci o tomto článku.

Tretí článok, tiež predtlačený ako ostatné, sa zaoberal zápalovými muskuloskeletálnymi poruchami v súvislosti s injekciami COVID. Rovnako ako ostatné choroby, aj tieto, ktoré zahŕňajú plantárnu fascitídu, burzitídu a Achillovu tendinitídu, boli tiež výrazne vyššie medzi očkovanými v porovnaní s neočkovanými. Vedci o tejto štúdii uviedli, že u jednotlivcov, ktorí dostali vakcíny COVID-19, buď mRNA, vírusový vektor alebo zmiešané, sa zistilo, že majú väčšiu pravdepodobnosť diagnostikovania zápalových muskuloskeletálnych porúch v porovnaní s tými, ktorí tak neurobili.

Pfizer-BioNTech a Moderna, dve spoločnosti, ktoré mali licenciu na výrobu injekcií COVID pre kórejský trh, údajne nereagovali na žiadne žiadosti o komentár k zisteniam.


"V tomto prípade rôzne typy chorôb v rôznych orgánových systémoch naznačujú konzistentný toxický účinok vakcín," hovorí Dr. Meryl Nass, otvorená americká lekárka.

Vzhľadom na výsledky pitvy a vedľajšie účinky pripisované iným vakcínam a známym fyziologickým mechanizmom toxicity vakcín existuje vierohodnosť. Vakcíny, ktoré prišli po kiahňach, rozpútali ďalšie nové zdravotné problémy, často kvôli problémom s kontrolou kvality. Okrem ich prirodzenej toxicity by sa nové vakcíny čerpali čoraz rýchlejším tempom a všetky nové spoločnosti, ktoré sa pokúšali zarobiť na očkovaní, sa ponáhľali skrátiť, aby ušetrili peniaze.

V dôsledku toho sa objavilo množstvo nových a závažných zdravotných stavov, z ktorých mnohé boli považované za spôsobené zápalom mozgu (encefalitída) alebo poškodením mozgu (encefalopatia) a pozorovalo sa, že sa vyskytujú v spojení s poškodením hlavových nervov. Väčšina z týchto stavov zase odzrkadľuje nespočetné množstvo zranení, ktoré teraz vidíme aj pri moderných očkovaniach.

Ešte v 80. rokoch minulého storočia bolo zriedkavé, aby deti vykazovali príznaky autizmu alebo iných neurologických problémov. Dnes je autizmus bežný, rovnako ako mnoho iných chronických ochorení, ktoré boli pred príchodom vakcín zriedkavé, ak nie vôbec neexistovali.

Skutočná veda podporuje tieto tvrdenia, mimochodom, ale väčšina z nich zostáva skrytá, zatiaľ čo falošný druh propagácie vakcín sa neustále dostáva do popredia spravodajstva.

"Početné klinické skúšky jednotlivých vakcín (napr. HPV vakcíny) ukazujú, že vakcíny spôsobujú mnohé rovnaké poruchy (napr. nespočetné množstvo autoimunitných stavov), ktoré sa zvýšili súbežne s počtom dávok vakcíny, ktorú človek dostane (napr. druhý výstrel takmer vždy spôsobí závažnú reakciu ako prvý)," píše ďalej lekár.

"To zase naznačuje, že užívanie veľkého počtu vakcín (v súčasnosti stále rastúci plán CDC dáva deťom 90 rokov pred dosiahnutím 18 rokov) ich vystavuje riziku vzniku chronického ochorenia."

Aj keď sa v priebehu rokov uskutočnilo veľa takýchto štúdií, výskum, ktorý toto všetko zdôrazňuje, sa zvyčajne nezverejňuje v žiadnom z lekárskych časopisov, v ktorých sa moderná lekárska profesia snaží získať radu. Vakcína ako taká pokračuje, zdanlivo bez konca.


Sedem "najlepších" mýtov o mRNA "vakcínách" COVID-19 propagovaných spoločnosťou Big Pharma a Centrami pre pokračovanie chorôb (CDC)


  1. "Očkovanie pomáha predchádzať závažnému COVID-19 a riziku hospitalizácie"
  2. "Vakcína COVID-19 na roky 2023-2024 je bezpečná a odporúčaná pre ľudí, ktorí sa snažia otehotnieť, a ľudí, ktorí sú tehotné alebo dojčia."
  3. "Vakcína COVID-19 je bezpečná a odporúčaná pre ľudí, ktorí v súčasnosti majú rakovinu alebo ktorí sa na rakovinu liečili."
  4. Aby ste znížili vedľajšie účinky očkovacej látky, "Mali by ste počkať, kým budete po očkovaní, aby ste videli, ako sa cítite."
  5. "Žiadna z vakcín neinteraguje s vašou DNA ani ju žiadnym spôsobom nemení. Nemôžu spôsobiť rakovinu."
  6. "Neočkovaní ľudia by mali dostať túto vakcínu ako svoju prvú dávku."
  7. "Môžete bezpečne dostať chrípku a COVID-19 súčasne"


Ďalšia perlička: Vláda USA prichádza s ďalšou novou výhovorkou pre genocídu, ktorú rozpútali na planéte: "zrýchlené starnutie" medzi mladými ľuďmi spôsobuje všetky tieto "turbo rakoviny".

Najnovší ohromujúci príbeh z NY Post, ktorý dokazuje, ako sú v roku 2024 naši "globalistickí suveréni" a mainstreamové médiá plní, má názov "Rastúci výskyt rakoviny u mladých ľudí v dôsledku 'zrýchleného starnutia'. (Článok Stefana Stanforda znovu publikovaný z AllNewsPipeline.com)

Správa o tom, že nový výskum prezentovaný na výročnom stretnutí Americkej asociácie pre výskum rakoviny (AACR) v San Diegu v Kalifornii zistil, že "mladí" teraz starnú oveľa rýchlejšie ako v minulosti, a preto sú zasiahnutí oveľa častejšie s problémami, ktoré sa zvyčajne spájajú najmä so staršími ľuďmi ". Všimnite si, že toto globalistické svinstvo sa opäť pokúša vymyslieť ospravedlnenie pre genocídu, ktorú páchajú a ktorá by mala byť pri akomkoľvek druhu spravodlivej spoločnosti potrestaná, "nechajte ich všetkých popraviť a zakopať  3 metre pod zem za ich zločiny na ľudskosti".

Hlásenie o tom, že "zrýchlené starnutie", keď je biologický vek niekoho vyšší ako jeho chronologický vek, zvyšuje riziko smrteľných rakovinových nádorov u "mladých" a takzvané "turbo rakoviny" explodovali medzi mladšími generáciami, pričom Dr. William Makis sa vyjadril, že niečo také ešte nevidel.

A zatiaľ čo globalisti stále vymýšľajú jednu výhovorku za druhou pre túto " explóziu ", ako napríklad "globálne otepľovanie" alebo "baktérie v črevách spojené so spracovanými potravinami", Dr. Makis spája obrovský nárast v týchto prípadoch rýchleho šírenia rakoviny u mladých ľudí priamo na COVID vakcíny. Progresívci samozrejme tomuto neuveria !!! 

A preto: Nikdy nie je dobrý nápad dať si vakcínu - akúkoľvek a prosím Vás, milí rodičia tých najmenších - neverte lekárom, že vakcína môže zabrániť nejakému "ochoreniu" ako sú aj KIAHNE !!! Alebo dievčatá vo veku 15 rokov - mamičky, prosím, žiadna vakcína proti rakovine krčka maternice. Tá je tu len na to, aby ste nemali deti a vnúčatá !!! Ľudí na planéte je pre globalistov PRIVEĽA !!! 

A tak teda, vážený pán premiér a ďalší pacienti, či členovia vlády ... 

v nadväznosti na tieto informácie, ako sa vysporiadate s tými, ktorí zarobili obrovské, ale že obrovské peniaze za roky 2020 - 2023 ? Kto potrestá lekárov, sudcov, lekárnikov, zdravotné sestry, predavačky, policajtov, hercov, prezidentku, politikov a ďalších šialencov za to, čo narobili, keď nasilu testovali, očkovali a zničli desiatky tisíc životov ? Ako sa dajú sanovať škody, ktoré spôsobujú a budú spôsobovať nevyčísliteľné škody na ľudskom zdraví, kedy neočkovaný človek medzi očkovanými musí trpieť, pretože musí znášať následky na svojom lymfatickom systéme, pretože práve cez lymfu sa prejavuje upchatie šialenými očkovacími látkami len preto, aby boli ľudia vyhubení ? 

Aby pokračoval šialený biznis neľudí, ktorým ide iba o to, aby zarobili šialené peniaze na šialených ľuďoch, ktorí toto všetko tvoria a podporujú ? Nie je to žiaľ možné sa s týmito ľuďmi vysporiadať, pretože prezidentské voľby ukázali skutočnú tvár Slovenska - takmer 50 : 50. Takisto ako progresívci a šialenci v minulej vláde - Šimečkovci, Matovičovci, Hegerovci, Korčokovci, Naďovci - tak aj Pellegriniovci, Ficovci, Dankovci, Huliakovci - tvrdia, že to bolo predsa všetko založené na "  SLOBODNEJ VÔLI :))) a všetko bolo DOBROVOĽNÉ !!! " 

A čo Vy pán Drucker alebo pani Dolinková ? Bude zážitkovým vzdelávaním aj pichnutie včeličky ? Ako sa vysporiadate s tým, že deti v školách chorejú, zaočkované deti prenášajú zápaly uší, ekzémy, žihľavky či tzv. "alergie" na deti iné ? Kto toto všetko bude platiť ? My občania ? My máme platiť neznalosť, neinformovanosť, nevedomosť a pohodlnosť tých, ktorí sa očkovať dali ? Kto toto všetko zaplatí ? Kto bude platiť šialenú ČAPUTOVÚ do konca života, za to, že nabádala ľudí k očkovaniu a teraz tí istí trapasácki herci a ďalší debili jej poklonkujú a ronia slonie slzy za to, že odchádza, chudinka ? Že takí ako Čekan či Korčok dostávajú ceny ? A tí istí financujú vojnu na Ukrajine ? Prepnuté mozgy nacistov, premárnené životy, preprogramovaní zombie !!!

Je vôbec možné sa vysporiadať s minulosťou? Ako dlho trvalo, kým sa systém vysporiadal s vojnovými zločincami? Doteraz sa nevysporiadal od druhej svetovej vojny. Vždy na to doplatia bežní ľudia, ktorí sú obeťami vysokej hry patriotov. A ľudia len mlčia a dívajú sa na to, čo sa deje. Chodia zarábať do zahraničia, robiť otrokov a robiť prácu, ktorí domáci v cudzom štáte by nerobili, naše Slovensko bude ďalej chradnúť a my si sem dovezieme Indov, pretože tu nechcú robiť ľudia prácu, ktorú budú robiť Indovia ... Že cigánska politika zostáva cigánskym problémom ... A začarovaný kruh sa uzatvára - HAD, KTORÝ SI HRYZIE VLASTNÝ CHVOST -SLOBODOMURÁRSKY SYMBOL ... je to jednoducho ZÁHADA ... pre niektorých ...

Poďme osláviť oslobodenie od fašizmu - nabudúci rok bude 80 rokov, (80. výročie SNP je tento rok) čo nie je svet vysporiadaný s nacistickým režimom a toľko bude trvať aj vysporiadanie s mRNA zabijáckymi vakcínami COVID ?!  A poďme čakať, ako bude pokračovať DENACIFIKÁCIA tak nenávideného RUSKA na Ukrajine, vďaka ktorému by sme tu dnes neboli. Ako to bude ďalej bude záležať len na nás ľuďoch, pretože ZOMBIE nám v tom nepomôžu !!! © Andrea Lavenda, www.ariadneknihy.sk, máj 2024

© Marian Lavenda, www.ariadneknihy.sk, máj 2024

https://www.ariadneknihy.sk/