TREFNÁ OTÁZKA: "ZĽAKLI SA alebo DOSTALI PRÍKAZ ?"

17.02.2022

Touto trefnou otázkou sa pýta MUDr. Igor Bukovský, PhD. na svojom facebookovom profile ako súčasťou svojho príspevku zo včera, v súvislosti s plánovaným uvoľňovaním korona opatrení na Slovensku ...

 Premiér Eduard Heger (OĽaNO) spoločne s ministrom zdravotníctva Vladimírom Lengvarským (nom. OĽaNO) predstavili 16. februára 2022 návrh na zrušenie protipandemických opatrení. Opatrenia sa podľa Hegera nebudú predlžovať ani o jeden deň.

"Návrh je rozdelený do dvoch fáz. Prvá fáza nastane 28. februára. Zrušia sa režimy OTP, OP aj OP+, bude už len režim základ," vysvetlil premiér s tým, že uvoľnenie opatrení je návrhom konzília odborníkov. Viac je možné sa dočítať napríklad TU.


MUDr. Bukovský: Zľakli sa alebo dostali príkaz?

Na avizované uvoľnovanie korona-opatrení reagoval vo svojom statuse na sociálnej sieti aj známy lekár MUDr. Igor Bukovský, PhD.:

Slovenskí politici a médiá presne v zákryte svojich zahraničných kolegov pedálujú dozadu ako o dušu! Bolo by to smiešne alebo môže to byť aj veľmi zradné.

Podľa terajšieho predsedu vlády Hegera by sa od 28. marca mal život vrátiť do stavu pred pandémiou. Povedal aj toto: "COVID-19 tu stále bude, no nebude diktovať pravidlá, ako máme žiť".

"Pravidlá, ako máme žiť" nám NEDIKTOVAL žiadny COVID-19, ale psychopati a sociopati vo verejných funkciách a ich mediálni lokaji, ktorí ho zneužili na svoje zlovestné ciele.

Ešte raz: za infláciu, rozvrátenú ekonomiku, rozvrátenú zdravotnú starostlivosť, rozvrátené rodiny a medziľudské vzťahy, za poškodené vzdelávanie a vývoj detí a mladých ľudí, za obrovský nárast úmrtí na iné ochorenia, za nárast počtu závislostí na alkohole, internete, hrách a drogách, za historicky bezprecedentnú ANÓMIU slovenskej spoločnosti nemôže VÍRUS, ale konanie NEKOMPETENTNEJ a AROGANTNEJ vlády SR, vládnej väčšiny poslancov NR SR, prezidentky SR a tzv. slovenských mienkotvorných médií.

NESMIEME dovoliť, aby toto prekrútili! Spomeňte si na to pri každom následku ICH KONANIA, že to ONI diktovali ako máme žiť.

Ministerka spravodlivosti to predsa povedala jasne: "Vláda určuje ľuďom, ako majú žiť. Či sa to niekomu páči alebo nie."

Zdroj: facebook Igora Bukovského / InfoVojna

...

Ako odpovedať na predmetnú otázku Igora Bukovského? Zrejme to najpravdepodobnejšie bude na jednej strane strach z vyjadrenej nevôle občanov SR, ktorých viac ako dve tretiny boli ignorované Čaputovou a ďalšími osôbkami platenými bohate z peňazí Ľudí na Slovensku v súvislosti s DCA. Nečakali pochopiteľne odpor obyvateľstva v takej miere ako sa prejavil aj v súvislosti s DCA, ale aj šikanóznymi opatreniami, proti ľudskej dôstojnosti, ktoré negatívne vplývajú na život na Slovensku ... 

Ďalšia úbohosť, ktorá má vplyv na strach našich poniektorých elít sa prejavuje v konkrétnej rozvrátenosti ich osobností a poddimenzovanej úrovni vedomostí z oblasti histórie a politilógie, kde sa zrkadlia tieto "elity" ako planetárni hlupáci, sami seba zosmiešňujúci, nakoľko nemajú ani elementárne vedomosti a pravdivé poznanie v oblasti týkajúcej sa situačného konfliktu na Ukrajine, samotnej zbytočnosti NATO a pod..

A áno, je zaujímavé, že včera aj nás informovali priatelia z Izraela žijúci v Jeruzaleme, že aj tam sa idú "zrazu" uvoľňovať opatrenia. Takže to je náhoda, že sa to "uvoľňuje" na viacerých miestach planéty súčasne. Náhodná synchronicita. Niet pochýb, že ide o proces riadený aj centrálne. Slepý krtko sa zahráva s ohňom, keď vyskakuje na Medveďa :-) a londýnske banky nedokážu uvariť celoplanetárny guľáš :-).

Takže aj strach aj pokyny, asi tak. Je tu zákulisná hra.

V každom prípade sa nenechajme učičíkať. Nemyslite si, že určití "pacienti" nechystajú ďalšie snahy o ovládanie civilizácie napríklad na jeseň tohto roka. Máme tu dostatok mudrákov na rôznych "avenue", ktorí "vedia, čo je pre ľudstvo najlepšie" a práve pred tými sa treba chrániť vnútornou slobodou, silou, kvalitnou celistvou Ľudskou bytosťou s pevným Zdravím, prirodzenou Imunitou.

Stále je tu na Zemi veľká čvarga, ktorá sa snaží vymyslieť intrigy za každú cenu, aby vznikol vojenský konflikt na Ukrajine. Samozrejme, že sa im to nepodarí. Je ale potrebná pravdivosť a vyššia etika a mravnosť v našom vnútri rozvíjaná. 

SŠA vôbec nejde a ani nikdy nešlo o blaho obyvateľov Ukrajiny. Myslieť si to, je smiešne, ide im o zneužitie anektovanie a ovládnutie územia pre dočasné vytváranie špiny. 

Stačí len obyčajná štatistika pre základné školy, aby ste vedeli, že jednoznačným a suverénnym agresorom na Planéte Zem sú napríklad za posledných 50 - 60 rokov SŠA. To je betón, ako sa hovorí.

 

Máme tu na Slovensku však údajne "aj školy", kde sa to učí ináč :-):-):-). Neuveriteľná bezočivosť a kaleidoskopický idiotizmus.

Len vnútornou kvalitou hodnôt a čistotou naladenia každého jedinca, je možné predchádzať násiliu, podporovať MIER a SPRAVODLIVOSŤ. Pravdivé poznanie minulosti, historických súvislostí a princípov, najmä na Slovensku, je zásadné pre to, aby sme vedeli rozpoznávať Pravdu a lož. Pretože lož je nám podsúvaná a žiaľ aj našim deťom indoktrináciou dennodenne mainstreamovým prúdom médií a propagandou proti Životu, integrite, slobode, pokoju, Mieru a proti Slovensku. 

Sami sa vieme chrániť sebaúctou, Ľudskosťou, dôstojnosťou, túžbou po tvorbe vyvážených vzťahov a dejov pre Evolúciu Vedomia.


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

https://www.ariadneknihy.sk/