Toxicita prostredia, v ktorom žijeme ... z viacerých pohľadov ... Príroda tieto vplyvy odmieta

10.01.2022

Toxicita prostredia, v ktorom žijeme na SLOVENSKU je zjavná a to z viacerých energetických príčin. Práve z tohto dôvodu máme o to väčšiu motiváciu stále zlepšovať seba samých a celkový Životný štýl. Zlepšovať verziu seba na všetkých úrovniach. Sme vďační, že sa nám to darí a aj s mnohými ľuďmi, ktorí stále pribúdajú :-)

Zlepšovanie odolnosti a IMUNITY prirodzeným spôsobom Príroda a Planéta Zem jednoznačne uprednostňuje.

Príkladom, s ktorým sa stotožňujeme z hľadiska výkladu právneho a skutkového, vedeckého a aj energetického je stanovisko JUDr. Petra Weisa, ktoré je uvedené v nasledujúcich článkoch :

https://akw.sk/covid-19/vakcina-proti-sars-cov-2-ako-biologicka-zbran-komplexny-pohlad/

https://akw.sk/covid-19/dvojaky-pristup-vo-vede-ak-ide-o-kovid/

Ďalšími druhmi toxicity sú napríklad mentálne egregory a formácie politických elít na Slovensku, ktoré nemajú žiadny problém tvoriť energetickú špinu, o ktorej vzhľadom k nízkej frekvencii svojich bytostí nie sú schopní ani rozpoznať, ani vyčistiť. Škodia tým okrem iného kolektívnemu podvedomiu aj Vedomiu.

Treba ich voliť priatelia :-) sú spásou pre Slovensko. Najmä pokiaľ "neočkovaných" ľudí považujú za dezolátov. Však pán Pellegríni (..."sú, sú"...).

Aj keby bol jediný v galaxii tento fešák s jamkami, tak ho voliť nebudeme. Prečo? Pretože nerobíme sizyfovskú prácu.

odkaz na "etické" video politikov, v "etickej" TV :

https://www.infovojna.sk/article/video-falosny-opozicny-lider-vs-matovicov-americky-mopslik-pellegrini-a-budaj-sa-v-zakulisi-zhodli-na-tom-ze-v-opozicii-su-dezolati

"Jeho" kariéra sa týmto v podstate prehupla do začiatku jej konca, áno Peťko, môžeš ďakovať tým dezolátom, za to, kde si dnes a teraz :

https://www.infovojna.sk/article/video-ficov-odkaz-zradcovi-pellegrinimu-ludia-ktorych-teraz-nazyvas-extremisti-a-dezolati-ti-zabezpecili-taku-karieru-o-akej-sa-ti-ani-len-nesnivaloÁno, práve aj takí rôzni frustrovaní "pacienti", bez schopnosti sa kontrolovať, ktorým ako oni tvrdia úchylne "došla slušnosť", ako karikatúry ľudských bytostí bez etiky a mravnosti sa odbavujú na rôznych sociálnych sieťach cez nenávistné prejavy voči politikom a iným ľuďom (... dokonca útočia sproste na dôchodkyne, či ženy pre ich slobodný a kultivovaný názor ...), prispeli výrazne k tomu, že fešáci s jamkami nám, ktorí sme sa nestali súčasťou experimentálnych aplikácii rôznych látok budú hovoriť dezoláti.

O to viac, keď podobní úbožiaci sa boja povedať vždy niečo osobne do očí a schovávajú sa za falošné profily, či identitu ako všelijakí bývalí ŠTBáčikovia, tajní a pod.. Aj tak o nich vieme. Sú naozaj "vysokým" vzorom pre svoje deti, vnúčatká a budúce generácie. Všetko to vzniká pri elementárnom ignorovaní duchovného pozadia sveta alebo pri jeho výsmechu.

Stoky fanatikov a tzv. "pseudovlastencov", ktorí sa bijú do pŕs a pritom sú frustrovaní posralkovia, sú rovnako nebezpeční ako anexia spoza veľkej mláky.

Podobne aj pokus o súčasnú anexiu častí Slovenska zo strany USA je dôležitou témou, ktorá je toxická pre Slovensko. Veľmi trefne a jasne sa vyjadril tejto téme JUDr. Štefan Harabin, ktorý odhalil toxicitu podstaty okupačnej dohody už v počas prezidentskej kampane roku 2019, s jeho stanoviskom sa jednoznačne stotožňujeme :

https://www.youtube.com/watch?v=Z8fJlBxxFg8


Všetky tieto toxické energie politických elít, či už je to "vakcinácia", propaganda proti "dezolátom" alebo anexia územia Slovenska rôznymi "extrémnymi dohodami" Príroda a Planéta Zem   o d m i e t a j ú .

Preto je zásadné ... spájajte sa Ľudia s Prírodou a Planétou Zem na rôznych energetických úrovniach. Oni majú impulzy pre spoluprácu pre každú Ľudskú bytosť.

Na to je potrebné pracovať na sebe a svojej čistote, energetickej čistote. Toto nie je pre intelektuálne analýzy skazených akrobatov a politických komentátorov, ktorí všetko vedia.

Len minimum, doslova zlomok ľudí na Zemi v súčasnosti je spojených s frekvenčne s energiami Prírody a Planéty Zem. Asi tak. Potešujúce však je, že Planéta Zem nikdy neťahá za kratší koniec :-) a mnohé kataklyzmy v minulosti to potvrdzujú ...

Prajeme ĽUDSKÝM BYTOSTIAM veľa štastia, pevné Zdravie a SUPER PRIRODZENÚ IMUNITU na ceste sebazlepšovania a tým aj svojho okolia :-)

Niet tej sily v Stvorení a Vesmíre, ktorá by nás dokázala zlomiť a donútiť k experimentálnej "mňamkovačke".


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, január 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, január 2022

https://www.ariadneknihy.sk/