Tetovanie ako jedna z foriem novodobého otroctva ....

21.04.2024

Vážení čitatelia, milí podporovatelia, dnes na rôzne témy, ktoré mnohých zaujímajú ... Spoločnosť na Slovensku sa neskutočne polarizovala a táto nenávisť ľudí je doslova až hmatateľná. Dnešná téma je tiež pre túto spoločnosť veľmi rozporuplná a tiež závisí jej pochopenie aj od veku, pohlavia, či "svetonáhľadu"...

V čom spočíva význam našej práce pre ľudí? Aktivity, ktoré robíme už od roku 2014, kedy sme založili prvú neziskovú organizáciu, smerovali vždy primárne na osvetovú činnosť, Zdravie a podporovali zdravý životný štýl ľudí, vnútornú slobodu jednotlivcov, ľudí a nie otroctvo. Vždy bol najväčším problémom u ľudí strach v rôznych podobách. Ale sú tu aj iné, nie menej dôležité otázky a problémy, ktoré v značnej miere ovplyvňujú prácu na sebe. Napríklad, niekto si myslí, že nie je otrok, pretože zarába, že má peniaze, atď. To je komické, pretože z duchovného hľadiska najmä bohatí ľudia bývajú mŕtvi, vyprázdnení, frustrovaní. Taká je tvrdá realita a praktický život, vo väčšine prípadov je to tak. Čo znamená otroctvo?


Otroctvo spočíva v takých elementárnych veciach, že si kupujete napríklad to, čo vám odporúča reklama (napr. Danone Actimel, sušienky Oreo, Cola, Pepsi, energetické nápoje rôzneho druhu - pre mladú generáciu asi najzaujímavejšie - predstupeň ku drogovej závislosti !!! a ďalšie, o ktorých nemám páru, lebo masmédiá nepozeráme). Prečo si človek nevyberie zdravé jedlo vedome? Lebo...

Ďalšia forma otroctva je, že si vždy kúpite lieky na bolesť - akúkoľvek - a nepýtate sa seba, čo je príčinou bolesti, pretože bolesť má pôvod duchovný a potom hmotný, ... ale "povedali" vám, že liek určite účinkuje - garantujú vám to - predstupeň k drogovej závislosti už u malých detí (Ibuprofen... sirupček) ... Prehnané užívanie farmák utlmujúcich bolesť je jedným z koreňov drogovej závislosti ...

Otroctvo spočíva v neustálom siahaní na mobilný telefón, aj keď ho nepotrebujeme, a stále sa uisťujeme, či nám niekto nepísal, či nie je nový príspevok na sociálnych sieťach, či nám niekto nelajkol ... Mobil sa stáva druhým "mozgom", ktorý nás totálne ovláda a pravou rukou.

Otroctvo spočíva v tom, že človek sa cíti "in", keď je rovnako oblečený ako ostatné "stádo" (buď elasťáky (vyvolávanie túžby u opačného pohlavia a tým nízke pudy - takmer polonahé čašníčky v kaviarňach, na ktorých spočinie mužské oko a možno sa nalepí nejaký prachatý fešák...), alebo momentálne sú "in" široké nohavice - nevadí, že mám 200 kg - je predsa in mať obrovský zadok ako Jennifer Lopez - to je predsa také sexy a si predsa "sama sebou", lebo nemusíš nič robiť so sebou, či už športovať alebo si nedať večer chipsy ... veď je to také "in". A kto toto všetko vyrába? No predsa masmédiá, filmy, holly-woodske celebrity a hlavne tí, ktorí stoja v pozadí ... a stádo, ktoré na to skočí ...

Otroctvo, hovoríme na prvom mieste duchovné otroctvo ľudskej bytosti, spočíva v tom, že sa necháte očkovať, aby ste mohli cestovať na dovolenku bez toho, aby ste si zistili všetko o rizikách. Avšak o rizikách cestovania a poistení sa chcete dozvedieť všetko. Sú to predsa len peniaze. A zdravie nestojí peniaze?

Otroctvo spočíva v tom, že nie ste schopný povedať úprimne pravdu za cenu straty zamestnania, pretože nebudete mať čo dať jesť svojim deťom.

Otroctvo spočíva v tom, že dieťa v škole nemôže povedať pravdu, pretože sa bojí, že bude šikanované spolužiakmi alebo učiteľom. Hovorí sa tomu ale "korektnosť a slušné správanie".

Otroctvo spočíva v tom, že máte strach povedať priateľom a známym, čo si myslíte, lebo sa od vás odvrátia alebo vás nebudú mať radi.

Otroctvo spočíva v tom, že stále nás zaujíma, čo si myslia o nás susedia a okolie.

Otroctvo spočíva v tom, že "nemáte čas" si ráno zacvičiť pár minút, aby ste sa naštartovali do nového dňa. Nemáte čas si navariť zdravé jedlo a hriať jedlo v mikrovlnke v domnení, že vám to šetrí čas. Naozaj? A akú kvalitu má asi tak jedlo z mikrovlnky?

Pochopiteľne česť všetkým výnimkám, ktoré nepatria do vyššie uvedenej kategórie ... týchto výnimiek je však máličko ...

Otroctvo spočíva v tom, že máte predsudky pred poznaním, ktoré ste sa nenaučili v škole alebo poznanie, na ktoré nemáte hmotné dôkazy, ... aj keď dôkazy sú, avšak chce to úsilie - duchovné (a to je námaha väčšia ako kopať studňu) - pochopiť príčiny, prečo sa niektoré udalosti odohrali a predovšetkým sa odohrali kvôli otroctvu v myslení.

Otroctvo spočíva napríklad v zotrvávaní v omyle, že ste sa sami rozhodli pre tetovanie, pričom veľmi často z hľadiska metafyzického a analytického je to len podvedomá závisť voči tzv. "celebritám", ktoré sa producírujú vo filmoch, klipoch, na sociálnych sieťach, čo je samozrejme obrovský biznis (všimnite si tie fešandy, čo cvičia pilates, jogu alebo iné cvičenie na sieťach a sú potetované a ako si o sebe myslia, že sú atraktívne, lebo sú "in") a vy si to o sebe myslíte tiež, lebo si myslíte, že keď sú oni "in" a majú peniaze, tak budete "in" aj vy :-). To je fatálny omyl !!! Ešte stále si myslíte, že ste sa slobodne sami rozhodli napríklad pre tetovanie? Čo vás k tomu inšpirovalo? Krása? Čo vás na tom fascinuje? Už dávno nie je v móde krása. Zmysel krásy a estetiky je v súčasnej spoločnosti až na malé výnimky nepoznaný a dehonestovaný. Krása, teda jej karikatúra, je pre ľudí to, v čom sa cítia pohodlne. Američania poniektorí chodia v pyžame aj do obchodu a nikto sa nad tým už ani nečuduje ... vysoká úroveň degenerátov a estetiky ... 

A toto všetko sú tiché zbrane pre tiché vojny pre ovládnutie ľudí a vtiahnutie ich do virtuálneho sveta ilúzie a tým je aj tetovanie, ktorého realizácia na vlastnom tele sa javí ako slobodná voľba ...

Sledujeme niektoré komentáre, ktoré sa zjavujú, že človek je súčasťou prírody. Dokonca aj vedci sa suverénne vyjadrujú, že človek je automaticky súčasťou prírody. 

Je to skutočne pravda? Mal by byť ! Avšak ľudia v drvivej väčšine nie sú súčasťou prírody na jemnohmotnej energetickej úrovni, tzv. svetelných morfických a morfogenetických polí. Len malá skupinka ľudskej civilizácie - maximálne 5 promile z celkového množstva populácie - sú skutočnou súčasťou prírody ... Zostatok ľudskej civilizácie je v páde (duchovnom páde) a parazituje na prírode a Planéte Zem alebo sa "oháňa" tým, že sú súčasťou prírody (je potrebné vypichnúť prinajmenšom ako hromadné meditácie za planétu Zem sú také smiešne, ako keď by sa pol planéty snažilo separovať odpad a tá druhá časť planéty odpad vyrába) ......... V skutočnosti sa ľudia podvedome snažia byť nadradenou časťou Prírody. A všetky prejavy otroctva, ktorých je mnoho sú tzv. ľavotočivé morfické polia alebo inak povedané zlo alebo temnota (energie ovládania a parazitovania), ktoré ovplyvňujú veľmi negatívnym spôsobom najmä deti ... Prechod na pravotočivé svetelné morfické polia a ich energie znamená nenechať na sebe parazitovať, ale inak povedané, nebyť otrokom a súčasne ako ľudská bytosť neparazitovať na iných bytostiach !!! Hodnota času je nevyčístliteľná a "oni" to vedia a preto musia vytvárať zábavky pre ľudí vo forme virtuálnej reality, digitálneho prepojenia obyvateľov so štátom, nastolenia rôznej agendy, vyhlášok, nariadení, vymýšľajú sa popri tom zbytočné povolania ... Pretože drvivá väčšina ľudí žijúcich na Zemi nemá ani predstavu o tom, čo to je slobodná vôľa, ktorá závisí výlučne od vnútornej harmónie jednotlivca ... Áno, je pravdou, že v tomto vám žiadne intelektuálne frázy a siahodlhé polemiky nepomôžu ... intelektuálne frázy sú v podstate len brzdou, skôr prežitkom a prepychom vo vývoji ... 

Vyjdenie z matrixu stojí mnoho úsilia a práce na sebe (akým spôsobom nájdete v našich pripravovaných kurzoch). Problém je však v tom, že pokiaľ si neuvedomíme tieto skutočnosti, ktoré z nás robia otrokov, nikdy sa zo systému nevymaníme. Preto je jednou z tém, ktoré sú dôležité pre pochopenie, práve tetovanie, pretože kam sa pozriete, tak vidíte potetovaných ľudí a opäť ide leto a opäť ich je stále viac a viac. Zamorujú svojimi zjaveniami na tele okolité prostredie a vôbec si neuvedomujú, že žijú v spoločnosti ľudí, ktorým sa to páčiť nemusí. Má sa tolerovať LGBT, 100 pohlaví, inakosť a vedia vôbec aj tí, ktorí sa dali tetovať, že ostatní ich musia tolerovať, aj keď sa to iným páčiť nemusí. No a najhoršie z toho vyjdú opäť len deti, aj keď sa to zdá také neškodné. Každý rieši práve to LGBT, ale na to, ako práve tieto "tetované  maličkosti" ovplyvňujú vnímanie sveta detí, sa každodenne zabúda. 

Práve deti potom trpia rôznymi ochoreniami, ktoré majú koreňe v duchovnom pozadí sveta.

Práve preto, že drvivú väčšinu populácie zaujíma iba konzum, ako sa čo najrýchlejšie mať dobre a mať čo najviac a byť čo najskôr úspešný (teda opakovať vzorce, ktoré sú propagované na to, aby ľudí zmanipulovali), bez ohľadu na charakter, je ľudská civilizácia v duchovnom páde. Toto sú hodnoty "demokracie", týchto ľudí nezaujíma, čo vyžarujú do priestoru, či sú harmonickí alebo disharmonickí.

Preto dávame do pozornosti prvú knihu na slovenskom trhu z nášho pera, ktorej informácie vychádzajú z našich dlhoročných skúseností z pomoci iným, ktorá sa týka práve vysvetlenia problematiky tetovania a to z duchovného a aj hmotného hľadiska. Informácie, ktoré si "nevygooglite". Tetovanie ako princíp jeho duchovné pozadie je jednoznačne negatívne a temné, vrátane pôsobenia a vyžarovania v hmotnej úrovni našej reality, či sa to niekomu páči, alebo nie, podrobne o tom bude písané práve v tejto knihe. Kniha bude k dispozícii v závislosti od finančných možností najneskôr koncom prvého polroka tohto roka. Ďakujeme za Vašu podporu a veríme, že čo najviac ľudí pochopí túto problematiku a aj tí, ktorí sa už dali tetovať, ktorých neodsudzujeme, ale súcitíme s nimi, pochopia. Radi by sme týmito informáciami zabránili ďalšiemu poškodzovaniu ľudských bytostí. 

Zmena a pozitívny zvrat vo vývoji nemôže začať, pokiaľ nedôjde k pochopeniu takýchto elementárnych poškodení človeka na duchovnej i na hmotnej úrovni. Ľudská civilizácia je stále v duchovnom páde ... na Slovensku to nie je inak ... a tento duchovný pád sa nespomalil i napriek tomu, že je tu nová vláda a nový prezident .... Jediná možnosť postupného zvratu je každodenná práca čo najväčšieho počtu jednotlivcov na sebe správnym spôsobom a komplexný vzostup ... No ale keď väčšinu z nás zaujíma len to, čo bude zajtra a ako sa mať čo najlepšie hneď (na úkor iných bytostí), tak sa nepohneme ďalej ... Preto sme dospeli ako civilizácia do štádia, že celý svet je na pokraji veľkého požiaru !

V nasledujúcej časti si povieme viac o tom, či je možné pomáhať iným ľuďom bez peňazí a aké formy financovania ponúka spoločnosť a štát jednotlivcom a spoločnostiam bez manipulácie ...


© Andrea Lavenda, www.ariadneknihy.sk, apríl 2024

© Marian Lavenda, www.ariadneknihy.sk, apríl 2024

https://www.ariadneknihy.sk/