SÚHLAS KYJEVA A MOSKVY PRE ROKOVANIA O ŠTATÚTE NEUTRALITY UKRAJINY JE POZITÍVNOU SPRÁVOU

26.02.2022

Po dlhom čase konečne pozitívna správa. Prezident Zelenskyj navrhol začať s Moskvou rokovania o štatúte neutrality

Pochopiteľne zastaviť násilné krviprelievanie, je prioritou, pre podporu Života je nevyhnutne potrebný MIER, ZMIER, spravodlivosť. 

Zdroj: (https://youtu.be/zn1_NEH8q4Q)


Otázkou zostáva, či to muselo zájsť až takto ďaleko? 

My vnímame, že Slovensko mohlo byť poslom mieru, spravodlivosti a zmieru napríklad práve tým, že mohlo ideálne ponúknuť už v minulosti Bratislavu ako miesto mierových rokovaní, predchádzať zvyšovaniu napätia a nie opačne. Namiesto hlúpostí, nezmyslov, parazitovania na vlastnom národe, ktoré tu predvádzajú odborníci, mohli ponúknuť naše elity skutočne reálne ponuky na spoluprácu pre iniciovanie mierových rokovaní. Predvídať vopred to, čo je múdre a potrebné pre priaznivý vývoj.

No čo už, takto to vyzerá, keď väčšina ľudí ani nevie prečo sa narodili na Zemi. Prečo som tu na Zemi? Poznám sa? Väčšinou žiaľ ide o životný model "Guľa mantinel guľa".

Navyše sme v situácii, kedy je najväčšou hrozbou pre Slovensko, že jeho misia posla mieru sa vytesnila do opačného zvráteného princípu extrému nastolenia diktatúry, umlčania kritikov, výrazne scestnou, úbohou proamerickou propagandou bez aplikácie schopnosti vyvažovať extrémne protiklady komparatívnosťou. Tendencia sa vymkla posolstvu MIERU.

Zdroj: (eReport.sk/spravy.rtvs.sk/postoj.sk/InfoVojna)


Však príklad ... hráme sa, že sme na strane dobra a pritom stále podporujeme Arabskú koalíciu vedenú Saudskou Arábiou a nepriamo aj SŠA, tým, že im posielame zbrane. Nie sme jediní ako SR, ČR a ďalší, tak ako sme sa poučili?

Viete čo sú moderné prejavy v medzinárodnej politike? Napríklad prekričať a prekryť vlastné svedomie. Že sa to nedá? No predstavte si, že u niektorých vagabundov a grázlov, vojnových zločincov sa to dá. Vidíme ich, ako sa pchajú opäť na scénu ako skrachované potkany.


Pevne stále veríme, že Slovensko sa stane skutočne poslom mieru, Nádej nepozná prehru, nemá na ňu čas. Teda, že sa spamätáme aj na úrovni zodpovednosti pri "elitách". 

Nestačí nám to staré "bojuj alebo uteč", potrebujeme rozvíjať  v sebe "spoznávaj a spolupracuj". Zbavme sa starých zvrátených vzorcov ako temných nánosov na našej DNA, ktoré hovoria "parazituj a ovládaj iné bytosti"

Ideály pre evolúciu Vedomia si vyžadujú tvorenie vyšších cností, vyššej čistoty a frekvencie, spravodlivosť, vyváženosť Mier sú tie ideály, pre ktoré má zmysel Život Žiť ...


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

https://www.ariadneknihy.sk/