SNAŽME SA VIDIEŤ ASPOŇ TROŠKU DOPREDU A NENECHAJME SA ZMIASŤ...

11.02.2022

Päť krajín Európy už zrušilo všetky covidové opatrenia.

Áno, v priebehu januára a februára 2022 sa vzdalo mnohých reštrikčných opatrení v súvislosti s Covid - 19 mnoho krajín Európy. Veľká Británia, Írsko, Nórsko, Dánsko a Švédsko a pridalo sa aj Česko.

Vnímame to ako mimoriadne zásadný impulz pre princíp práce na sebazlepšovaní každej ľudskej bytosti, najmä pokiaľ ide o PRIRODZENÚ IMUNITU. Práve preto, že aj na Slovensku sú určité náznaky na uvoľnovanie opatrení, dokonca aj pre nezaočkovaných (dezolátov ako sme my), je potrebné nenechať sa učičíkať priatelia.

Teraz je potrebné aj napriek všetkým náročným udalostiam, ktoré nás sprevádzajú aj v súvislosti s vlastizradou zapracovať na sebe. Ako sa hovorí, "keď nevládzeš, vtedy zaber ...".

My určite nie sme tí, ktorí "nič nevidia", čo sa bude diať na jeseň tohto roka 2022. Povedzme skromne, že "niečo vieme a vidíme" o tom a práve preto apelujeme, aby ľudia urobili všetko pre svoje zosilnenie, prirodzenú imunitu, sebaúctu, zvyšovanie svojej celkovej kvalitatívnej úrovne naladenia bytosti v každom smere. 

Pretože na jeseň tohto roka (možno aj skôr) nás čakajú určité prekvapenia aj v súvislosti s pokusmi negatívnych systémov na Zemi opäť ovládať ľudskú civilizáciu cez falošné propagandy. Trošku nás nechajú vydýchnuť, ale v tom je tá pasca, ktorú treba prekuknúť a nenechať sa zmiasť. Byť silní a obozretní.

V tom je prirodzený rast kvality a úrovne Vedomia nás všetkých, že sme stále silnejší, pravdivejší, múdrejší s vyššou empatiou a etikou (aspoň tí, ktorí o to máme záujem).

Vojnový konflikt v Európe nebude, najmä vďaka Rusku. V tomto smere môžeme byť kľudní. Aj keď sa temné systémy snažia falošnými provokáciami, intrigami a pascami exponovať napätie, Rusi majú vysoký nadhľad a sebakontrolu. O to vyššie nároky však budú kladené na našu mravnú kvalitu, pojem CTI, sebaúctu, úprimný záujem o spoluprácu pre evolučný vzostup. Opustiť zónu komfortu bude nevyhnutné.

Temná strana sily tu na Zemi nie je náhodou, a i keď sa to zdá niekedy, že má navrch, je to v konečnom dôsledku len zdanie, máme možnosť to ovplyvniť svojou kvalitou a prístupom.

Zrejme už mnohým dochádza, že NATO, nie je to "najlepšie pre MIER" na Planéte Zem, podobne ako kvetnaté dristy o účelovej "úžasnej obrannej spolupráci pre ochranu Európy", ktoré sú tendenčne plytké a bezobsažné. Pokiaľ neprídeme na princípy mierovej spolupráce a spravodlivosti hodnotove vo vnútri Ľudskej bytosti, vždy nám to bude ukazovať totalitný systém spoločnosti zvonku. Dokolečka, dokola. Chápete? Poznáte to, keď si pes naháňa svoj vlastný chvost?

Nebuďme naivní, pretože propaganda, ktorá má záujem kvôli energetickým zdrojom mimoriadnej kvality anektovať a skryte provokovať Rusko do konfliktu rôznymi falošnými projekciami, je úbohá. Zámienku si vždy nájdeme :-). Tak, ako napríklad skrachovaní šmejdi v politike aj na Slovensku, ktorí sa chcú vrátiť, lebo cítia, že majú možnosť, vám budú predstierať, že NATO sa môže "demokraticky" rozťahovať všade, kde chce, kedy chce a ako chce, lebo len ono garantuje mier :-), najmä pokiaľ ide o skryté podplácanie politických ideológii, rôznymi investíciami a pod. ... Oni majú na to "fakty", inak názyvané LOŽ a manipulácia. Takíto šmejdi vám budú na kameru bezostyšne tvrdiť, že drvivá väčšina obyvateľstva na Slovensku, práve tá, ktorá sympatizuje s Ruskom a Slovanstvom, kultúrou, umením a vzdelaním, to sú "tí pomýlení". Neuveriteľná bezočivosť.

Je to smiešne. Pretože globalistické elity, ktoré si myslia, že im patrí Planéta Zem sa snažili aj v histórii už dvakrát anektovať Rusko a dodnes nepochopili, že to nie je možné. Nedá sa to ani cez nastrčené bábky. Proste žiadne ani Londýnske banky nemajú na to. Nechcú si pripustiť, že sa im to nikdy nepodarí. Dokonca ešte chcú rozhodovať aj o živote ľudí. Tu nie sú podstatné nálepky, ktoré sú mätúce. Kto má pravdivé informácie o histórii a zapája všetky zložky svojej bytosti do poznania celistvej múdrosti a pravdivosti, toho žiadny politik neoklame.

Vlastná sebaúcta, kvalita a tvorenie integrity mravných hodnôt, ktoré nie sú založené len na tlačení plného nákupného košíka, sú predpokladom pre to, že žiadne elity na Zemi nebudú môcť tvrdiť o sebe, že sú tí "vyvolení", ktorí budú eugenicky bohorovne určovať potrebnosť či nepotrebnosť ľudskej rasy. Nie je to o jednej generácii, pochopiteľne ide o evolučný proces. 

Máme tu však aj exempláre, ktoré chcú všetko vždy len ovládať a nikto za nás neurobí to, že sa im postavíme. Strašenie nepomôže, jedine celková vyvážená vyššia kvalita energií, etiky a tvorivosti každého jednotlivca. Tak vznikajú vyvážené procesy riadenia spoločnosti, ktoré podporujú obrie živé celky.

Máme možnosť v roku 2022 prejsť úspešne cez skúšky, ktoré nás vnútorne oslobodia, uvoľnia "vlastnú" záťaž. Je pravdou, že momentálne neexistuje na Slovensku demokratický právny štát na princípoch materiálneho, hmotno - právneho štátu. Taká špina, aká je tu na Slovensku momentálne prakticky v každej oblasti štátu, to je ukážkový "galaktický" hnoj. To je bez debaty. 

Máme však možnosti novej spolupráce, ktoré sa môžu odkryť len pre tých, ktorí nie sú vydierateľní ani falošnou karikatúrou demokracie. Pochopiteľne práve tí, ktorí to myslia úprimne. Nie tí, čo len kecajú. A možno si aj na Slovensku začneme vážiť to, čo sme doteraz prehliadali a arogantne považovali za koristnícku samozrejmosť, našu Prírodu a energetické zdroje (česť výnimkám). U mladej generácie musí skončiť nihilistická axióma, že "chcem sa mať vždy dobre bez práce, a nič nerobiť, "easy money", nič evolučné priaznivé nevytvoriť pre celok". 

Nádej vám odpovie: Nikdy nie je čas na prehru :-)


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

https://www.ariadneknihy.sk/