SKRYTÉ HROZBY V POLITIKE, ktoré ľudia nevedia včas prekuknúť ?

06.02.2022

Skutočne to vyzerá v praktickom živote tak, že ľudia nedokážu vopred predvídať skryté hrozby v politike, teda hovorí sa tomu tradične na Slovensku volenie menšieho zla ...

Nie sú schopní v drvivej väčšine rozpoznávať hodnotové kvality, etickú a mravnú čistotu a tak to aj vyzerá. Takýmto spôsobom pri absencii zmysluplnosti evolúcie, kedy sa žije len pre nízke pudy a rozhoduje ako hlavná hodnota tlačenie plného nákupného košíka, sa otvárajú dvere stále skrytejším formám ovládania a manipulácie.

Áno, dobro a zlo, sú dva úplne odlišné nosné typy energii, ktoré sa dajú rozpoznávať. Lenže rozumom a chladným bezduchým intelektom to nejde a ni to nikdy nepôjde. Je potrebné celostné poznanie, skutočná múdrosť, teda zapojenie celej ľudskej bytosti, všetkých jej zložiek.


Nakoľko sa smejú poniektorí na tom, že by to tak malo byť, dejiny sa napodobňujú ako v časovej smyčke zacyklené, frekvenčne stagnujeme, resp. padáme. Vedomie vyhníva, česť všetkým výnimkám i keď je ich málo.

Sami umožňujeme neskutočnú aroganciu rôznych konkrétnych kreatúr a grázlov, ktorí doslova nemajú oči. Tak napríklad 31. 1. 2022 na jednej televíznej stanici na Slovensku odznelo bezočivé vystúpenie skrachovaného politika Mikuláša Dzurindu, ktorý už nie je zaujímavý v podstate pre nikoho. 

Predstavte si, že tento dotyčný si dovoľuje oznamovať (v úvode relácie) svoj návrat do politiky na Slovensku, ako sa vyjadril: "Chcel by som prispieť k tomu, aby sa na Slovensku veci pohli k lepšiemu."

Skoro sme odpadli, keď sme to počuli. Presne na to sme upozorňovali zhruba pred pol rokom, že na politickú scénu Slovenska budú chcieť vliezť opäť poniektorí "fešáci", ktorí nechali schváliť prelet stíhačiek NATO v roku 1999 na bombardovanie bývalej Juhoslávie

Chrapúnčina, bezočivá arogancia najhrubšieho zrna opäť v tejto relácii zo strany Dzurindu. Kto im to tak asi umožnuje? Kto chce otvoriť cestu starým kreatúram na javisko?

Mnohé osobnosti sa na adresu tohto indivíduá vyjadrili jednoznačne, že je to vojnový zločinec. Napríklad 11. septembra 2021 Eduard Chmelár na svojom facebookovom profile uviedol, že: 

"Dzurinda je vojnový zločinec, ktorý patrí za mreže a už mu odbíja," vyhlásil Chmelár a bývalému premiérovi odkázal, že spravodlivosť ho skôr či neskôr dostihne ...

My sa jednoznačne s p. Chmelárom stotožňujeme a sme šokovaní bezočivosťou Dzurindu. Táto úbohá politická kalika provokatívne volá po konflikte s Ruskom, dokonca verejne k tomu vyzýva. 

Podobne ho zotrel napríklad aj JUDr. Štefan Harabin a ďalší predstavitelia odbornej verejnosti a intelektuálov. Jeho bezočivosť nemá hraníc. Prečo je asi taký bezočivý? Netrčí Dzurinda náhodou zo Sorošovho zadku? Zase si niekto namýšľa, že ho USA zachráni, keď robí špinu? 

Potrebujeme na Slovensku ešte väčších maniakov volajúcich otvorene po vojne? Nech sa páči zotrvajte vo svojej krátkozrakosti :-)

Poznáme mnoho priateľov z bývalej Juhoslávie, presne vieme, aká špinavosť sa tam udiala pred viac ako 20 rokmi, bolo to hrozné. Vieme o utrpení nevinných ľudí a súcitíme s nimi.


Dnes sa aj Anna Belousovová vyjadrila na svojom facebookovom profile, ktorej asi taktiež nie je ľahostajné, čo si tento zabudnutý pánko ako politická nula dovoľuje. 

Koniec koncov sám sa nedávno žoviálne priznal aký "šašo" bol pre Merkelovú, ktorá s ním manipulovala ako s chcela. Áno, mimoriadne manipulatívne techniky sú v súvislosti s ním známe v jeho komunikácii, je to však priehľadné a plytké. Ani vehementné rozhadzovanie rukami neurobí z tohto pánka dôveryhodnú osobu, práve naopak, prekrýva ...

Nám to taktiež nie je jedno. Už máme plné zuby rôznych grázlov. Proste nechceme tu žiadnych šmejdov bez hanby lačných po vojne, to nie je budúcnosť pre naše deti a generácie. 

Ako sme už dávnejšie uviedli je to skrytá hrozba, ktorá má ovládnuť Slovensko na politickej scéne a už dnes vieme, cez ktoré dvere sem má tento "skvost" vliezť a uzemniť sa. 

Porozmýšľajte, ktorá strana to asi bude? Skúste vidieť vopred ...

Urobme všetko pre to, aby sme na Slovensku neprišli o rodnú hrudu, pojem CTI, spravodlivosti a MIERU :-)


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

https://www.ariadneknihy.sk/